MSc hangete ja tarneahela juhtimises

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Meie hangete ja tarneahela juhtimise magistrant põhineb meie maailmas tuntud logistika ja tarneahela juhtimise magistrantuuril. See kraadiõppe ostukursus on välja töötatud koos vanemate hanke- ja tarneahelaspetsialistidega. See annab teile erialateadmised ja -oskused hangete ja tarneahela juhtimisel, mida peate oma karjääri edendamiseks selles sektoris.
• Cranfield School of Management toimib järjekindlalt hästi rahvusvaheliste ettevõtete edetabelites. Oleme Suurbritannias Financial Timesi Euroopa Ärikooli 2019. aasta edetabelis 7. kohal ja Euroopas 44. kohal.
• Meil on üks suurimaid teaduskondi Euroopas ja paljusid meie teaduskonnast peetakse selle valdkonna juhtivateks ekspertideks, ühendades õpetamise suurepärase maine ja ärimaailmast saadud kogemustega.
• Meie lähenemisviis õpetamisele on loodud teie praktiliste ärioskuste ja enesekindluse turgutamiseks ning see paneb suurt rõhku reaalse maailma väljakutsetele.
• Saate põhjaliku ülevaate järgmistest teemadest: tarneahela strateegia ja jätkusuutlikkus; hanke strateegia; tarnija valimine ja hindamine; läbirääkimised ja lepingute haldamine; kuidas analüüsida ja kujundada tõhusaid tarneahela toiminguid; kuidas kasutada andmeid, mudeleid ja tarkvara probleemide lahendamiseks ja otsuste vastuvõtmiseks; varude ja operatsioonide juhtimine; raamatupidamine; kaubavedu ja projektijuhtimine.
• Teil on võimalus osaleda õppereisil ja kogeda tarneahela vaatenurka Euroopa erinevas majanduspiirkonnas.
• Teil on võimalus osaleda ka muudes kursuste tegevustes, sealhulgas laokülastused ja simulatsioonimängud.
• Teil on võimalus õppida tõeliselt rahvusvahelises keskkonnas, õppurid ja õppejõud tulevad rohkem kui 50 riigist.
Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

A world-leader in management education, research and consultancy for over 50 years, Cranfield School of Management is an exclusively postgraduate business school whose mission is to improve the practi ... Loe edasi

A world-leader in management education, research and consultancy for over 50 years, Cranfield School of Management is an exclusively postgraduate business school whose mission is to improve the practice of management. Näita vähem