MSc rahvusvahelises arengus säästva insenerihalduse alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

MSc in säästva inseneri juhtimise rahvusvaheliseks arenguks on kõrgelt rakendatav kursus õpetatud elementide ja olulise projekti tulemusega.

Õpid mõtlema kiiresti ja paindlikult, tegutsedes otsustavalt täieliku teabe puudumisel, et parandada elukvaliteeti insenerilahenduste kaudu.

Enamik maailma ehitusest asub „arengumaades, peamiselt lõunapoolkeral” (UNDP). Need keskkonnad seisavad silmitsi väljakutsetega, mis tulenevad äärmisest vaesusest ja toidupuudusest inimtegevusest tingitud kliimamuutustele ja bioloogilise mitmekesisuse pöördumatule kadumisele.

Selle kursuse eesmärk on teha teile osa uuest praktiseerijate põlvkonnast, kes suudab selliste väljakutsetega tegeleda praktiliste tehniliste lahenduste abil, luues kohalike kogukondade vastupanuvõime kiire linnastumise ees.

Miks on Swansea rahvusvaheline areng jätkusuutlik insenerijuhtimine?

Swansea tehnikakolledžil on väljakujunenud ülemaailmne maine teedrajavate teadusuuringute alal inseneriteaduses ja kindel pühendumus rahvusvahelisele arengule, mida kajastavad hiljutised üliõpilaste liikuvuse projektid sellistes riikides nagu Sambia, Libeeria ja Lõuna-Aafrika.

Kas sa teadsid?

 • Kursus töötati välja koostöös Kunstide ja Humanitaarteaduste Kolledžiga ja Prince's Foundationiga
 • Kursust õpetatakse ülikoolilinnakutes, kus Singletonis õpetatakse nelja moodulit - see on oluline tegur, kui otsustate, kus soovite Swanseas elada
 • Teie coursemates on erinevatest taustadest, sealhulgas STEM, International Development, Politics, Law, Business UK / EL ja Overseas

Teie jätkusuutlik insenerijuhtimine rahvusvahelise arengukogemuse saamiseks

Kogu selle üheaastase kursuse käigus keskendute „rakendatud” säästvale tehnikale reaalses keskkonnas, mis hõlmab suhtlemist rahvusvahelise arengu tegelike sidusrühmadega.

Te saate multidistsiplinaarse tunnustuse selle kohta, kuidas teooriat saab reaalses maailmas rakendada, õppides, kuidas ristkoostöö Kunstide ja Humanitaarteaduste Kolledžiga ja Prince'i Sihtasutusega lõi kursuse ja miks see on asjakohane.

Inseneride kolledžil on rahvusvaheline kogukond, kus on üle 500 kraadiõppe üliõpilase ja 120 teadustöötajat.

Teil on juurdepääs meie kohapeal asuvale raamatukogule, mis on avatud ööpäevaringselt, arenenud laboratooriumid, aastaringselt külaliste loengute programm ja pühendunud kraadiõppe tööruumid.

Jätkusuutlik insenerijuhtimine rahvusvahelise arengu töövõimaluste jaoks

Selle kraadi lõpetanud Swanseas on hea positsioon spetsialistide töölevõtmiseks.

Teie tulevik võib olla üks järgmistest rollidest:

 • Juhtimis- ja mõõteriistade insener
 • Põllutööde insener
 • Rahvusvaheline abitöötaja
 • Rahvusvaheline arendustöötaja
 • Võrgutehnik
 • Side nõustaja
 • Insenergeoloog

Sisenemise nõuded

Üliõpilased võetakse tööle erinevatest taustadest, et täita projekti teatud ülesandeid. Vajalik on minimaalne BEng / BSc / BA 2.1 (või samaväärne) asjaomases distsipliinis, kusjuures IELTS 6.5 on 5,5 miinimumiga igas hindamisvaldkonnas (või samaväärses SELT-s).

Pange tähele, et selle kursuse kohad on piiratud.

Taotlejaid küsitletakse ka isiklikult või Skype'i poolt, kusjuures intervjuu kuupäevad on oodata mai lõpus ja juuni lõpus.

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime Swansea tööalase konkurentsivõime akadeemia (SEA) toetab teid igal karjäärireisil, mis aitab teil arendada tulevikku.

Meie karjääriteenuste teenused on järgmised:

 • Tööhõivealased töötoad, tööandjate vestlused, eriüritused ja karjäärimessid.
 • Professionaalselt kvalifitseeritud karjäärinõustajate individuaalsed nõuanded ja juhised.
 • Abi töökohtade, praktikakohtade, praktikakohtade ja vabatahtliku tegevuse võimaluste leidmisel.
 • Juurdepääs teabeallikatele mitmesugustel karjäärijuhtimise teemadel.
 • Rahaline toetus üliõpilaspraktikavõimaluste ja üliõpilaseltsi / klubiürituste toetamiseks.

Samuti pakume Swansea University lõpetajale abi ja nõu kuni kaks aastat pärast lõpetamist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Loe edasi

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Näita vähem