Ülevaade

Hariduse kultuurifondide liikmesriikide eesmärk on edendada ja toetada põhjalikku uurimist hariduse olemuse kohta. Õpilased juhivad ajalugu, filosoofiat, sotsioloogiat ja muid erialasid, et analüüsida hariduses selliseid küsimusi nagu ebavõrdsus, puue, populaarne kultuur, massimeedia, mitmekultuurilisuse ja rassismi filosoofia.

CFE kraadiõppeprogrammid on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad laialdast haridust distsipliini pädevuse asemel kitsalt spetsialiseerunud õppekavaga. Meie interdistsiplinaarne struktuur võimaldab teil uurida hariduslike ideede ja praktika ning sotsiaalpoliitika hindamiseks erinevaid kontseptuaalseid raamistikke. Soovitame teil arendada teadlikkust erinevate intellektuaalsete lähenemisviiside keerukusest, tugevatest ja nõrkadest külgedest ning arendada spetsiaalset pädevust ühes või mitmes neist.

Oleme teadlaste tihedad kogukonnad. CFE toetab regulaarselt üliõpilaste ja õppejõudude võimalusi jagada oma tööd, arutada aktuaalseid küsimusi ja kritiseerida praeguseid artikleid. Usume, et ühiskonna sotsiaalsed ja isiklikud aspektid on õpilaste jaoks olulised.

Mida pean taotlema?

  • Vabatahtlik kirjutamise proov
  • Lõpetatud Siracusa ülikooli veebipõhine rakendus

Mis on rakenduse tähtaeg?

Taotlused vaadatakse läbi jooksvalt. Kuid üliõpilased, kes on huvitatud ka haridusalase stipendiumide taotlemisest, peaksid kavandama oma taotluste esitamise kooskõlla selle tähtajaga 15. jaanuaril.

Üldteabe saamiseks kõrgkooli lõpetamise ja õpingute kohta võtke ühendust Speranza Miglioreiga aadressil gradrcrt@syr.edu või 315-443-2505.

Programm Kontakt

Maryann Barker, büroo koordinaator
mabarker@syr.edu
315-443-3343

Kal Alston, programmi koordinaator
kalston@syr.edu

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust Syracuse University - School of Educationis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Avatud registreerimine
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date