MSc in Information Capability Management

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ülevaade

See kursus keskendub teabe väärtusele ning põhimõtetele ja praktikale, mis on aluseks turvalistele, tõhusatele ja tõhusatele ärisüsteemidele, mis kasutavad teavet, et pakkuda ärilist kasu. Valitsuse osakondade, tööstuse ja teiste organisatsioonide üliõpilased Suurbritannias ja rahvusvahelisel tasandil tulevad kokku, et uurida ja arutada küsimusi ning arendada oskusi, mis võimaldavad lahendusi nüüd ja tulevikus. Vaja on mõista teabe strateegilist tähtsust ja arendada agileid, tõhusaid ja turvalisi viise, kuidas seda täielikult ära kasutada. Selleks tuleb kogu organisatsioonis välja töötada tõhus infovõime juhtimine, et õiged inimesed saaksid õigel ajal õigel ajal tõhusa, tõhusa ja turvalise teabe saada. Nende oluliste küsimuste lahendamiseks on välja töötatud rahvusvaheliselt tunnustatud infotehnoloogiakoolituse MSc. Kvalifitseeritud spetsialistid vajavad, et võimaldada organisatsioonidel realiseerida strateegilist kasu, mida teabe edukas kasutamine võib pakkuda.

Kursuse struktuur

MSc õpilased peavad läbima õpetatud etapi, mis koosneb 12 moodulist, millele järgneb individuaalne väitekiri. PgDip õpilased on kohustatud tegema sama õpetas etapp kui MSc, ilma individuaalse väitekirja. PgCert'i õpilased peavad täitma ühe põhimooduli ja veel viis moodulit

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

 • Küberjulgeolek ja teabe tagamine
 • Areneva tehnoloogia seire
 • Infosüsteemide alused
 • Infosüsteemide arendamise meetodid ja vahendid
 • Organisatsiooni areng
 • Professionaalsed küsimused
 • Infosüsteemide programm ja projektijuhtimine
 • Tarkvaratehnika (IS)
 • Digitaalne äristrateegia
 • Süsteemiarhitektuur
 • Andmetega seotud otsuste tugi
 • Andmete modelleerimine, säilitamine ja haldamine
 • Dissertatsioon

Üksikprojekt

See on võimalus õpilasele kasutada ja näidata oma arusaama kursuse õpetatud faasist. Samuti on see võimalus arendada oskusi ja saavutada suurem arusaam konkreetses valdkonnas või kursuse jaoks olulistes valdkondades. Üliõpilastele eraldatakse juhendaja ja neil on juurdepääs projektiekspertide toetamisele projekti etapis.

Tulevik karjäär

Viib teid vanemate ametialaste karjäärivõimaluste juurde ja saada üheks vanemate tippspetsialistide põlvkonnaks, kes pakuvad ärilist kasu, kasutades selleks vajalike oskustega teavet, sealhulgas ärianalüüsi, strateegia väljatöötamist ja rakendamist, teabe kindlustamist, küberjulgeolekut, organisatsioonilist arengut ja strateegilist arengut infosüsteemide rakendamine.

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi auhinnakraad või samaväärne teaduse, tehnika või matemaatika kraad. Teise võimalusena võib olla vastuvõetav väiksem kvalifikatsioon koos asjakohase töökogemusega. Rahvusvahelised üliõpilased peavad esitama inglise keele testimise kaudu tõendid inglise keele oskuse kohta. Võtame vastu IELTS, TOEFL, TOEIC, Pearson PTE Academic, Cambridge English Advanced ja Proficiency.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem