112882_39_Geoinformatics-Engineering.jpg

Missioon ja eesmärgid

Igal päeval genereerivad inimesed kvintiili (1018) andmeid baiti. 80% neist on ruumiandmed, mida tuleb teabe kogumiseks analüüsida ja töödelda nii reaalajas kui ka väljaspool võrku. Seetõttu on vaja uut teaduslikku ja tehnilist joonist, mis ühendab arvutiteaduse, keskkonnatehnoloogia ja geomaatika kogemusi. Geoinformaatika insenerid on kõrgetasemelised eksperdid ruumiliste ja ajast sõltuvate andmete mõõtmise, georefereerimise, analüüsi, visualiseerimise ja avaldamise meetodite ja tehnoloogiate alal, pöörates erilist tähelepanu keskkonnaandmetele. Geoinformaatika inseneri magistrikraad on esimene Itaalias ja kasutab ära Politecnico di Milano pikaajalist kogemust nii keskkonna-, geomaatika- kui ka informaatikateaduses, et moodustada uusi ja multidistsiplinaarseid eksperte nii era- kui ka avalikus sektoris.

Karjäärivõimalused

Geoinformaatika insenerid on eksperdid ruumiandmete metodoloogilistes ja arvutuslikes aspektides, pöörates erilist tähelepanu keskkonnaalastele geograafilistele andmetele. Geoinfotehnoloogia peamised rakendusvaldkonnad on linna- ja põllumajandusmaa planeerimine, infrastruktuuri kavandamine, transpordi- ja liiklusjärelevalve ja -juhtimine, keskkonnamudelid, Maa-alased teadused. Kõik need valdkonnad saavutavad keskkonna ja maa säästva majandamise üldise konteksti. Geoinformaatika insenerid osalevad seega geodeetilistes projektides, et toetada uute digitaalse maa, aruka linna ja aruka ühiskonna paradigmasid ning otsuseid kohalikul, riiklikul ja ülemaailmsel tasandil. Valitud õppekava kohaselt saavad lõpetatud geoinformaatika insenerid osaleda Itaalia riiklikus sertifitseerimiskatses, mis on vajalik kas tsiviil- ja keskkonnakaitseinseneride registrisse või arvutiteaduse inseneridesse.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Politecnico di Milano

Vaata veel 40 kursust Politecnico di Milanois »

Viimati uuendatud Aprill 1, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
3,900 EUR
Õppemaksud kolmandate riikide üliõpilastele: 3900 eurot aastas. ELi üliõpilaste õppemaksud ulatuvad programmi kaheaastaseks kestuseks umbes 900 kuni umbes 3900 eurot aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Politecnico di Milano (english version)

Polimi International Students: Colombia

Polimi international students: USA

Buddy Project - Rogerio and Yiwei

Buddy Project - Sophie and Leonardo