Umbes

Tootmis- ja teenindusvaldkonnad nõuavad palju rohkem andeid, kes suudavad lahendada keerulises globaalses keskkonnas toimivad väljakutsed. Lugege kõrgtehnoloogiat tootearenduse erinevate tasemete integreerimiseks ja arukate, jätkusuutlike ja rahvusvaheliselt konkurentsivõimeliste toodete kavandamist ja tootmist.

Kellele see on?

See tõeliselt maailma juhtiv kursus on mõeldud selleks, et lahendada vajadus kõrgelt haritud ettevõtete juhtide järele, kes suudavad vastata tänapäeva globaliseerunud turgude väljakutsetele ja nõudmistele.

Kavandatud karjääri keskastme spetsialistidele, karjäärivõitlejatele ja kaugeleulatuvatele, rahvusvaheliselt keskendunud lõpetajale, kes soovivad oma karjääri parandada globaalses kontekstis. Me arendame globaalseid mõtlejaid, kes saavad rakendada oma teadmisi maailmaturgude kohta, et tõhusalt hallata piiriüleseid meeskondi ja arendada rahvusvaheliselt konkurentsivõimelisi tooteid ja teenuseid.

Miks see kursus?

Maailm on üha enam ühendatud, tuues hulga uusi väljakutseid organisatsioonilise juhtimise, tootearenduse ja piiriülese koostöö osas. See kursus arendab kõrgelt haritud töötajaid, kellel on rahvusvaheline arusaam ülemaailmsest tootmisest ja teenusest. See hõlmab tipptasemel tehnoloogiaid tootearenduseks ja juhtimiseks kogu maailmas, sealhulgas ideede loomist ja loovust.

Kursuse üksikasjad

Kursus sisaldab kaheksat hinnatud moodulit, rühmaprojekti ja individuaalset uurimisprojekti.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

  • Disain, tehnoloogia ja prototüüpimine
  • Operatsioonide juhtimine
  • Lean tootearendus
  • Innovatsiooni ja uue tootearenduse juhtimine
  • Disainitud innovatsiooniprotsessid
  • Üldjuhtimine
  • Ettevõtluse modelleerimine
  • Otsuste tegemine

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannia autasud või samaväärne vastav erialal. Võib kaaluda muid asjakohaseid kvalifikatsioone koos märkimisväärse tööstusliku kogemusega.

Sinu karjäär

See kursus võimaldab lõpetajal edu kõrgemate rolle erinevates maailma ettevõtetes. Eelmiste kõrgkoolide sihtkohtade hulka kuuluvad kosmosetööstus- ja autotööstuse tootjad, mittekodanikud ning juhtivad konsultatsioonifirmad.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 96 kursust Cranfield Universityis »

Viimati uuendatud Veebruar 15, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 - 5 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
20,500 GBP
Overseas - Home / EU: £ 10 250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date