MSc halduses - Grande Ecole

Üldine

Programmi kirjeldus

Täielik valik peamisi juhtimis- ja spetsialiseerumiskursusi, mida õpetatakse rahvusvahelisest vaatenurgast.

 • Õpilastele, kellel on vähemalt prantsuse bakalaureusekraadi miinimum
 • Magistriõpe
 • 2 või 3 aastat
 • Õpetatud prantsuse keeles
 • Tarnitakse Lyon-Ecully'is

Õige programm oma karjääriplaanide kohandamiseks

 • Varajane tegija: emlyon business school on tegemist oskuste ja talentide kujundamisega. See on meie ülesanne aidata teil lahendada küsimusi väljakutseteks, väljakutseteks võimalustele ja võimalustele. Me õpetame teile, kuidas õppida, õppida ja õppida.
 • Ehita oma kangelase teekond: Sa loovad oma tee ja loovad isikliku programmi ja karjääri vastavalt oma soovidele, huvidele ja prioriteetidele koos olulise haridusliku postulaadiga: astuge oma mugavuspiirkonnast välja, et ennast avastada.
 • Loov õpe: emlyon business school loov õpe annab teile võimaluse analüüsida, katsetada, leiutada ja katsetada. Te arendate mõtteviisi ja mõtteviisi, mis peaks ületama teie edu ja õitsema: varajane tegija.

Struktuur

Hakka varajane tegija

Ettevõtjad, ärijuhid ja eksperdid peavad valmistuma meie maailma suuremateks häireteks, mis puudutavad demograafiat ja linnastumist, teaduslikke väljakutseid, mis hõlmavad tehisintellekti, biotehnoloogiat või geneetikat, uute tehnoloogiate ja teadmistega

Kõrgharidus ja juhtimine on võtmetähtsusega uute ideede ja lahenduste leidmiseks ja rakendamiseks, et neid probleeme lahendada. Te võite olla osa sellest, selle asemel, et neid suuremaid nihkeid hirmutada. Kui püüate mõista ja aktsepteerida nende tähtsust, pakume teile tulevikuväljavaateid ja koolitame teid, et olla valmis neid mõistma.

emlyon business school oleme välja töötanud pikaajalise maine kui üks Euroopa juhtivaid institutsioone, kui tegemist on teadusuuringutega, tehes tihedat koostööd ärimaailmaga ja mõistmaks ettevõtlusprotsessi keerukust.

emlyon business school loov õpe annab teile võimaluse analüüsida, katsetada, leiutada ja katsetada. Innovatsioon on tulevik, kuna ajaloolised lahendused ei vasta enam uutele probleemidele.

Kuna me oleme ülemaailmne ärikool, mis viib teid potentsiaalselt suure hulga töökohtade ja tegevusvaldkondade, nagu konsultatsiooni, turunduse, rahanduse või äritegevuse arendamiseni, näiteks haldab Grande Ecole juhtimiskõrgkool ja valmistab teid ette operatsiooniks valmisolekuks oskusteave ja oskusteave kvalitatiivse tööalase konkurentsivõime jaoks, aga ka kõige tähtsam mõtteviis ja mõtteviis, mis peaks ületama teie edu ja õitsengu: varajane tegija.

Teadmistest oskusteni, andeid

Ajal oma kahe või kolme aasta jooksul MSc in Management - Grande Ecole programmi, siis on võimalik vaheldumisi akadeemilise semestrit emlyon business school , ettevõttesisesed praktikumid või mitme ülikooli kogemus ja aega veedetud üliõpilaste ühingu tegevust oma tempos.

Selle paindlikkusega saate valida ja kombineerida kursusi ja kogemusi, mida olete kõige rohkem huvitanud ja ajastades neid mõnikord kõige mõttekamalt, saate oma kogemustest kõige rohkem kasu. Neile, kes ei ole veel otsustanud, millises suunas nende karjäär neid võtab, pakub suur valik kursusi ja paindlikku programmistruktuuri karjääri määramisel ja testimisel. Vastupidi, kui teil on selge eesmärk, võite keskenduda oma eelistatud teadmistele ja kogemustele.


põhielemendid

 • magistrikraad, mida tunnustavad Prantsuse valitsus, kõrgem tase Prantsusmaal ja tuntud kogu maailmas
 • isikupärastatud programm, millel on suur valik võimalikke kombinatsioone ja rohkem kui 100 valikainete kursust
 • mitmest kohast lähtuv lähenemisviis vähemalt 6 kuud väljaspool Prantsusmaad
 • skaalautuv, spetsiaalselt kohandatud karjääriabi, sealhulgas individuaalne juhendamine vähemalt 12-kuulise töökogemusega
 • digitaalse ja teadmiste häirete jaoks sobiv keskkond (loovus)
 • tegijad projektivad tehased, et treenida ja teha kogemusi
 • koostööl põhinevad lähenemisviisid enda arendamiseks (läbida kultuuridevahelise kogemusega labor
 • kaks kraadi Prantsusmaal ja välismaal
 • 3 ülikoolilinnakut väljaspool Prantsusmaad Casablancas (Maroko), Bhubaneswaris (India), Shanghai (Hiina)
 • võimalus kasutada keeli (prantsuse, inglise, saksa, hispaania, hiina, araabia, jaapani, itaalia, vene, portugali), kui teil juba on taust
 • võimsad võrgustikud, kus on 30 000 vilistlast , 25 äriklubi, 45 üliõpilasühendust ja 100 korrespondenti kogu maailmas
 • emlyon business school oli Prantsusmaal # 2 ja kogu maailmas ärikoolide seas # 34

Kohandatud spetsialiseerumine

Teie enda spetsialiseerumine - oma eesmärgid

Veendumaks, et teie konkreetsed vajadused on täidetud, saate ajastada vaheldumisi akadeemilisi ja kogemuslikke nõudeid vastavalt oma plaanidele.

MSc in Management - Grande Ecole on kõike õigesti ette valmistada oma tulevase karjääri ja sõltuvalt sellest, millist eesmärki olete seadnud endale, oma õppe nõuded võivad erineda teie klassikaaslastega. See on põhjus, miks MSc in Management Management - Grande Ecole võimaldab maksimaalset paindlikkust hoone oma kursuse struktuuri.

Programmi kohandamine oma ajakavaga

Kahe kuni kolme aasta jooksul juhtimise magistriõppes - Grande Ecole programmis, on sul võimalik vahetada akadeemilisi emlyon business school , ettevõttesisest praktikat, vahetusprogramme rahvusvahelistes partnerasutustes ja aega, mis kulub üliõpilasühingu tegevusele teie enda juures tempos.

Selle paindlikkusega saate valida ja kombineerida kursusi ja kogemusi, mida olete kõige rohkem huvitatud ja ajastada neid aegadel, mis on kõige mõttekamad kogu oma õpikogemuse jooksul, vältides tõenäoliselt tekkinud piiranguid, kui valisite selle asemel spetsiaalse raja.

Neile, kes ei ole veel otsustanud, millises suunas nende karjäär neid võtab, pakub suur valik kursusi ja paindlikku programmistruktuuri karjääri määramisel ja testimisel.

Karjäärikompass, mis aitab oma valikuid juhendada

Kogu programmi jooksul peate tegema valikuid. Millist ajastust sa oma õppekavale annad? Millist peaaegu 200 valikainest peaksite end registreerima? Milline aspekt peaks teie valikute tegemisel olema juhtiv?

Üks peamisi asju, mida meeles pidada, kui seisab silmitsi mitmete võimalustega, mida pakub juhtimise magistriõpe - Grande Ecole, on teie karjääri eesmärk. Karjäärikompassi süsteem on spetsiaalselt seda silmas pidades loodud.

Kuna iga elukutse nõuab oma akadeemilist ja praktilist ettevalmistust, pakub Karjäärikompasside süsteem soovitusi olemasolevate klasside sobitamiseks õpilase soovitud kutsealaga. Lisatud on üle neljakümne kutseala ja karjäärikompass nõustab õpilasi, millised klassid on tulevase edu jaoks hädavajalikud ja mida soovitatakse.

Sisseastujale

Abikõlblikkus

Prantsusmaal asuva kooliga liitumise valik on avatud kandidaatidele, kes on omandanud ülikooli väljaspool Prantsusmaad (bakalaureusekraad, litsents, magister…), mis on saadud vähemalt kolmeaastase ülikoolihariduse edukal lõpetamisel väljaspool Prantsusmaad; kraadi annab riiklikult akrediteeritud kõrgkool.

Kandidaadid peavad olema nooremad kui 30 aastat, kui nad ühinevad kooli Prantsusmaal valikukatsetustega. Kandidaadid võivad taotleda sama aasta, mil kraad on omandatud.

Taotlus / protseduuri tähtajad

Rahvusvahelisi taotlejaid saab AINULT taotleda liituda kooliga Prantsusmaal: joinaschoolinfrance.com

Liitu Pariisi-Ile de France'i Kaubandus- ja Tööstuskojaga Prantsusmaal asuva kooliga, kes korraldab mitte-prantsuse keele omandamise üliõpilaste töölevõtmiseks 5 prantsuse juhtkooli pakutavas Grande Ecole'i magistriõppes. Audencia Nantes, SKEMA ärikool, emlyon business school , ESCP Europe ja HEC Paris.

Kandidaadid, kes osalevad koolis liitumisel Prantsusmaal, võib valida nelja seansi vahel:

 • 1. sessioon: lõppkuupäev - 7. oktoober 2019
 • 2. sessioon: lõppkuupäev - 7. jaanuar 2020
 • 3. sessioon: lõppkuupäev - 3. märts 2020
 • 4. sessioon: lõppkuupäev - 20. aprill 2020

Valimine

Sisseastujate büroo toimib esimesena kontaktpunktina kõikidele taotlejatele, kui nad on oma online-avalduse esitanud. Kui soovid, et õige isiku kontaktandmed aitaksid teil programmi või valikumenetlusega seotud küsimusi, saate luua oma isikliku ruumi ja saada täieliku kontaktandmed oma emlyon business school juhtpaneeli kohta.

Kui üliõpilased on registreerunud, liituvad nad üliõpilastega, kes on valitud Prantsuse bakalaureuseõppe diplomi ja bakalaureuseõppe üliõpilaste kaudu, kes on valitud prantsuse "préparatoires" süsteemi kaudu ja kes on juba emlyon business school õppinud emlyon business school . Need kolm valikuprotsessi on väga selektiivsed ja ainult ühel taotlejal 7-st on võimalus programmiga liituda.

Karjäär

Karjääriteenuste rada

Kuna üliõpilane MSc in Management - Grande Ecole, siis kasu pühendunud karjääri jälgida, mis hõlmab seminare, ekspertide paneelid, messid, üritused, ettevõtte külastused jne .. Karjääriteenuste osakond annab kõigile õpilastele pidevat toetust karjääri eesmärkide kindlaksmääramine ja tegevuskavade väljatöötamine. Programmiga seotud karjääriteenused hõlmavad järgmist:

 • Töökojad: Karjääriseminarid aitavad teil valmistuda oma praktikaotsingu ja tulevase karjääri jaoks. Enesehindamise vahendid ja individuaalne juhendamine annavad teile võimaluse oma järgmise käigu ettevalmistamiseks.
 • Tööriistad: Meie laialdased karjäärivahendid aitavad teil saada rohkem teavet partnerettevõtete ja sektorispetsiifiliste ressursside kohta, sealhulgas praktika- ja tööpakkumiste andmebaaside kohta.
 • Üritused: emlyon business school ülikoolilinnakud külastavad igal aastal üle 200 ettevõtte ja pakuvad õpilastele pidevat juurdepääsu äriringkondadele.

Rahastamine

Õppemaksud

17 500 eurot aastas

Hinnakujundus on 2019 tarbimise puhul. Kõik näidatud tasud hõlmavad õppemaksu, registreerimistasusid ja emlyon business school elukestvat liikmeks igavesti vilistlaste võrgustikku.

Programmi ametlikust pikkusest pikemate uuringute pikendamise eest tuleb maksta 500 euro suurune haldustasu aastas.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and internati ... Loe edasi

Created in 1872 and based in Lyon, France, with multiple international campuses, emlyon business school is a top European business school devoted to lifelong learning for entrepreneurial and international management. Näita vähem
Lyon , Shanghai , Pariis , Lancashire , München + 4 Rohkem Vähem