MSc in Aeronautical Engineering

Üldine

Saadaval 2 asukohta
Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

112846_38_Aeronautical-Engineering.jpg

Missioon ja eesmärgid

Programm pakub ettevalmistust, mis keskendub eelkõige õhusõidukite ja nende pardasüsteemide projekteerimisele, käitamisele ja hooldusele. Eesmärk on valmistada kõrgelt kultuuriliselt ja professionaalselt kvalifitseeritud tehnikuid, kes on võimelised teostama ja juhtima aerodünaamika, materjalide, kerge konstruktsioonide, õhusõidukite süsteemide ja kosmosesõidukite tõukejõuga seotud teadusuuringute ja disainiga seotud tegevusi nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil, nii autonoomses kui ka rahvusvahelises kontekstis. koostööd.

Karjäärivõimalused

Lõpetaja leiab tööd lennundus- ja kosmosetööstuses; avalikes ja erasektorites kosmosetööstuse katsetamiseks; õhusõidukite laevade haldamise ja hooldamise ettevõtetes; lennujuhtimisasutustes; õhujõududes; tööstusharudes, mis toodavad masinaid ja seadmeid, kus aerodünaamika ja kerged struktuurid mängivad olulist rolli.

Aeronavigatsiooni insenerid on eriti seotud nendega seotud valdkondades. Tegelikult võivad nad osaleda maismaa- või meretranspordisõidukite või suurte hoonete või sildade projekteerimisel või isegi elektrijaamade projekteerimisel. Lõpetajad on nõudluse all ka kergkonstruktsioonide tööstuses, autotööstuses stressi all olevate struktuuride mehaanilise käitumise jälgimise valdkondades.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architect ... Loe edasi

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architecture, Design and Engineering fields are concerned. Programmes are available in English. Näita vähem
Milano , Como , Lecco , Cremona , Piacenza , Mantua , Milano + 6 Rohkem Vähem