MSc in Science, Conservation

Üldine

Programmi kirjeldus

Osalege interdistsiplinaarses lähenemisviisis, et hinnata mere bioloogilisi ressursse ja nende teaduslikke, majanduslikke ja sotsiaalseid väärtusi.

 • Kraad: magistrikraad (MSc)
 • FI (algkoolitus) / FC (täidesaatvat koolitust) / FP (jätkuv koolitus)
 • Kestus: 2 aastat
 • Asukoht: Sophia Antipolis (campus Lucioles), Nice (campus Valrose)
 • Keel: inglise keel
 • Veebileht: href = "http://app.univ-cotedazur.fr/marres


Nagu me juba praegu hakkame avastama ookeani rolli meie ühiskonnas, on oluline ühendada teaduslikke, majanduslikke ja ühiskondlikke sidusrühmi. Teadlaste poolt pakutavate mereökosüsteemide parem mõistmine avab täiesti uued sotsiaalmajanduslikud võimalused. Idee: arendada oma teadmisi ookeanist, et paremini hinnata ja kaitsta oma ressursse.

-

Eesmärgid

Meie interdistsiplinaarne lähenemine koos uuenduslike õppemeetoditega annab õpilastele võimaluse saada akadeemiliste teadlaste, looduskaitse spetsialistide, ettevõtjate või kõigi eespool nimetatutena. Ükskõik milline neist eelis on, lõpetajatele on avatud teadmised, mida meie ühiskonnad peavad lahendama praeguste ja tekkivate ookeaniga seotud väljakutsetega.

Et saada nii andekateks spetsialistideks, on meie õpilastel ...

 • omandada kõrgetasemelisi teaduslikke teadmisi, arendada kriitilist mõtlemist ja rakendada teaduslikku lähenemist mis tahes asjaoludel
 • abi otsuste tegemisel, õppides hindama ökosüsteemide tervise ja keskkonnamõjude hindamist ajakohaste meetodite ja vahenditega (keskkonnamõju hindamine, geograafiline informatsioon jne) ning kohandades nende suhtlust sihtrühmaga
 • hinnata praeguseid ja esilekerkivaid mereelu ühiskondlikke probleeme ning võimalikke lahendusi, võttes arvesse riigi arengutaset.
 • muutudes ettevõtjateks, arendades oma oskusi projektijuhtimise, ärijuhtimise, mereõiguse ja intellektuaalomandi kaitse valdkonnas.


Programm ja sisu

Uuendusliku ja interdistsiplinaarse lähenemisviisi eesmärk on mõista ookeani omavahel seotud teaduslikke, ühiskondlikke ja majanduslikke aspekte. MARRES-is ühendab mereteadus biotehnoloogia , õiguse , analüüsivahendite ja ettevõtlusega . 10 kumulatiivset kuud praktikakohti, reaalse elu ja pikaajalisi projekte, mis on välja töötatud koos laborite, valitsusväliste organisatsioonide, valitsuste ja ettevõtetega, võimaldavad üliõpilastel spetsialiseeruda teadusele, mereressursside säilitamisele või väärtustamisele.


Õppemaksud

Õppetasud: 4000 € aastas - õppemaksu võidakse alandada vastavalt teie elukoha staatusele, nimelt juhul, kui olete mõne EL riigi elanik, ja leibkonna sissetulekutele.

-

Sissepääs

 • Esimesel aastal registreerunud õpilased peaksid oskama inglise keelt ja olema rahul bioloogiliste ja ökoloogiliste põhialuste bakalaureuse või "litsentsi" (prantsuse termin) vastavas valdkonnas. Nad peaksid olema uudishimulikud ja avatud, eriti teaduse sotsiaalmajanduslike tagajärgede osas.
 • Õpilased, kellel on bioloogiliste teaduste ja / või ökoloogia valdkonnas piiratud taust (näiteks ettevõtluse või juhtimise peamised ettevõtted), peaksid enne taotluse esitamist sooritama GRE bioloogia testi.
 • Üliõpilased, kellel on tugev bioloogia, ökoloogia ja / või okeanograafia taust (pärit teisest magistriõppe programmist), võivad taotleda teise aasta sisseastumisi. Žürii uurib sellise projekti elujõulisust.
 • Õpilased, kes ei saa osaleda kohapeal programmis (nt töötavad üliõpilased või meditsiiniliste piirangutega töötajad), võivad taotleda online-valikut. Kuid nende olemasolu on vaja kindlaksmääratud ajavahemiku jooksul iga semestri jooksul.


Tuleviku karjäär

MSc programmi MARRES võimaldab üliõpilastel jätkata Ph.D. programmid kui eelkäija nende tulevasse akadeemilisse karjääri. Õpilastel on võimalus arendada kohalikke või rahvusvahelisi kaitseprojekte. Nad võivad töötada ka erasektoris, merekeskkonna modelleerimisel, projektijuhtideks, projektijuhtideks või keskkonnaküsimustega seotud organisatsioonide audiitoriteks. Lõpuks võivad nad saada ettevõtjateks, luues rohelisi (või siniseid) alustavaid ettevõtteid, kes valitsevad lugematuid merevarusid, mida nad kaitsevad.

-

Viimati uuendatud jaan 2020

Teave kooli kohta

Université Côte d’Azur is a recently created cluster of higher education establishments on the French Riviera that brings together all the major players in higher education and research in the region. ... Loe edasi

Université Côte d’Azur is a recently created cluster of higher education establishments on the French Riviera that brings together all the major players in higher education and research in the region. Université Côte d’Azur aims to develop a new, 21st-century model for French universities, based on new interactions between disciplines, a new form of coordination between research, teaching, and innovation, and strong partnerships with the private sector and local authorities. In January 2016, Université Côte d’Azur won a prestigious “IDEX” award from the French government for its UCAJEDI project, placing it among the top 10 world-class, comprehensive universities in France. Näita vähem