MSc in Engineering Physics

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

112881_34_Eng_Physics-EN_Masterstudies.jpg

Missioon ja eesmärgid

Selle magistriprogrammi peamine haridusalane eesmärk on valmistada ette insener, kes on võimeline tootma innovatsiooni nii tööstuskeskkonnas kui ka alusuuringutes ning mis on maailmaturul väga konkurentsivõimeline, eelkõige füüsilise ja optilise nanotehnoloogia ja fotoonika sektorites.

Füüsiline insener saab läheneda kõikidele sektoritele, kus on välja töötatud arenenud tehnoloogilised süsteemid: laserid, fotoonika, materjalitehnoloogia, biomeditsiiniline optika jne.

Kursusel on kaks võimalikku lõpetamist:

  • Nano-optika ja fotoonika
  • Nano ja füüsikalised tehnoloogiad

Karjäärivõimalused

Inseneri füüsika lõpetaja võib läheneda kõikidele sektoritele, kus töötatakse välja arenenud tehnoloogilised süsteemid, nagu laserid ja nende rakendused, fotoonika, vaakumrakendused, materjalitehnoloogia ja biomeditsiiniline optika.

Füüsiline insener võib seetõttu leida tööd materjalitööstuse ja optiliste tehnoloogiate valdkonnas tegutsevates ettevõtetes; ettevõtted, mis kasutavad uuenduslikke süsteeme ja tehnoloogiaid; avaliku ja erasektori uurimiskeskused; füüsikaliste, optiliste ja fotooniliste tehnoloogiate ja diagnostika turul tegutsevad ettevõtted.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architect ... Loe edasi

Politecnico di Milano is a technical university located in the heart of the most productive region in Italy. The university is a point of reference in Italy and internationally as far as the Architecture, Design and Engineering fields are concerned. Programmes are available in English. Näita vähem
Milano , Como , Lecco , Cremona , Piacenza , Mantua , Milano + 6 Rohkem Vähem