MSc humanisekoloogias - kultuur, jõud ja jätkusuutlikkus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Magistriprogramm Inimese ökoloogia: kultuur, jõud ja jätkusuutlikkus (CPS) on suunatud õpilastele, kes soovivad omandada kõrgtehnoloogilisi teadmisi inimökoloogia alal. Kutsealade näited hõlmavad haridust, ajakirjandust, keskkonnajuhtimist, tööd valitsusasutustes ja rahvusvahelistes agentuurides ning arenguabi. Programm valmistab üliõpilasi ette ka kraadiõppeks.

Kultuur, jõud ja jätkusuutlikkus

Inimökoloogia magistriprogramm pakub valdkondadevahelisi perspektiive ja analüütilisi vahendeid jätkusuutlikkuse probleemidega suhtlemiseks. Programm on oluline täiendus jätkusuutlikkuse tehnoloogilistele ja loodusteaduslikele lähenemisviisidele, keskendudes tarbimise ja ressursside kasutamise kultuurilistele mõõtmetele, keskkonna ja majanduse kultuurilistele arusaamadele ning keskkonnaprobleemide ülemaailmse levitamise ühiskonnaõpetuse väljavaadetele.

Peamine eesmärk on aidata õpilastel arendada piiriülese suhtlemise oskusi, eraldades erinevate distsipliinide diskursused, kultuuritraditsioonid või äri, poliitika ja sotsiaalsete liikumiste huvid.

Karjääri väljavaated

Globaalse jätkusuutlikkuse küsimustega suhtlemise ja nende üle läbirääkimiste pidamise suutlikkus muutub üha olulisemaks paljude elukutsete esindajate jaoks, sealhulgas hariduse, ajakirjanduse, avaliku ja erasektori juhtimise, arenguabi ning valitsusväliste organisatsioonide jaoks, kes on pühendunud globaalselt jätkusuutliku arengu saavutamisele.

Nendes sektorites võib oodata järjest suuremat nõudlust valdkondadevaheliste lähenemisviiside järele, mis ühendavad nii loodus- kui ka sotsiaalteaduste vaatenurki.

Loe programmi kohta lähemalt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-SAHEK

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem
Külasta kooli veebisaiti