MSc halduses

Üldine

Programmi kirjeldus

Meie magistriõppe programm juhtimises annab teile laialdased teadmised peamistest juhtimise teooriatest, põhimõtetest ja praktikast, mida rakendatakse äris.

See on mõeldud neile, kes otsivad kokkupuudet kõige laiema äritegevuse valdkonnaga, selle asemel, et pühenduda konkreetsele erialale. Te ei pea õppima äri / juhtimist bakalaureuseõppe tasemel.

Te arendate oma arusaama teemadest, sealhulgas:

 • Äriökonoomika
 • Raamatupidamine ja rahandus
 • Inimressursside juhtimine
 • Rahvusvaheline äristrateegia
 • Turundusplaan ja strateegia
 • Operatsioonide juhtimine

Sul on ka võimalus kohandada oma õpinguid uutele huvi pakkuvatele valdkondadele või oma karjääripüüdlustele; pakume laia valikut valikulisi mooduleid osana meie ulatuslikust kraadiõppe juhtimisportfellist

Lõpetamisel on teil olemas oskused, teadmised ja kriitilised teadmised, mida on vaja tänapäeva ärikeskkonnas tegutseda ja areneda. Teil on ideaalsed võimalused juhtimiskarjääri teostamiseks mitmesugustes äri- ja kaubanduskeskkondades.

Kutsealane akrediteerimine

Oleme uhked, et oleme elukestvas ärikoolides, et hoida Equis, AMBA ja AACSB kolmekordseid akrediteeringuid, mida sageli nimetatakse kolmikkrooniks.

Sertifitseeritud raamatupidajate liit (ACCA) akrediteerib seda programmi. See tähendab, et oma kraadi edukaks täitmiseks on teil õigus saada erandeid mõnest ACCA põhitähe eksamist.

107940_logos.png

Edetabelid

University of Bradford on 2019 a. Kõrghariduse maailmaülikooli edetabelis maailmas äritegevuse ja majanduse alal 301-400.

107941_the-business-ranking.jpg

Riiki sisenemise nõuded

 • Teil peab olema tunnustatud ülikooli kraad (mitte tingimata äritegevuses ja juhtimises).
 • Erakorralised kandidaadid ilma esimese astmeta, kuid asjakohase kutsekvalifikatsiooniga (nt ACCA) ja töökogemus võivad olla omandatud.
 • Nende inglise keele testinõuete täitmisest võib vabastada 2 aasta jooksul enne Bradfordi programmi sisenemist omandatud UK kraadi omanikud.
 • Taotlused on teretulnud mittestandardsete kvalifikatsiooniga üliõpilastelt või täiskasvanud üliõpilastelt (üle 21-aastased), kellel on märkimisväärne asjakohane kogemus.

Inglise keele nõuded

Kui vajame tõendeid inglise keele oskuse kohta, peate te ühes järgmistest tunnustatud testidest saavutama järgmised minimaalsed tulemused:

 • IELTS: 6.0 üldiselt, mitte rohkem kui üks alateade 5,0-le ja ükski all-test alla 5,5 ja University of Bradford täiendava kuue nädala inglise keele eelseisundi kursus, mis tuleb lõpetada enne kursuse algus; või
 • IELTS: üldiselt 6,5, ilma alamkatseta alla 5,5; või
 • Interneti-põhine TOEFL: 94 üldiselt, minimaalsed punktid Kuulamine 17, Reading 18, Speaking 20, Writing 17); või
 • PTE-A (inglise keele-akadeemilise Pearsoni test): kokku 60, ilma alateksita alla 51.

Kandidaatidele, kes ei ole Euroopa Liidu kodanikud, kehtivad täiendavad nõuded, mille valitsus kehtestab üliõpilasviisa andmiseks. Palun kontrollige Ühendkuningriigi siseministeeriumi veebisaiti kõige ajakohasema teabe saamiseks, kuna need nõuded võivad muutuda.

Kui te ei vasta IELTS-i nõudele, võite võtta University of Bradford pre-sessional inglise keele kursuse.

Mida sa õpid

See programm on mõeldud neile, kes ei soovi pühenduda konkreetsele funktsionaalsele erialale või ärivaldkonnale ja otsivad kokkupuudet võimalikult laia ärivaldkondadega. Programmi eesmärk on anda osalejatele teadmised ja arusaam juhtimisest, põhimõtetest ja praktikast, mida ettevõtluses rakendatakse.

Pidage meeles, et 2019. aasta sisenemisel võib mooduli info muutuda.

Moodulid

Tuum

 • Ärimajandus (AFE7504-A)
 • Operatsioonide juhtimine (OIM7013-A)
 • Turunduse planeerimine
 • Strateegiline juhtimine (SIB7501-B)
 • Inimressursside arendamine (HRM7505-B)
 • Globaalne tehnoloogia ja innovatsiooni juhtimine (EAE7502-B)
 • Väitekiri (MAL7501-E)

Võimalus

 • Ettevõtte finantsjuhtimine (AFE7509-A)
 • Raamatupidamine ja rahandus (AFE7511-A)
 • Juhendamine ja juhtimise arendamine (HRM7506-A)
 • Ettevõtlus ja innovatsioon (EAE7501-A)
 • Kultuuridevaheline haldus (SIB7504-A)
 • Ettevõtte sotsiaalne vastutus (SIB7505-A)
 • Rahvusvaheline magistri suvekool (SIB7507-A)

Õppimine ja hindamine

Programmi hinnatakse summatektiivselt kirjalike eksamite, hinnatud kursuste, juhtumiuuringute, grupiprojektide ja multimeedia esitluste seguga.

Hindamine on integreeritud õppimise ja õpetamisega, et toetada ja näidata üksikute moodulite ja kogu programmi õpitulemuste saavutamist. Rõhk asetatakse formatiivse hindamise tagasiside funktsioonile osana õppimis-, õpetamis- ja hindamisstrateegiast tervikuna.

Rajatised

School of Management asub ajaloolises Emm Lane'i ülikoolis, mis asub 14 aakri suuruses pargis linnalähedases äärelinnas - vaid lühikese bussisõidu kaugusel ülikooli kesklinnast.

Meil on oma spetsiaalne õpetamis- ja õppimisvõimalus, raamatukogu ja muud spetsialiseeritud tugiteenused, mis tagavad, et sa saad oma ajast kõige rohkem kasu.

Pärast mitme miljoni naela ümberehitust 2010. aastal koondab ülikool Victorian arhitektuuri auhinnatud säästva hoonega, mis sisaldab Harvardi stiilis loenguteatrit ja aatriumi ruumi söömiseks, joomiseks, sotsialiseerumiseks ja töötamiseks.

Tasud, rahalised vahendid ja stipendiumid

Õppemaks

 • Avaleht / EL: £ 10,527
 • Rahvusvaheline: £ 16,040

Stipendiumid

Igal aastal anname UK, ELi ja rahvusvahelistele üliõpilastele mitmed tagasimakstavad stipendiumid akadeemilise tipptaseme, isiklike asjaolude või majanduslike raskuste alusel. Täieliku teabe saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Karjääritoetus

Ülikool on pühendunud sellele, et aidata õpilastel arendada ja parandada tööalast konkurentsivõimet ning see on paljude programmide lahutamatu osa. Spetsiaalset tuge pakutakse kogu kursuse jooksul Karjäärinõustamise ja tööalase konkurentsivõime teenuste kaudu, sealhulgas aitab leida osalise tööajaga töötamist õppimise ajal, praktikakohtadel, puhkustööl ja lõpetaja vabadel töökohtadel. Õpilastel soovitatakse varakult sellele toetusele juurde pääseda ja kasutada ulatuslikke materjale karjääride veebisaidil.

Spetsialistide nõustajatega seotud võimaluste arutamine aitab selgitada plaane, uurides võimalusi ja täiustades tööotsingu oskusi. Enamikus meie programmides on karjääriarengu nõustajad otseselt sisestatud õppekavva või spetsiaalselt korraldatud töökodadesse.

Karjäärivõimendaja

Juhtimise ja õigusteaduse õppetöö ajal saate võimaluse osaleda meie eripärasel karjääriarengu programmis kogu kursuse kestel. Programmi eesmärk on varustada teid vajalike oskuste ja kraadiõppe atribuutidega, mis on valmis töökoha leidmisel juhtivate uuenduslike organisatsioonide jaoks. Karjäärivõimaluste suurendamise programm (PDF, 2,8 MB) pakub teile võimalust sertifikaatide saamiseks:

 • Euroopa arvutijuhtlitsents (ECDL) - digitaalse kirjaoskuse kriteerium
 • Sage 50 Raamatupidamine ja Sage 50 Palgaarvestus - koolitus, mis võimaldab teil arendada juhtivaid raamatupidamise ja palgaarvestuse tarkvara oskusi
 • Projektijuht Professionaalsed sertifikaadid - teile antakse sertifikaadiga projektijuhi saamiseks soovi
 • Suured andmeanalüüsid ja aruandlusoskused - tarkvara ja teenused (SAS), mis viivad sertifitseerimisele.

Lisaks hõlmab programm ka meeskonnatöö, usalduse, suhtlemise ja paljude teiste oskuste, mida tööandjad otsivad.

Jätkuva kutsearengu (CPD) sertifikaatide portfelli väljatöötamine näitab tööandjatele, et te pole mitte ainult ambitsioonikas, vaid ka võtad endale vastutuse oma professionaalse arengu eest.

Karjääri väljavaated

Meie lõpetajad on kõrgelt palutud karjääri juhtimis-, nõustamis- või juhtimisõppes.

Sektorid ja töökohad, milles meie magistrandid pärast kooli lõpetamist töötavad, varieeruvad sõltuvalt nende varasemast kogemusest ja valitud Pathway . Karjääri edenemise osas on kasulik kaaluda, kus vilistlased on kolm aastat pärast kooli lõpetamist. Vaadates andmeid, mis tulenevad kooli reitingust Financial Timesi juhtimisreitingute magistriõppes, on keskmiselt 25% neist kõrgema juhtkonna ja 20% nooremate juhtide ametikohtadel kolm aastat pärast kooli lõpetamist.

Välismaal õppima

Õpilastel on võimalus laiendada oma rahvusvahelist kogemust, osaledes aastaringselt meie programmide kõrvale kaasatud õppereisidel. Need ekskursioonid toimuvad teaduskonnas, kus kõik kulud kaetakse. Varasemad ekskursioonid on sisaldanud reise Bahreini (Ahlia Ülikool) ja Katarisse (Katari Ülikool).

Need ekskursioonid aitavad meie õpilastel omandada teadmisi rahvusvahelise ettevõtluse ja ettevõtluse kohta, samuti pakuvad võimalusi praktika arendamiseks ning suhtlemis- ja inimestevaheliste oskuste arendamiseks. Õpilastele antakse praktiline võimalus rakendada klassis omandatud teadmisi, kuid samal ajal teadvustades erinevaid kultuure ja tugevdades rahvusvahelisi suhteid.

Õpilased osalevad nii teooria kui ka praktikaga seotud tegevuste dünaamilises segus, sealhulgas interaktiivsete probleemide lahendamise töötoad, ettevõtete külastused, kõnelejate kõned (avalikust ja erasektorist), kultuurikülastused ja sotsiaalsed tegevused

Uuringute toetus

Teile eraldatakse isiklik akadeemiline juhendaja, kes annab teile isiklikku juhendamist ja tuge.

Mooduli juhid ja juhendajad on kättesaadavad, pakkudes tööaega ja kohtumisi, et toetada oma õpinguid väljaspool klassi.

Efektiivse õppimise teenus (ELS) on juhtimis- ja õigusteaduskonnas asuv spetsiaalne rajatis, mis on loodud selleks, et toetada meie õpilasi oma akadeemilise õppe maksimeerimiseks (nt ülesanded ja eksamid), samuti välismaiste üliõpilaste abistamine, kohandudes kiiresti Ühendkuningriigi akadeemiliste nõuetega.

ELS pakub laia valikut teenuseid, sealhulgas mitmesuguseid tööajaid, mis kestavad aja jooksul, 1–1 konsultatsiooni ja laiaulatuslikke trükitud ja võrguressursse, et rahuldada kõiki võimalikke arengualasid

Need on lisaks paljudele üliõpilaste toetustele, mida pakub University of Bradford City Campuses.

Teadusuuringud

Juhtivkooli teaduskonna tugev teaduskultuur teavitab meie õpilaste õpetamist ja õppimist.

Meie ulatuslikud tööstusvõrgustikud annavad võimaluse nende teadmiste rakendamiseks.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are ... Loe edasi

At the University of Bradford, you’ll benefit from - and be a part of – teaching and research that harnesses technology for the good of society. You’ll learn from academic and industry experts who are shaping the future of their sectors in world-class facilities. We’ve invested millions of pounds in high-tech learning environments, such as our motion capture studio and new School of Management facilities. During your time with us, you can become the very best version of yourself. The University is a place where you can expand your mind and make lifelong friends; where you can grow, learn, experience. Where you can belong, and where we support you every step of the way. Näita vähem

Akrediteeringud