MSc haridusuuringutes ja TESOL

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Kui teil on juba mõni õpetamise kogemus või haridustase, kuid soovite rohkem teada saada, on see magistriõpe teile ideaalne. See ühendab tugeva haridusliku elemendi, keskendudes inglise keele õpetamisele teiste keelte kõnelejatele (TESOL). Kursuse ülesehitus sobib ka siis, kui soovite õpetada muid aineid peale inglise keele.

Lõpetate keeleõppe ja -õpetuse põhimõtete põhjaliku aluse, aga ka TESOL-i uurimismeetodite mõistmise. Õppimise ajal õpivad TESOL-i spetsialistid, kellel on kogu maailma töökogemus, samuti õpivad kohalike koolide külastamisel õpetajate pastoraalset rolli, eriti seoses erinevuste, mitmekesisuse ja kaasamisega.

Kui kavatsete õpetada kohalikku või rahvusvahelist kooli, annavad meie haridusuuringud ja TESOL-i kraad laialdasema arusaamise haridusteooriast ja -praktikast, mis aitab teil paremini suhelda erinevate taustaga õpilastega.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 on Šotimaal hariduse esimene koht - Guardian University Guide 2018

# 2 Külastage kohalikke koole ja omandage õpetajate pastoraalsete rollide kogemused

# 3 Töötage kodus ja rahvusvaheliste üliõpilastega oma oskuste arendamiseks

Kursuse eesmärgid

Meie haridusuuringud ja TESOL kursus on mõeldud teile:

  • maandamine õpetamise ja õppimise keelte põhimõtetes
  • arusaamine uurimismeetoditest, mis on olulised inglise keele õpetamiseks teiste keelte kõnelejatele
  • kogemus oma oskuste kasutuselevõtmiseks koolikülastusteks
  • oskused, mida saab rakendada erinevate teemade õpetamisel

Tööpraktika

Külastage kohalikke koole, et õppida õpetajate pastoraalset rolli, eriti seoses erinevuste, mitmekesisuse ja kaasamisega.

Välismaal õppima

Nagu üks meie TESOLi üliõpilastest, saate Erasmuse praktikakohtade kaudu või partnerluse abil São Paulo riikliku ülikooliga kasutada ära võimalust saada väärtuslikku töökogemust inglise keele õpetamisel 33-le Euroopa riigikeeles teistest keeltest. Brasiilia. Need paigutuse võimalused pakuvad ka võimalust teiste institutsioonide kolleegidega võrku ühendada ja jagada väärtuslikke teadmisi.

Kursuse üksikasjad

Laiendage oma teadmisi haridusteooriast ja praktikast ning avage uksed rahvusvahelistele õpetamisvõimalustele.

Õpetamine

Iga mooduli õpetamismeetodid on kohandatud vastavalt mooduli sisule, kuid võivad sisaldada loenguid, töötubasid ja üliõpilaste ettekandeid. Samuti saate kasu TESOLi valdkonna peamiste osalejate sisendist, kes on kutsutud üles pakkuma seminare ja seminare meie inglise keele õpetamise ja uurimise sündmuste seerias.

Hindamine

Iga 20-krediidi mooduli puhul palutakse teil luua töö, mis vastab 3000-sõna esseele, mis vastab mooduli õpitulemustele. Nende tööde hulka võivad kuuluda esitlused, märkused bibliograafiad, esseed või uurimistöö ettepanekud.

Välismaal õppima

Oma MSc haridusuuringute ja TESOL kursuse üliõpilaseks on teil suurepärane võimalus omandada väärtuslikke töökogemusi Erasmuse praktikakohtade kaudu inglise keele kui inglise keele kõnelejaks võõrkeeles 33 Euroopa riigis.

University of Stirling on välja töötanud tihedad tööalased partnerlussuhted ka kahe ülikooliga üle kogu maailma, et leida paigutus võimalikult sujuvalt ja pakkuda teile kohandatud õpetamis- ja õppimisvõimalusi. Kui vastate kõlblikkuskriteeriumitele, võite taotleda paigutust koos:

Lüneburgi Leuphana Ülikool, Saksamaa

Tehke klassikontrolli, väikerühma järelevalve ja õpetamise abi kohalikus keskkoolis. Koolipüha ajal on teil võimalus töötada materjalide arendamisel või kirjalikult tuge ülikoolis.

Széchenyi István Ülikool, Ungari

Osalege klassi vaatlemisel ja õpetamisel ülikooli või ülikooli praktikakoolis.

Kandideerimistaotlus esitatakse üliõpilastele, kes tegelevad meie MSc haridusuuringute ja TESOLiga.

Kursuse direktor

Dr David Bowker

david.bowker@stir.ac.uk
44 (0) 1786 467607

Tasud - 2018/2019

  • Kodu / EL: 6 300 £
  • Ülemeremaad: 15 250 £
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society.

At the University of Stirling, being the difference is in our DNA – providing education with a purpose and carrying out research that helps to shape society. Näita vähem