MS Exercise Science programmi eesmärk on multidistsiplinaarne uuring inimese liikumise ja jõudluse kohta kogu elu jooksul. Läbi klassiruumi, labori ja valdkonnapõhiste kogemuste, meie lõpetajad õpivad inimeste tulemuslikkuse ja haiguste ennetamise lapsepõlvest kuni vanemaks täiskasvanuks. Õpilased kasutavad oskusi füsioloogilise, struktuurse ja funktsionaalse dünaamika tuvastamiseks, analüüsimiseks ja selgitamiseks, mis mõjutavad spordi ja treeningu seadistusi, tervist ja jõudlust. Õpilased õpivad inimese füsioloogia, liikumise ja tunnetuse integreerumisest nii kliiniliste kui ka rakenduslike kursuste abil.

Töötute spetsialistide majutamiseks pakume meie kursusi esmaspäevast neljapäeva õhtuti, mis algavad kell 19.00. Meie kursuste hulka kuuluvad nii sihtasutuse kui ka valikainete kursused kahes kohas: 1) kliiniline ja rehabiliteeriv tervis ja 2) spordiüritused ja täiustamine kogu eluea jooksul .


Nõutavad krediidiajad: 36


Programmi hüvitised

Õpilased omandavad teadmiste, oskuste ja võimeid harjutamiseks teadusteaduste spetsialistidena. Füüsikaliste, biomehaaniliste, motoorsete ja psühholoogiliste aspektide integreeritud teadmisi füüsilise koormuse ja toitumisalase käitumise kohta peetakse silmas rakenduse maksimaalse jõudluse ja tervisega individuaalsel tasemel.

Rakenduslikud kogemused on kättesaadavad suunatud teadustööde, iseseisvate uuringute ja praktika vormis. Õpilased võivad samuti osaleda teaduskonna teadustöös või viia läbi doktoritööd edasiseks uurimistööks. Meie programmis on suur vilistlaste võrgustik, kes pakub uusi võimalusi praktikakogemuste ja karjäärivõrgustike kujul. Peale kooli lõpetamist on õpilased valmis võtma erinevaid sertifikaate nagu kliinilise treeningu füsioloog.


Karjäärivõimalused

Magistriõpe Exercise Science valmistab õpilasi karjääri era- ja avaliku sektori tervishoiu, spordi ja meditsiini sellistes valdkondades nagu:

  • südame taastusravi
  • füüsiline / ametialane rehabilitatsioon
  • spordi- ja sobivusmeditsiin
  • muud seotud erialad nii meditsiini- kui ka spordiasjades

Lisaks harjutus teadus programm valmistab õpilasi sisseastumiseks mitmesuguseid doktoriõppe programmide kasutamise teaduse valdkondades, eriti kui väitekirja valik on valitud.


Kraadi nõuded

Kõige uuemate õppekavade juhiste saamiseks pöörduge programmi nõustaja poole, kui programm on läbi vaadatud.

Nõutavad kursused

Culminating nõuded kraad

Thesis Option Õpilased

Lisaks rahuldava kontsentratsioonikohase kursuste rahuldavale täitmisele, on väitekirjaga õpilastel vaja ette valmistada väitekirjade uurimistöö kirjalik esitlus ja suuliselt esineda ja kaitsta oma doktoritööd enne kraadi teenimist.

Mitte-lõputöö Option Õpilased

Lisaks vajalike kontsentratsioonipõhiste kursuste rahuldavale täitmisele, mitte-väitekirja valimisele on õpilastel vaja rahuldavalt täita kirjalikke põhjalikke eksamid nende kursuste kriitilistes valdkondades enne kraadi teenimist.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 17 kursust Northeastern Illinois Universityis »

Viimati uuendatud Oktoober 23, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Osakoormus
Price
14,547 USD
Riigisisesed / naaberriigid: 404,11 dollarit / krediidi tunnis. Väljaspool riiki: 808,22 dollarit / krediidi tunnis. Tasud: 71 USD
Deadline
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – July 15. International applicants – June 15
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – July 15. International applicants – June 15
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Domestic applicants – July 15. International applicants – June 15
End Date