MSc humani geograafias - linna-, majandus-, ökoloogia-ja maastik

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Inimgeograafia magistriprogramm on kaheaastane rahvusvaheline programm, mis keskendub inimtegevuse kultuurilistele, majanduslikele, sotsiaalsetele ja poliitilistele aspektidele selgelt geograafilisest vaatenurgast.

Miks arenevad inimeste, linnaosade, linnade, piirkondade ja riikide vahel ebaühtlased geograafiad ? Kuidas mõjutavad globaliseerumise ja lokaliseerimise protsessid ettevõtteid ja tööstusi, inimesi ja kohti? Mis tingib geograafilisi muutusi - ja kas selliste muutuste geograafiad on sotsiaalselt ja keskkondlikult õiglased? Mida saavad valitsused, ettevõtted, valitsusvälised organisatsioonid, aktivistid ja muud osalisriigid tegutseda, et tulla toime meie aja suurte väljakutsetega? Need on sellised küsimused, mida inimgeograafid küsivad ja käsitlevad.

Programm põhineb inimgeograafia osakonna õppejõudude rahvusvaheliselt tunnustatud teadusuuringutel. Meie kursused tutvustavad teile nii valdkonna teoreetilisi aluseid kui ka teadusuuringute piire ning need valmistavad teid ette magistritöös oma edasijõudnute teadusuuringute väljatöötamiseks ja läbiviimiseks. Selliste tegevuste kaudu nagu ekskursioonid, laborid, praktika, külalisloengud ja ülesanded on teooria seotud praktikaga.

Programm valmistab oma lõpetajaid ette mitmesugustele avaliku teenistuse, vabaühenduste ja erasektori kutsealadele . Programmi teise aasta paindlikkus võimaldab kohandada haridust konkreetsete elukutsete jaoks. See paindlikkus ja inimgeograafia osakonna pühendumus kriitilisele ja sõltumatule stipendiumile muudavad magistriprogrammi ka ideaalseks platvormiks, kui soovite valmistuda teadlaskarjääriks - või lihtsalt tegeleda teid huvitava inimgeograafilise teemaga.

Inimgeograafia osakond on kaasaegne edukas teadusasutus, mis sai ülikooli siseuuringute hindamisel (RQ08) suurepäraseid ülevaateid. Nii teadusuuringute kui ka hariduse alal on meie osakond ülikooli kõrgeima reitinguga valdkondade hulgas ning seal korraldatakse arvukalt asjakohaseid riiklikke ja rahvusvahelisi teadusprojekte ja haridusprogramme.

Lisateavet leiate aadressilt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-SASGE

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem
Külasta kooli veebisaiti