MSc halduses - Euroopa kolmikkraad - Grande Ecole

Üldine

Programmi kirjeldus

Kiired faktid

 • Saada kolm magistrikraadi : em lioni ärikooli magistrikraadi juhtimise magistrikraadi , LMU Müncheni magistriõppes ja LUMS 'MSc juhtimises
 • 2-aastane bakalaureusekraadi üliõpilane
 • Uurige rahvusvahelist juhtimist Prantsusmaal, Saksamaal ja Ühendkuningriigis
 • Spetsialiseerumine rahandusele või turundusele või korraldusele, muutustele ja strateegiale või ettevõtete arendamisele
 • Alternatiivsed akadeemilised ajad koos ettevõttesiseste praktikakohtadega
 • Rohkem kui 30 rahvust, mis toovad klassiruumi mitmekesisust
 • Juurdepääs globaalsetele võrkudele
 • Täielikult õpetatakse inglise keeles

Magistriõpe ärijuhtimises - Euroopa Triple Degree , mida juhivad ühiselt em lioni ärikool (Prantsusmaa), Ludwig Maximilian Universität (Saksamaa) ja Lancaster University Management School (Ühendkuningriik), on 2-aastane üldjuhtimise meister, mis võimaldab teil õppida rahvusvahelisi äri Euroopa ja ülemaailmsest perspektiivist. See on kolmekordne magistrikraad, mis asub Prantsusmaal, Saksamaal ja Ühendkuningriigis.

Seguga akadeemilise perioodide erinevat ülikoolilinnakud , ettevõttepraktika praktikume , ja ainulaadne multikultuurne Euroopa kogemus suur mitmekesisus üliõpilaskonna, see magistrikraad eesmärgid põhjalikult valmistuda teid laia karjääri võimalusi kõik keskendunud globaalse äri. Kui esimene aasta hõlmab juhtimise põhialuseid , siis teine aasta on pühendatud spetsialiseerumisele , kvalifitseerides teid tulevasele positsioonile ühes järgmistest ärivaldkondadest: ettevõtte rahandus või turundus või strateegia ja muutused või ettevõtte arendamine.

Koostööd arendatud õppekava annavad kolme kooli õppejõud , mis kajastavad tänapäeva globaalse ärielu keerukust. See kolmekordne perspektiiv rahvusvahelises juhtimises, olukordades ja protsessides annab teile tööriistu mitmes riigis kohanemiseks ja oma tulevase karjääri erinevate kutsealaste väljakutsetega.

Teil on kasu tõeliselt ainulaadne lähenemine õppimisele.

Mida nad räägivad meist

"Magistriõpe ärijuhtimises - Euroopa kolmeosaline kraad on minu arvates üks parimaid kogemusi - olen ümbritsetud andekate ja motiveeritud inimestega, minu arvates on nende valdkondade parimad professorid. Olen globaalse Euroopa nägemusega juhtivtöötajana. Lisaks üliõpilasena tunnen ma tõesti, et ma toetan magistrikraadi juhtimises - Euroopa kolmeastmelist haridustöötajat - nad hõlbustavad kõike. Lõppkokkuvõttes õpib ma õpib alguses tegutsemiskoolis: õpin, õppisin, ära õppima. "

Hadrien Béchara

Magistrikursuse juhtimise praegune üliõpilane - Euroopa kolmkeelne kraad - Grande Ecole

Alusta ülemaailmset karjääri. Ole valmis kogu maailmas töötama!

Magistrikursuse juhtimise üliõpilased - Euroopa kolmekordne kraad - Grande Ecole jagavad tugevat soovi õppida ja töötama rahvusvahelises kvaliteetses keskkonnas. Karjääriteenuste osakond pakub pidevat toetust karjääri eesmärkide väljaselgitamiseks ja nende saavutamiseks tegevuskavade väljatöötamiseks. Suur hulk karjäärinõudeid hõlmab:

 • Karjäärinõustamise õpikojad
 • Karjäärihaldusvahendid
 • Karjääride juhtimise üritused

Lancasteri ülikooli juhtimiskoolil (LUMS) on ka oma auhinnatud karjääride meeskond, kes töötab karjääri ja tööalase konkurentsivõime programmi raames, pakkudes õpilastele vajalikku tuge nende karjääri arendamiseks ja ühinedes edukate LUMSi vilistlaste kogu maailmas. LUMS meelitab paljud ülemaailmsed ettevõtted ülikoolilinnaks ja korraldab igal aastal üle 100 karjäärinõude.

Ambitsioonikad ja motiveeritud lõpetajad kogu maailmast

Õige õpilase valimine on rohkem kui lihtsalt testi tulemusi. Lühikese ärikoolis võime arvesse võtta kogu taotleja potentsiaali. Sellised elemendid nagu motivatsioon jätkata magistrikraadi juhtkonnas - Euroopa kolmekordne kraad - Grande Ecole , teie taust ja karjääri püüdlused kaaluvad samamoodi ka meie valikumenetluses.

Kui soovite, et õige inimese kontaktandmed aitaksid teil saada küsimusi kapteni või valikumenetluse kohta, võite luua oma isikliku ruumi ja saada oma kontaktnäidikus täielikud kontaktandmed.

 • Valikunimed kestavad novembrist augustini.
 • Ülikooli kraad (minimaalne bakalaureusekraad või samaväärne) Vastuvõtutingimused:

GMAT, GRE, TAGE MAGE või CAT tulemus
Inglise keele oskuse skoor: TOEFL, IELTS, TOEIC, Cambridge CPE / PTE / CAE

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and internati ... Loe edasi

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and international management. Näita vähem
Lyon , Shanghai , Pariis , Lancashire , München + 4 Rohkem Vähem