Inimgeograafia on uurimisvaldkond, mis keskendub inimeste, ettevõtete ja organisatsioonide ruumilise käitumise uurimisele. Või lihtsalt öeldes, see on uuring, mis jälgib inimtegevuse ja nende ruumilise keskkonna vahelist suhet. Kuna see on integreeriv distsipliin, on inimese geograafia suurepärane platvorm teadmiste integreerimiseks erinevatest seotud valdkondadest, nagu sotsioloogia, psühholoogia, rahvusvahelised suhted, majandus, ärijuhtimine ja arendusteadused.

Spetsialistid

Lisaks erialadele, mis on teie isiklike huvidega täielikult kohandatud, võite valida ühe järgmistest erialadest, mille oleme juba teile ette valmistanud: saate valida Master-i eriala inimese geograafias, mis peegeldab kõige paremini teie huve:

Konfliktid, territooriumid ja identiteedid

Sa saad aru toona ja põhjustest, (rahvusvahelistest) konfliktidest, sõjast ja terroristlikest vaimsetest ja füüsilistest piiridest ning nende konfliktidega tegelevate organisatsioonide strateegiate ja väljakutsetega.

Kultuuri geograafia ja turism

Õpi mõistma ja tõlgendama arenenumaid vaba aja ja turismi teooriaid ja tavasid ning nende mõju sotsiaalsele ja füüsilisele keskkonnale.

Majandus geograafia

Uurige piirkondade rolli majandustegevuse asukohana. Keskendu kohaliku ja globaalse kultuuri tähendusele ja poliitika kujundamisele erinevatel ruumilistel tasanditel.

Euroopa: piirid, identiteet ja juhtimine

Lisateave oluliste geopoliitiliste ja sotsiaalsete muutuste kohta Euroopas. Sukelduge praeguste aruteludega suveräänsuse ja identiteediga seotud küsimuste, Euroopa liikuvuse, Euroopa siseturu ja piiriülese koostöö kohta.

Globaliseerumine, ränne ja areng

Uurige globaliseerumise ja rändeprotsesside mõju majandusele, ühiskonnale ja ressurssidele erinevates maailma paikades. Põhirõhk on globaalsele lõunale ja selle suhtlemine globaalse põhjaga.

Linna- ja kultuurigograafia

Keskenduge sellele, kuidas linn on esindatud ja kuidas linnapildid tekivad ja vaidlustatakse. Uuritakse hübriidset olemust ja igapäevaseid võitlusi linnaelus, kultuurilises mitmekesisuses ja linna poliitilises majanduses.

Karjääri väljavaated

Lõpetajad saavad mitmesuguseid töökohti. Kõnealuste töökohtade jaoks on kõigil vaja suurepäraseid analüütilisi oskusi akadeemilisel tasandil, kriitilist perspektiivi, põhjalikke teadmisi sotsiaalsete suhete ja selge nägemuse kohta, kuidas olulisi ühiskondlikke probleeme saab lahendada. Inimgeograafia lõpetajad leiavad töökohti üsna lihtsalt (rahvusvaheliste) uurimisinstituutide, rahvusvaheliste ettevõtete või konsultatsioonifirmade poolt. Samuti võib leida üleriigilisi positsioone nii erasektoris kui ka valitsus- ja valitsusvälistel organisatsioonidel.

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetatud bakalaureusekraad geograafiaga seotud erialal

Selle magistriõppe saamiseks peate läbima bakalaureusekraadi geograafiaga seotud erialal, nagu ruumiline planeerimine, geograafia, keskkonnateadused

2. Inglise keele oskus

Et selles programmis osaleda, peate olema sujuvalt nii inglise keelt kui kirjalikku ja kõneldavat. Hollandi bakalaureusekraadi või VWO diplomi inglise keele emakeelena kõnelejad vajavad ühte järgmistest:

  • TOEFL skoor on ≥90, mille alamklassid ei ole madalamad kui 18
  • IELTS skoor on ≥6,5, mille alamklassid ei ole madalamad kui 6.0
  • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

Tähtajad

Programmid algavad septembris

  • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill.
  • EMP üliõpilased: 1. mai.

Märkus: sertifikaadid ei pruugi olla vanemad kui kaks aastat ja teatud juhtudel (vt meie veebisaiti), võidakse teile vabastada ingliskeelse oskuse tõendamine.

Kvaliteedimärgis

See programm ka hinnati "Parim magistriõppesse" ajakirja Elsevier iga-aastasest parimatest kraadiprogrammidest.

Kas soovite rohkem teada saada?

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud February 26, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja mitte-EMP-i üliõpilasele 11 471 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date

Master's specialisation in Globalisation, Migration and Development