MSc in Operations Excellence

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Umbes

Cranfieldi arendatud maailma juhtiv programm, mis on ainulaadne partnerlus Rolls-Royce'iga ja Cambridge'i Ülikooli tootmisinstituut. See on mõeldud tööstusharu spetsialistidele, kes mahuvad nõudlikesse karjääridesse, on kursus töötatud välja oskused juhtida muutusi äritegevuses.

Kellele see on?

Neile, kes tunnevad pikaajalise ja eduka tootmise karjäärivõimalusi, pakub Cranfield ideaalset akadeemilise õpingute ja praktilise töökogemuse tasakaalu. See kursus tegeleb vajadusega väljaõppinud operatsioonide spetsialistide järele, kes peavad tegutsema maailmaklassi ettevõttena kõikides tootmissektorites. Operations Excellence'i kursus on üles ehitatud, et maksimaalselt ära kasutada õppimist minimaalse töökeskkonnast eemal.

Miks see kursus?

Ettevõtted otsivad lihtsustatud protsesse, mis võimaldavad neil olla tõhusamad, parandavad kvaliteeti ja on kulutõhusamad. Operations Excellence kursus ühendab teadmisi mitmetes valdkondades, et teavitada tööstust ja aidata ettevõtetel oma konkurentidest ees seista.

Õpilased õpivad teistest kohordi liikmetest, tööstuse praktikudelt ja lahenduste väljatöötamisest üksikutele küsimustele rühmade ja üksikprojektide kaudu. Need tööstuse eksperdid õpetavad koos Cranfieldi ja Cambridge'i akadeemiliste ringkondadega, kellel on rikkalik kogemus operatsioonide tipptasemuses.

Meil on erakorralised rajatised, millest paljud on ülikoolisektoris ainulaadsed. Operatsioonide tipptaseme kursuse üliõpilased saavad sellest infrastruktuurist kasu, mis toetab ka meie tööd tööstuspartneritega. Üliõpilastel on juurdepääs arvutivahenditele ja laboritele, mis sobivad üldotstarbeliste ja insenerirakenduste jaoks. Saadaval on suur hulk erialaseid tarkvararakendusi, sealhulgas Witness, SAP, NVIDO ja CAD IDEAS.

Kursuse üksikasjad

Sisaldab kahepäevast induktsiooni, kaheksa õpetatavat moodulit, rühmaprojekti ja individuaalset väitekirja projekti. Moodulid sisaldavad loenguid ja õpetusi ning neid hinnatakse kirjalike eksamite ja ülesannete abil. Need annavad põhiteavet järgneva projekti tööks. Cambridge'i Ülikooli tootmisinstituut (IfM) pakub ühte moodulit.

Tööstuslikult toetatav ja asjakohane projektitegevus moodustab 60% kogu õppimisajast. See võimaldab delegaatidel rakendada kursuse õpetatud elemendi põhjal omandatud teadmisi ja oskusi ning rakendada neid praktikas. Projektid on valitud tagamaks, et delegaadid suudavad sisu otseselt seostada ettevõtte toimivusega ja selle tulevase eduga. Individuaalse lõputöö töö keskendub eriti delegaadi kriitilise mõtlemisega ettevõttele, mida julgustatakse ja toetab ülikooli mõttejuhid.

Kursustel eristuvad üliõpilased tunnevad oma tulemusi kursuse auhindadega, mida sponsoreerivad Rolls-Royce ja Arthur Corfe. Need esitatakse võitjatele, kui nad lõpetavad.

Kohustuslikud moodulid

Selle kursuse osana tuleb võtta kõik järgnevas loendis toodud moodulid

  • Äri- ja tootmisstrateegia
  • Tõhusad tehased
  • Tehnoloogia juhtimine
  • Juhtiv muutus toimingutes
  • Operatsioonide hindamine ja täiustamine
  • Innovatsioonijuhtimine
  • Tarneahela juhtimine
  • Meeskonna juhtimine

Riiki sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi Suurbritannia autasud kraadi asjakohase teaduse, inseneri või sellega seotud distsipliini või nende rahvusvaheliste samaväärsete nende UK kvalifikatsiooni. Võib kaaluda muid asjakohaseid kvalifikatsioone koos oluliste kogemustega.

Kandidaadid, kes ei vasta standardse sisenemise nõuetele, võivad taotleda pre-magistriprogrammi, mille edukas lõpuleviimine vastab sellele kursusele teist õppeaastat.

Sinu karjäär

Selles programmis osalemiseks valitud isikud saavad oma tööandjale / sponsorettevõttele kohe pakkuda olulist ärilist kasu. Lisaks võimaldab omandatavate oskuste suurem sügavus ja laius tulevikus edusamme kõrgemate rollidega

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world.

Cranfield's distinctive expertise is in our deep understanding of technology and management and how these work together to benefit the world. Näita vähem
Cranfield , Swindon + 1 Rohkem Vähem