See programm on üks väheseid Ühendkuningriigis, et nüüd on see nii CIPS (Chartered Institute of Procurement and Supply Chain Management) kui ka CILT (Chartered Institute of Logistics and Transport) topelt akrediteeritud)

 • Suurendage oma tööalast konkurentsivõimet ja valmistuge juhtimis-, nõustamis- või tööülesannete täitmiseks
 • Asetage logistika teooria tegelikku praktikat põneva ettevõtlusinnovatsiooni projektiga
 • Osalise tööajaga õppimisvõimalus
 • Ülemaailmne uuring on saadaval
 • Töö / tööstuse paigutuse võimalus
 • Rahvusvahelised üliõpilased saavad taotleda

Kursuse kokkuvõte

See programm julgustab ja sunnib teid arendama oma teadmisi ja oskusi globaalsete hangete, logistika ja tarneahela juhtimise alal. Meie õpetamise meeskond on teadustöö aktiivne ja õpib neilt kaasaegseid teoreetilisi teadmisi sellistes valdkondades nagu automatiseerimine ja tehisintellekt. Vaadeldakse ka Big Data Analyticsi, asjade Interneti, lisandite tootmise, 3D trükkimise ja robootika pakutavaid võimalusi ja väljakutseid. Meie teadmisi toetavad tööstuse partnerid, nagu näiteks Jaguar Landrover, Brother International ja Manchesteri lennujaam, kes on programmi arendanud.

Nõudluse prognoosimise, inventuurihalduse, protsessi / tarneahela / logistika optimeerimise ja analüüsi valdkondades on olemas märkimisväärne tehniline kontekst ja sisend. Eelkõige moodul "Advanced Logistics ja projektijuhtimine" ühendab kaks väga olulist oskuste laialdaselt taotletud tööstuses.

Teid julgustatakse laiendama oma silmapiiri, lähtudes akadeemilisest kirjandusest, et uurida asjaomases ajakirjanduses avaldatud uusimaid arenguid. Sul on ka üleskutse kaaluda globaalse hankimise eetilisi tagajärgi, näiteks globaalsete katastroofiliste sündmuste vaatlemist seoses tootmise ja teenuste osutamisega.

Lisaks õppejõudude õppimisele on teil võimalus õppida teistelt üliõpilastest, ekspertide külalisõppejõududetelt ja teie suhtlusest kahe kutseorganisatsiooni, Harjutatud Instituudi hangete ja varude (CIPS) ja Chartered Institute of Logistics ja Transport (CILT ) konverentsidel, kutsutud üritustel ja mujal.

Kursus pakub ka kaugõppe võimalust meie ametliku partneri Robert Zenithi kolledži, Zürichi, Šveitsi kaudu.

Kursuse üksikasjad

Programm on edastatud plokkide kaupa ja kogu aasta jooksul on mitu sisenemispunkti. Õpilased võtavad allpool toodud moodulid järjestuses sõltuvalt nende alguskuupäevast.

Kursus viiakse läbi nelja intensiivkursustel. Iga ploki jaoks uurite ühe mooduli 6-nädalase perioodi jaoks. Näost-näkku õpetamine toimub ülikoolilinnakus 6 tundi nädalas. Lisaks osalete Teid ärinovõtuprogrammi õpetatavas elemendis ühe nädala pärastlõunal 6-nädalaste plokkide kaupa.

Osalise tööajaga õpilased õpivad alternatiivseid mooduleid (üks moodul on üks moodul maha), et lõpetada oma kraad kahe aasta jooksul.

Selle aja jooksul korraldate oma online-tugitegevusega ka sõltumatu uuringu läbi ülikooli virtuaalse õpikeskkonna Blackboard.

Viimase kolmandiku õpingute jaoks töötate te oma ettevõtlusuuenduse projektis, töötades oma või mõne muu organisatsiooniga otseülekandes.

1. semester

 • Globaalne tarneahela juhtimine
 • Operatsioonide ja teabehaldus

2. semester

 • Hankimisrisk ja lepingute haldamine
 • Advanced projekti ja logistika juhtimine

3. semester

 • Äri Innovatsiooniprojekt (BIP)

See moodul moodustab viimase 60 ainepunkti kraadi. Teil on võimalus valida elava projekti, praktika või väitekirja vahel, mis kõik on mõeldud teie karjäärivõimaluste rahuldamiseks ja oma töökogemuse suurendamiseks.

Teile eraldatakse juhendaja, kes juhendab teid BIP-projekti kaudu. Sul on ka võimalus osaleda üliõpilaste keskuses ja üliõpilaselamuses. Õpilaste elu aitab kaasa õpilaste eelprojektide / praktika toetamisele ja praktikantidele võimalustele osaleda koolitustel, et tagada parim tava. Õppurite keskus aitab teil leida oma ettevõtlusinnovatsiooniprojekti jaoks praktikakohti, paigutusi ja elada projekte.

Sisenemise nõuded

Tavaliselt vähemalt 2: 2 kiitusega kraadi või samaväärne või edukalt lõpetanud Graduate Certificate.

Vastuvõetav on ka mitmesugune kutsekvalifikatsioon, kas osaliselt või täielikult sisenemise nõuded.

Kui üliõpilane on omandanud tunnustatud auhinnaklassi, kuid ei vasta tavapärasele sisenemise kvalifikatsiooninõuetele, võib neid veel siseneda, kui nad suudavad tõestada asjakohast töökogemust vähemalt kaheaastase post-uuringu ja vastuvõetava vastutuse tasemega.

Eelneva õppe akrediteerimine (APL)

Me tervitame taotlusi üliõpilastelt, kellel ei pruugi olla formaalseid / traditsioonilisi sisenemise kriteeriume, kuid kellel on asjakohane kogemus või võimalus edukalt kurssi jätkata.

Eelneva õppe akrediteerimine (APL) võib aidata teil oma tööd ja elukogemusi arvestada. APL-protsessi saab kasutada kursuste sisenemiseks või teile erandite tegemiseks oma kursuse osadest.

Sisse saab siseneda kahte APL-vormi: eelnevalt sertifitseeritud õppe akrediteerimine (APCL) või varasema kogemusliku õppe akrediteerimine (APEL).

Inglise keele nõuded

Rahvusvahelistel taotlejatel peab olema inglise keele oskus. Selle tõenduseks on IELTS skoor 6,5 (ükski element alla 5,5).

Kui inglise keele oskus on sellel tasemel natuke madalam, võite kandidaatidel võtta ülikoolis üks paljudest inglise keele kursustest.

Sobilik

See kursus sobib ideaalselt lõpetajatele, kes soovivad luua karjääri hanke-, logistika- ja tarneahela juhtimises või olemasolevate juhtide jaoks, kes soovivad oma oskusi edasi arendada ja oma karjäärivõimalusi arendada.

Taotleja profiil

Hangete ja logistika on üks kiiremini kasvavaid tööstusharusid maailmas ja see kursus on ideaalne, kui otsite karjääri selles dünaamilises sektoris. Teie taust võib olla laevanduses, logistikas või üldises äris.

Tasud 2018-19

 • Täistööaeg: 8 550 krooni
 • Osalise tööajaga: 1,425 £ 30 krediidi mooduli kohta
 • Täistööajaga rahvusvaheline: 14 400 £

Lisakulud

Samuti peaksite kaaluma täiendavaid kulutusi, mis võivad hõlmata reiside ja külastuste jaoks raamatuid, kirjatarbeid, trükkimist, sidumist ja üldist elamistingimust.

Õpetamine

Näost näkku õpetamine viiakse ülikoolilinnakule kaks pool päeva nädalas. Lisaks osalete iga ärikinnisuse programmi õpetatava elemendina iga kolmapäeva pärastlõunal 6-nädalaste plokkide kaupa, sõltumatu uuringuga, mis viidi lõpule läbi oma ülikooli virtuaalse õpikeskkonna Blackboardi kaudu. Indikaatornädala jooksul antakse üksikute õpilaste sõiduplaanid.

Õpetamine toimub loengute, seminaride ja juhendamiste kombinatsiooni kaudu, kasutades erinevaid õppetegevusi.

Hindamine

Kursuse kestel kasutate erinevaid hindamistehnikaid. Hindamisviisid hõlmavad järgmist: esseed, ülesanded, eksamid, valikvastustega testid, online-testid, grupiaruanded ja portfelli tööd. Eksamite ja kursuste vaheline kaal varieerub moodulite ja aastate vahel.

Karjääri väljavaated

Meie koolilõpetajad on paljudes riikides väga huvitatud oma teadmiste ja kirguse pärast hanke- ja tarnetegevusele.

Hiljutine kõrgkooli sihtkohtade hulka kuuluvad järgmised positsioonid:

 • Rolls-Royce plc
 • Toyota
 • BASF
 • Ernst
 • CitiBank

Töökohtade hulka kuuluvad varude analüütikud, hankeametnikud ja juhid, laevandusettevõtted, laohalduskontrollerid, transport, logistika ja tarneahela juhid.

Side tööstusega

University of Salford kasvas 19. sajandi lõpu instituutides, pakkudes andekat tehniliselt juhitavat ja professionaalset tööjõudu, et toetada Ühendkuningriigi kiiresti kasvavaid tööstusharusid. 21. sajandil on see siiski tugev. Kuigi tööstus on märkimisväärselt muutunud, on tänapäeval võrdselt oluline ka tööstusharule keskendunud hariduse vajadus.

Me õpetame oskusi, mida tööandjad vajavad, ja selle tulemusena saavad meie lõpetajate suurepärased rahvusvahelised karjäärivõimalused.

Õppekava kogu meie kraadiõppe tasakaalustab akadeemilise õpetamise ja töökogemuse. Meie tööstuspartnerid annavad meile oma panuse õppekavasse, nii et õpe peegeldab tööstuse praegusi ja tulevasi vajadusi ning arendab oskusi, mida tööandjad soovivad. Äriuuenduste projekt, mis moodustab uuringu viimase kolmandiku, on mõeldud teile reaalse maailma kogemuse saamiseks, et saaksite rakendada teooriat, mida olete õppinud.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 15 kursust University of Salfordis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2019
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
8,550 GBP
14 400 krooni rahvusvaheline / 8 500 GB väärtuses Ühendkuningriigis
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date