Ülevaade

Meie magistrikraad ärijuhtimises ja inglise keele õpetuses on mõeldud praegustele ja tulevastele inglise keele õpetajatele, kes näevad end keeleõppe osakondade või koolide potentsiaalsete juhtidega. See magistrikursus on Ühendkuningriigis üks väheseid selliseid kraate.

Selle magistrikursuse käigus õpiksite põhiteadmisi ja -oskusi, mis on vajalikud inglise keele kui võõrkeele professionaalseks õpetajaks. Lisaks sellele arendate välja oskused mitmekultuurilise töökeskkonna juhtimiseks University of Stirling juhtimiskooli rahvusvaheliselt tunnustatud University of Stirling poolt välja antud moodulite kaudu.

Oleme siin algajatele ja kogenud õpetajatele

Keskendume nii algajate kui ka kogenud õpetajate koolitamisele, teooria ja praktika tasakaalustamisele ning innovatiivsele lähenemisele õpetamisele, mis sisaldab erilist tuge inglise keele mitte-emakeelele.

Uuenduslikud õpetajad (vähem kui kaheaastase kogemusega inimesed) saavad põhjalikku õpetamist inglise keele õpetamise aluseks olevas teoorias ja teaduses ning metoodika õpetamisel. Kogenud õpetajad, kes kavatsevad juhtimispositsioonile minna, saavad kasu mitmest moodulivalikust. Õpetamine on ühendatud multikultuursete töökeskkondade juhtimisoskustega, mis tänapäeval tavapäraselt kogenud keeleõpet. Teie kursuse sisu sõltub teie kogemustest olenemata teie lähtepunktist.

See aste on teile asjakohane ka siis, kui kavatsete doktoriõppes õppida.

Õppige ekspertidelt

Teid õpetavad kogenud teadlased, kellel on laialdased sidemed TESOL-i valdkonnas, sealhulgas kirjastajad ja valitsusorganisatsioonid, näiteks Briti Nõukogu. Teil on võimalus võrgustikke paljude teiste peamiste osalejatega valdkonnas, kes on kutsutud üles pakkuma seminare ja seminare meie inglise keele õpetamise ja uurimistöö sündmuste seerias.

Teile õpetatakse juhtimisoskusi spetsialistide poolt meie kõrgelt hinnatud juhtimiskoolis.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Võta ülikoolide meistrid 1. koht Šotimaal haridusuuringuteks (The Guardian University Guide 2018)

# 2 On olemas võimalus varjata ja jälgida õpetajaid "elus" klassides

# 3 Teil õpetatakse juhtimisoskusi spetsialistide poolt meie kõrgelt hinnatud juhtimiskoolis

Kursuse eesmärgid

Kursuse eesmärk on anda teile tugeva aluse inglise keele õpetamisel teiste keelte kõnelejatele (TESOL) ja keskenduda valdkonna küsimustele.

Ülikooli aspirantuur ületab õpikuid ja õppetükke, keskendume ka teie isiklikule ja professionaalsele arengule.

University of Stirling juhtimiskooli ainulaadne Flying Start Leadership programm pakub teile teadmisi, teadmisi ja tehnikaid, mis on olulised eduka karjääri kujundamiseks. Need ulatuvad praktilistest oskustest, nagu efektiivsest avalikus esinemisest, keerulistes olukordades surve all töötamiseks ja konfliktide lahendamiseks.

Kursuse üksikasjad

Täistööajaga MSc juhtimise ja inglise keele õpetus koosneb kahest 15-nädalase semestri õpetanud moodulite ja kolme kuu disertaaži periood.

Õpetamine

Õpetamine toimub loengute, töötubade ja üliõpilaspresentatsioonide kaudu ning eneseõppimisel. Saatmismeetod valitakse hoolikalt vastavalt mooduli sisule ja teie vajadustele.

Teid õpetavad kogenud teadlased, kellel on laialdased sidemed TESOL-i valdkonnas, sealhulgas kirjastajad ja valitsusorganisatsioonid, näiteks Briti Nõukogu. Teil on võimalus võrgustikega mitmete teiste peamiste osalejatega valdkonnas, kes on kutsutud üles pakkuma seminare ja seminare meie ELTRi (inglise keele õpetamise ja teadustöö) sündmuste seerias.

Õpetajatel on võimalus "elada" klassides varjutada ja jälgida.

Hindamine

Sind hinnatakse kursuste kombineerimise, sealhulgas kirjalike ülesannete ja esitluste kaudu.

Välismaal õppima

MSc juhtimise ja inglise keele õpetamise õppurina saate Erasmuse praktikakohtades suurepärase võimaluse omandada väärtuslikke töökogemusi, et õpetada inglise keelt mitte-inglise keele kõnelejaid 33 Euroopa riigis.

University of Stirling on välja töötanud tihedad tööalased partnerlussuhted ülikoolidega kogu maailmas, et leida praktika võimalikult sujuvalt ja pakkuda teile kohandatud õpetamis- ja õppimisvõimalusi. Kui vastate kõlblikkuskriteeriumitele, võite taotleda paigutust koos:

Lüneburgi Leuphana Ülikool, Saksamaa

Tehke klassi vaatlemist, väikerühma tööjärelevalvet ja õpetamise abi kohalikus keskkoolis. Koolipüha ajal on teil võimalus töötada materjalide arendamisel või kirjalikult tuge ülikoolis.

Széchenyi István Ülikool, Ungari

Osalege klassi vaatlemisel ja õpetamisel ülikooli või ülikooli praktikakoolis.

Lisateavet nende võimaluste taotlemise kohta esitatakse üliõpilastele, kes tegelevad meie MSc juhtimise ja inglise keele õpetamisega.

Kursuse direktor

Dr Edward Moran

44 (0) 1786 467934

tesol@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Kodu / EL: 6 300 £
  • Ülemeremaad: 15 250 £
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Kodu / EL: 6 300 £ - ülemere: 15 250 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi