MSc hariduse kultuurifondides

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Hariduse kultuurifondide liikmesriikide eesmärk on edendada ja toetada põhjalikku uurimist hariduse olemuse kohta. Õpilased juhivad ajalugu, filosoofiat, sotsioloogiat ja muid erialasid, et analüüsida hariduses selliseid küsimusi nagu ebavõrdsus, puue, populaarne kultuur, massimeedia, mitmekultuurilisuse ja rassismi filosoofia.

CFE kraadiõppeprogrammid on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad laialdast haridust distsipliini pädevuse asemel kitsalt spetsialiseerunud õppekavaga. Meie interdistsiplinaarne struktuur võimaldab teil uurida hariduslike ideede ja praktika ning sotsiaalpoliitika hindamiseks erinevaid kontseptuaalseid raamistikke. Soovitame teil arendada teadlikkust erinevate intellektuaalsete lähenemisviiside keerukusest, tugevatest ja nõrkadest külgedest ning arendada spetsiaalset pädevust ühes või mitmes neist.

Oleme teadlaste tihedad kogukonnad. CFE toetab regulaarselt üliõpilaste ja õppejõudude võimalusi jagada oma tööd, arutada aktuaalseid küsimusi ja kritiseerida praeguseid artikleid. Usume, et ühiskonna sotsiaalsed ja isiklikud aspektid on õpilaste jaoks olulised.

Mida pean taotlema?

  • Vabatahtlik kirjutamise proov
  • Lõpetatud Siracusa ülikooli veebipõhine rakendus

Mis on rakenduse tähtaeg?

Taotlused vaadatakse läbi jooksvalt. Kuid üliõpilased, kes on huvitatud ka haridusalase stipendiumide taotlemisest, peaksid kavandama oma taotluste esitamise kooskõlla selle tähtajaga 15. jaanuaril.

Üldteabe saamiseks kõrgkooli lõpetamise ja õpingute kohta võtke ühendust Speranza Miglioreiga aadressil gradrcrt@syr.edu või 315-443-2505.

Programm Kontakt

Maryann Barker, büroo koordinaator
mabarker@syr.edu
315-443-3343

Kal Alston, programmi koordinaator
kalston@syr.edu

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The mission of the Syracuse University School of Education is to prepare thoughtful and socially just leaders who bridge scholarship and practice. Through collaborative partnerships and multifaceted i ... Loe edasi

The mission of the Syracuse University School of Education is to prepare thoughtful and socially just leaders who bridge scholarship and practice. Through collaborative partnerships and multifaceted inclusive approaches, we enhance student learning and success, physical activity and health, and mental health and wellbeing across communities. Näita vähem