MSc humaniseeritud geograafias

Üldine

Programmi kirjeldus

Virtuaalne lahtiste uste päev

Kas soovite selle programmi kohta rohkem teada saada, külastada meie linnakut ja kohtuda praeguste õpilaste ja töötajatega mugavalt oma kodust? Liituge virtuaalse avatud uste päevaga 3. detsembril 2019!

Programmi ülevaade

 • See programm on mõeldud õpilastele, kellel on taust geograafiaga seotud distsipliini või muude sotsiaalteaduste alal
 • Saate oskused ja teoreetilise mõistmise, mis on vajalik inimeste ja nende keskkonna vastastikmõju mõistmiseks
 • Õppige koha ja ruumi rolli sotsiaalsetes suhetes, majanduses, poliitikas ja konfliktides ning kasutage neid teadmisi parema mõistmise saamiseks koha rolli kohta ühiskonnas
 • Valmistage end ette poliitika kujundaja, teadlase, analüütiku, konsultandi, ajakirjaniku, ruumilise planeerija, arenduseksperdi ja paljude teiste karjääriks

Miks õppida Radboud University inimgeograafiat?

Inimgeograafia magistriprogramm tunneb uhkust oma väikeste rühmade suuruse üle, mis tähendab, et teil on palju võimalusi töötada juhendajate ja teiste õpilastega. Radboud on teil juurdepääs ka maailmatasemel uurimisvõimalustele.

Üliõpilasena saate kasutada ka Radboud ulatuslikku võrgustikku, et leida suurepäraseid praktikavõimalusi ja aidata teid pärast kooli lõpetamist oma karjääris.

Mida sa õpid?

Inimgeograafia on uurimisvaldkond, mis keskendub inimeste, ettevõtete ja organisatsioonide ruumilise käitumise uurimisele. Või lihtsamalt öeldes - see on uurimus, mis jälgib inimeste tegevuse ja nende ruumilise keskkonna suhet.

Saate ülevaate valdkonna uusimatest teaduslikest aruteludest ja integreerite teadmisi erinevatest seotud erialadest, näiteks sotsioloogia, psühholoogia, rahvusvahelised suhted, majandus, ärijuhtimine ja arenguuuringud.

Iga spetsialiseerumine eeldab uurimistööpraktikat, mis aitab teil lõputöö kirjutamise protsessis, ja mõned spetsialiseerumised hõlmavad välisreise välismaale, et mõista teooria praktilisi tagajärgi.

Karjääri väljavaated

Inimgeograafia lõpetanud saavad tööd leida mitmetes valdkondades:

 • Uurimisinstituudid
 • Rahvusvahelised ettevõtted
 • Konsultatsioonifirmad
 • VVOd ja valitsusvälised organisatsioonid
 • Poliitika kujundamine
 • Meedia
 • Teadlased
 • Analüütikud

Spetsialistid

Lisaks erialadele, mis on teie isiklike huvidega täielikult kohandatud, võite valida ühe järgmistest erialadest, mille oleme juba teile ette valmistanud: saate valida Master-i eriala inimese geograafias, mis peegeldab kõige paremini teie huve:

 • Konfliktid, territooriumid ja identiteedid Saate aru saada (rahvusvaheliste) konfliktide, sõja ja terrorismiga seotud taustast ja põhjustest, vaimsetest ja füüsilistest piiridest, samuti nendesse konfliktidesse sekkunud organisatsioonide strateegiatest ja väljakutsetest.
 • Kultuurigeograafia ja turism Õppige mõistma ja tõlgendama vaba aja ja turismi arenenud teooriaid ja tavasid ning nende mõju sotsiaalsele ja füüsilisele keskkonnale.
 • Majandusgeograafia Uurige piirkondade rolli majandustegevuse asukohtadena. Keskenduge kohaliku ja globaalse kultuuri tähendusele ning poliitika kujundamisele erinevatel ruumilistel tasanditel.
 • Euroopa: piirid, identiteet ja valitsemine Lisateave oluliste geopoliitiliste ja sotsiaalsete arengute kohta Euroopas. Sukelduge käimasolevatesse aruteludesse suveräänsuse ja identiteedi, Euroopa liikuvuse, Euroopa siseturu ja piiriülese koostöö teemadel.
 • Üleilmastumine, ränne ja areng Uurige globaliseerumise ja rändeprotsesside mõju majandusele, ühiskonnale ja ressurssidele maailma erinevates osades. Põhirõhk on globaalsel lõunal ja selle vastasmõjus globaalse põhjaga.
 • Linna- ja kultuurigeograafia Keskenduge sellele, kuidas linn on esindatud ning kuidas linnapildid tekivad ja vaidlustatakse. Uurite hübriidset olemust ja linnaelu igapäevaseid võitlusi, kultuurilist mitmekesisust ja linna poliitökonoomiat.

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetanud bakalaureusekraadi geograafiaga seotud erialal
Selle magistriõppesse pääsemiseks on vaja geograafiaga seotud erialade, näiteks ruumiplaneerimine, geograafia, keskkonnaõpe, bakalaureusekraadi (või samaväärset, teadusülikoolist) bakalaureusekraadi.

Üliõpilastele, kellel on lõpetatud bakalaureuse kraad seotud valdkonnas nagu rahvusvahelised suhted, ühiskonnateadused, antropoloogia, psühholoogia, ajalugu, filosoofia, usuteadus, Euroopa õpingud, politoloogia, avalik haldus, majandus, arenguõpe, keeleõpe, arhitektuur, (linna) ) Disainiuuringud, vaba aeg ja turism, konfliktiõpe ja juhtimisteadused. Teie eelnev haridus tuleb õppeprogrammi astumiseks esmalt kinnitada eksamikomisjoni poolt.

2. Uurimismetoodika taust
Selle programmi akadeemilise olemuse tõttu nõuame kõigilt meie õpilastelt baasväljaõpet uurimisprotsessides, nt uuringute kavandamine ja andmete analüüs.

Keelenõuded

Et selles programmis osaleda, peate olema sujuvalt nii inglise keelt kui kirjalikku ja kõneldavat. See nõue on täidetud, kui üliõpilane vastab ühele järgmistest tingimustest:

 • On edukalt lõpetanud kolmeaastase bakalaureuse programmi Hollandi ülikoolis.
 • Kas Austraalia, Kanada (välja arvatud Quebec), Iirimaa, Uus-Meremaa, Ühendkuningriigi või Ameerika Ühendriikide kodanik.
 • On edukalt läbinud bakalaureuse programmi, mida õpetati täiesti inglise keeles ühes järgmistest riikidest: EL / EMP riigid, Austraalia, Kanada, Uus-Meremaa, Ameerika Ühendriigid.
 • On edukalt lõpetanud magistriõppekava Hollandi rakendusteaduste ülikoolist (HBO).

Kõik ülejäänud õpilased vajavad ühte järgmistest tunnistustest (kõik tunnistused ei tohi olla vanemad kui kaks aastat).

 • TOEFL skoor on ≥90, mille alamklassid ei ole madalamad kui 18
 • IELTS-i skoor ≥6,5, alamtulemite korral mitte alla 6,0
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

Tähtajad

Programmid algavad septembris

 • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill
 • EMP üliõpilased: 1. mai

Kvaliteedimärgis

See programm ka hinnati "Parim magistriõppesse" ajakirja Elsevier iga-aastasest parimatest kraadiprogrammidest.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 r ... Loe edasi

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 research university. We offer 11 English-taught Bachelor's programmes and 35 English-taught Master’s programmes with many specialisations which will give you the necessary skills and insights into research and practice within your own subject area. You will benefit from our personal teaching style, our top research institutes, and a green and friendly student city. Näita vähem