Ülevaade

Meie magistriõppe programm juhtimises annab teile laialdased teadmised peamistest juhtimise teooriatest, põhimõtetest ja praktikast, mida rakendatakse äris.

See on mõeldud neile, kes otsivad kokkupuudet kõige laiema äritegevuse valdkonnaga, selle asemel, et pühenduda konkreetsele erialale. Te ei pea õppima äri / juhtimist bakalaureuseõppe tasemel.

Te arendate oma arusaama teemadest, sealhulgas:

 • Äriökonoomika
 • Raamatupidamine ja rahandus
 • Inimressursside juhtimine
 • Rahvusvaheline äristrateegia
 • Turundusplaan ja strateegia
 • Operatsioonide juhtimine

Sul on ka võimalus kohandada oma õpinguid uutele huvi pakkuvatele valdkondadele või oma karjääripüüdlustele; pakume laia valikut valikulisi mooduleid osana meie ulatuslikust kraadiõppe juhtimisportfellist

Lõpetamisel on teil olemas oskused, teadmised ja kriitilised teadmised, mida on vaja tänapäeva ärikeskkonnas tegutseda ja areneda. Teil on ideaalsed võimalused juhtimiskarjääri teostamiseks mitmesugustes äri- ja kaubanduskeskkondades.

Kutsealane akrediteerimine

Oleme uhked, et oleme elukestvas ärikoolides, et hoida Equis, AMBA ja AACSB kolmekordseid akrediteeringuid, mida sageli nimetatakse kolmikkrooniks.

Sertifitseeritud raamatupidajate liit (ACCA) akrediteerib seda programmi. See tähendab, et oma kraadi edukaks täitmiseks on teil õigus saada erandeid mõnest ACCA põhitähe eksamist.

107940_logos.png

Edetabelid

University of Bradford on 2019 a. Kõrghariduse maailmaülikooli edetabelis maailmas äritegevuse ja majanduse alal 301-400.

107941_the-business-ranking.jpg

Riiki sisenemise nõuded

Teil peab olema tunnustatud ülikooli kraad (mitte tingimata äritegevuses ja juhtimises).

Erakorralised kandidaadid ilma esimese astmeta, kuid asjakohase kutsekvalifikatsiooniga (nt ACCA) ja töökogemus võivad olla omandatud.

Nende inglise keele testinõuete täitmisest võib vabastada 2 aasta jooksul enne Bradfordi programmi sisenemist omandatud UK kraadi omanikud.

Taotlused on teretulnud mittestandardsete kvalifikatsiooniga üliõpilastelt või täiskasvanud üliõpilastelt (üle 21-aastased), kellel on märkimisväärne asjakohane kogemus.

Inglise keele nõuded

Kui vajame tõendeid inglise keele oskuse kohta, peate te ühes järgmistest tunnustatud testidest saavutama järgmised minimaalsed tulemused:

 • IELTS: 6.0 üldiselt, mitte rohkem kui üks alateade 5,0-le ja ükski all-test alla 5,5 ja University of Bradford täiendava kuue nädala inglise keele eelseisundi kursus, mis tuleb lõpetada enne kursuse algus; või
 • IELTS: üldiselt 6,5, ilma alamkatseta alla 5,5; või
 • Interneti-põhine TOEFL: 94 üldiselt, minimaalsed punktid Kuulamine 17, Reading 18, Speaking 20, Writing 17); või
 • PTE-A (inglise keele-akadeemilise Pearsoni test): kokku 60, ilma alateksita alla 51.

Kandidaatidele, kes ei ole Euroopa Liidu kodanikud, kehtivad täiendavad nõuded, mille valitsus kehtestab üliõpilasviisa andmiseks. Palun kontrollige Ühendkuningriigi siseministeeriumi veebisaiti kõige ajakohasema teabe saamiseks, kuna need nõuded võivad muutuda.

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

See programm on mõeldud neile, kes ei soovi pühenduda konkreetsele funktsionaalsele erialale või ärivaldkonnale ja otsivad kokkupuudet võimalikult laia ärivaldkondadega. Programmi eesmärk on anda osalejatele teadmised ja arusaam juhtimisest, põhimõtetest ja praktikast, mida ettevõtluses rakendatakse.

Pidage meeles, et 2019. aasta sisenemisel võib mooduli info muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Ärimajandus (AFE7504-A)
 • Operatsioonide juhtimine (OIM7013-A)
 • Turunduse planeerimine
 • Strateegiline juhtimine (SIB7501-B)
 • Inimressursside arendamine (HRM7505-B)
 • Globaalne tehnoloogia ja innovatsiooni juhtimine (EAE7502-B)
 • Väitekiri (MAL7501-E)

Võimalus

 • Ettevõtte finantsjuhtimine (AFE7509-A)
 • Raamatupidamine ja rahandus (AFE7511-A)
 • Juhendamine ja juhtimise arendamine (HRM7506-A)
 • Ettevõtlus ja innovatsioon (EAE7501-A)
 • Kultuuridevaheline haldus (SIB7504-A)
 • Ettevõtte sotsiaalne vastutus (SIB7505-A)
 • Rahvusvaheline magistri suvekool (SIB7507-A)

Õppimine ja hindamine

Programmi hinnatakse summatektiivselt kirjalike eksamite, hinnatud kursuste, juhtumiuuringute, grupiprojektide ja multimeedia esitluste seguga.

Hindamine on integreeritud õppimise ja õpetamisega, et toetada ja näidata üksikute moodulite ja kogu programmi õpitulemuste saavutamist. Rõhk asetatakse formatiivse hindamise tagasiside funktsioonile osana õppimis-, õpetamis- ja hindamisstrateegiast tervikuna.

Rajatised

School of Management asub ajaloolises Emm Lane'i ülikoolis, mis asub 14 aakri suuruses pargis linnalähedases äärelinnas - vaid lühikese bussisõidu kaugusel ülikooli kesklinnast.

Meil on oma spetsiaalne õpetamis- ja õppimisvõimalus, raamatukogu ja muud spetsialiseeritud tugiteenused, mis tagavad, et sa saad oma ajast kõige rohkem kasu.

Pärast mitme miljoni naela ümberehitust 2010. aastal koondab ülikool Victorian arhitektuuri auhinnatud säästva hoonega, mis sisaldab Harvardi stiilis loenguteatrit ja aatriumi ruumi söömiseks, joomiseks, sotsialiseerumiseks ja töötamiseks.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

Avaleht / EL: £ 10,527

Rahvusvaheline: £ 16,040

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel. Täieliku teabe saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega peetavate valikuvõimaluste arutamine aitab selgitada võimalusi, kuidas uurida võimalusi ja täiustada oskusi jahipidamisel. Enamikus meie programmides on karjääriarendusnõustajate otsene panus õppekavasse või spetsiaalselt korraldatud õpikodade kaudu.

Karjäärivõimendaja

Õpingute juhtimise ja õiguse teaduskonna ajal on teil võimalus osaleda meie eristav karjäärinvesteeringuprogrammis kogu kursuse kestel. Programmi eesmärk on varustada teid vajalike oskuste ja kraadiõppe atribuutidega, mis on valmis töökoha leidmisel juhtivate uuenduslike organisatsioonide jaoks. Karjäärivõimaluste suurendamise programm (PDF, 2,8 MB) pakub teile võimalust sertifikaatide saamiseks:

 • Euroopa arvutijuhtlitsents (ECDL) - digitaalse kirjaoskuse kriteerium
 • Sage 50 Raamatupidamine ja Sage 50 Palgaarvestus - koolitus, mis võimaldab teil arendada juhtivaid raamatupidamise ja palgaarvestuse tarkvara oskusi
 • Projektijuht Professionaalsed sertifikaadid - teile antakse sertifikaadiga projektijuhi saamiseks soovi
 • Suured andmeanalüüsid ja aruandlusoskused - tarkvara ja teenused (SAS), mis viivad sertifitseerimisele.

Lisaks hõlmab programm ka meeskonnatöö, usalduse, suhtlemise ja paljude teiste oskuste, mida tööandjad otsivad.

Jätkuva kutsearengu (CPD) sertifikaatide portfelli väljatöötamine näitab tööandjatele, et te pole mitte ainult ambitsioonikas, vaid ka võtad endale vastutuse oma professionaalse arengu eest.

Karjääri väljavaated

Meie lõpetajad on kõrgelt palutud karjääri juhtimis-, nõustamis- või juhtimisõppes.

Sektorid ja töökohad, mida meie magistriõpilased töötavad pärast lõpetamist, sõltuvad nende varasematest kogemustest ja võetud Pathway . Karjääri edenemise seisukohast on kasulik kaaluda, kus vilistlased on kolm aastat pärast lõpetamist. Vaadates andmeid, mis on saadud kooli reitingust Financial Timesi meistris juhtimise edetabelites, on keskmiselt 25% neist kõrgemate juhtide rollis ja 20% nooremates juhtivatel ametikohtadel kolm aastat pärast lõpetamist.

Välismaal õppima

Õpilastel on võimalus laiendada oma rahvusvahelist kogemust, osaledes aastaringselt meie programmide kõrvale kaasatud õppereisidel. Need ekskursioonid toimuvad teaduskonnas, kus kõik kulud kaetakse. Varasemad ekskursioonid on sisaldanud reise Bahreini (Ahlia Ülikool) ja Katarisse (Katari Ülikool).

Need ekskursioonid aitavad meie õpilastel omandada teadmisi rahvusvahelise ettevõtluse ja ettevõtluse kohta, samuti pakuvad võimalusi praktika arendamiseks ning suhtlemis- ja inimestevaheliste oskuste arendamiseks. Õpilastele antakse praktiline võimalus rakendada klassis omandatud teadmisi, kuid samal ajal teadvustades erinevaid kultuure ja tugevdades rahvusvahelisi suhteid.

Õpilased osalevad nii teooria kui ka praktikaga seotud tegevuste dünaamilises segus, sealhulgas: interaktiivsete probleemide lahendamise töötoad, ettevõtte külastused, kõnelejate kõned (avalikust ja erasektorist), kultuuriüritused ja sotsiaalsed tegevused

Uuringute toetus

Teile eraldatakse isiklik akadeemiline juhendaja, kes annab teile isiklikku juhendamist ja tuge.

Mooduli juhid ja juhendajad on kättesaadavad, pakkudes tööaega ja kohtumisi, et toetada oma õpinguid väljaspool klassi.

Efektiivse õppimise teenus (ELS) on juhtimis- ja õigusteaduskonnas asuv spetsiaalne rajatis, mis on loodud selleks, et toetada meie õpilasi oma akadeemilise õppe maksimeerimiseks (nt ülesanded ja eksamid) ning aidata välismaal õppijatel kiiresti kohanduda Ühendkuningriigi akadeemilistele nõuetele.

ELS pakub laia valikut teenuseid, sealhulgas mitmesuguseid tööajaid, mis kestavad aja jooksul, 1–1 konsultatsiooni ja laiaulatuslikke trükitud ja võrguressursse, et rahuldada kõiki võimalikke arengualasid

Need on lisaks paljudele üliõpilaste toetustele, mida pakub University of Bradford City Campuses.

Teadusuuringud

Juhtivkooli teaduskonna tugev teaduskultuur teavitab meie õpilaste õpetamist ja õppimist.

Meie ulatuslikud tööstusvõrgustikud annavad võimaluse nende teadmiste rakendamiseks.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 32 kursust University of Bradfordis »

Viimati uuendatud Oktoober 11, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 21, 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
10,527 GBP
Avaleht / EL: £ 10,527 / International: £ 16 040
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 21, 2020
End Date
Mai 21, 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 21, 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Mai 21, 2021