Hariduselt Vee Ja Planeedi Tervis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

"Lincolni geograafia on põlvkonna jaoks üks olulisemaid investeeringuid Suurbritannia ülikooli geograafias" Dr Rita Gardner CBE, Kuningliku Geograafia Seltsi endine direktor

See programm keskendub arenevale väljale planeetide tervis ja selle eesmärk on anda õpilastele põhjalik arusaam kliimamuutustest, üleilmsest rahvastiku dünaamikast ning inimeste ja ökosüsteemide tervisest. See hõlmab põhjalikku interdistsiplinaarset õpet kõigis vee ja planeetide tervise aspektides ning seda viivad läbi Lincolni vee- ja planeeditervise keskuse (LCWPH) auhinnatud töötajad.

Õpilased saavad õppida maailma juhtivatelt teadlastelt ja teha nendega koostööd, et hinnata kohalike ja globaalsete probleemide mõju magevee ja rannikuveesüsteemides. Erilist rõhku pannakse inimese, ökosüsteemi ja planeedi tervise vastastikusele mõjule. Õpilastel on võimalus töötada välja juhtimis-, leevendamis- ja kohanemisstrateegiad kliima-, keskkonna- ja sotsiaalmajanduslikest muutustest tulenevate probleemide käsitlemiseks.

Lincolni vee- ja planeeditervise keskus keskendub kõige pakilisemate ülemaailmsete keskkonna- ja ühiskondlike probleemide lahendamisele, mis tekivad maailma suurimatest jõgedest. Nende hulka kuuluvad kliimamuutuste mõjud äärmuslikele üleujutustele ja põuale, metalli kaevandamisest ja töötlemisest tulenev üleujutusega seotud saastatus ning inimesi ja loomi mõjutavad vee- ja nakkushaigused, kus jõelised keskkonnad pakuvad peamist elupaika.

Kuidas sa õpid

See magistrikraad sisaldab viit põhimoodulit, mille eesmärk on anda õpilastele arenevas vee- ja planeeditervise valdkonnas interdistsiplinaarseid, metoodilisi ja teoreetilisi aluseid. Õpilased saavad tegeleda erialadega, valides igast semestrist kuni kaks valikulist moodulit, millele järgneb valitud uurimisprojekt.

Valikulised moodulid on loodud probleemikesksete probleemide lahendamiseks ja valdkondadevahelise õppimise edendamiseks, mis kajastaks tänaste keskkonnaalaste väljakutsete tegelikku olukorda. Selle eesmärk on julgustada õpilasi nende probleemide lahendamisel kasutama mitmesuguseid meetodeid erinevatelt erialadelt.

Programm sisaldab kursusetasus sisalduvaid väljasõite ülemaailmselt olulistele aktuaalsetele valgaladele. Need külastused võimaldavad õpilastel praktiliselt uurida vee ja planeetide tervist ning koguda teadusvälja andmeid. Osana peamisest ülemeremaade välisreisist: vee- ja planeeditervise moodul on üliõpilastel võimalus külastada Sambiat ja kogeda vahetuid lõunamajanduse vaatevinklist kõige pakilisemaid ülemaailmseid väljakutseid, mis on seotud vee ja planeetide tervisega. Tuumikmooduli Water and Planetary Health 2 õpilastel on võimalus uurida väljakutseid globaalse põhja vaatenurgast õppekäigul Londonisse või Hollandisse.

Kontakttundide ja sõltumatu uuring

Programmi olemuse tõttu võivad iganädalased kontakttunnid olla erinevad. Aspirantuur hõlmab märkimisväärset osa iseseisvast õppetööst, uurides loengutes ja seminarides käsitletavat materjali. Üldise juhisena eeldatakse, et õpilased veedavad iga tunnis veedetud tunni jooksul vähemalt kaks kuni kolm tundi iseseisvas õppes. Selle kursuse kohta üksikasjalikuma teabe saamiseks pöörduge programmi juhi poole.

Moodulid

 • Vee ja planeetide tervise (Core) täiustatud uurimismeetodid
 • Ranniku ökosüsteemid: protsessid ja haldamine (M) (valikuline) *
 • Uue ja vana maailma keskkonnaajalood (M) (valikuline) *
 • Keskkonnaalane ebavõrdsus ja sotsiaalne tõrjutus (võimalus) *
 • Inimeste mõjud ökosüsteemidele, keskkonnale ja planeedi tervisele (M) (valik) *
 • Välismaa reis: vesi ja planeedi tervis (tuum)
 • Kliimamuutuste poliitika ja poliitika (M) (valik) *
 • Ettevalmistused teadustööks (Core)
 • Keskkonnakäitumise ja ressursside haldamise psühholoogia (valik) *
 • Teadusprojekt (magistrikraad) (tuum)
 • Jõesüsteemid ja globaalsed keskkonnamuutused (M) (valikuline) *
 • Vee ja planeedi tervise süsteemi modelleerimine (valikuline) *
 • Linna- ja regionaalpoliitiline ökoloogia (M) (valik) *
 • Vesi ja planeedi tervis: interdistsiplinaarne lähenemisviis 1 (tuum)
 • Vesi ja planeedi tervis: interdistsiplinaarne lähenemisviis 2 (tuum)
 • Tööpraktika (geograafia) (valikuline) *

* Mõned kursused võivad pakkuda valikulisi mooduleid. Valikuliste moodulite kättesaadavus võib aasta-aastalt erineda ja see sõltub sellest, kas õpilaste arv on minimaalne. See tähendab, et konkreetsete valikuliste moodulite kättesaadavust ei saa tagada. Valikulist moodulivalikut võib mõjutada ka personali olemasolu.

Kuidas teid hinnatakse

Õpilaste hindamisviis varieerub moodulite kaupa, kuid võib sisaldada mitut erinevat meetodit, sealhulgas kursuste korraldamist, näiteks kirjalikud ülesanded, ajaveebid, aruanded või väitekirjad; praktilised ülesanded, välitööd ja esitlused; ja kirjalikud eksamid, näiteks ametlikud eksamid või klassikatsed.

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse vahelised hinnangud üliõpilastele viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Karjäär ja isiklik areng

Selle programmi eesmärk on anda õpilastele põhjalik arusaam kliimamuutustest, üleilmsest rahvastiku dünaamikast ning inimeste ja ökosüsteemide tervisest. Kuna ülemaailmsed väljakutsed on üha enam omavahel seotud, väärtustatakse neid võtmeküsimusi tundvaid koolilõpetajaid riiklikul ja rahvusvahelisel tööturul ning erinevates tööstusharudes üha enam. Töövõimalused võivad hõlmata keskkonna- ja rahvatervise kavandamist, nõustamist ning teadusuuringuid ja poliitikat era-, avalikus või kolmandas sektoris.

"Lincolni vee- ja planeeditervise keskus (LCWPH) on maailma esimene interdistsiplinaarne uurimiskeskus, mis keskendub veesüsteemidest tulenevatele keskkonna- ja ühiskondlikele probleemidele."
Professor Mark Macklin, Lincolni vee- ja planeetide tervise keskuse asutajaliige

Sisenemise nõuded

Esimese või teise klassi autasud kraadi või samaväärse välismaal kvalifikatsiooni. Vaatleme sõltumatute kraadi taotlejaid, kellel on asjakohane kogemus.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.0-s vähemalt 5,5-ga igas elemendis või samaväärsena.

Kui olete õppinud väljaspool Suurbritanniat ja pole kindel, kas teie kvalifikatsioon vastab ülaltoodud nõuetele, külastage samade kvalifikatsioonide kohta teavet meie riigi lehtedelt.
https://www.lincoln.ac.uk/home/studywithus/internationalstudents/entryrequirementsandyourcountry/

Lisateavet muude aktsepteeritavate inglise keele kvalifikatsioonide kohta leiate ingliskeelsete nõuete lehelt.
https://www.lincoln.ac.uk/home/studywithus/internationalstudents/englishlanguagerequirementsandsupport/englishlanguagerequirements/

Kui te ei vasta ülaltoodud IELTS-i nõuetele, võite osaleda ühel meie sessioonieelsest inglise keele ja akadeemiliste õppeoskuste kursustest.
https://www.lincoln.ac.uk/home/studywithus/internationalstudents/englishlanguagerequirementsandsupport/pre-sessionalenglishandacademicstudyskills/

Need erikursused on loodud selleks, et aidata õpilastel täita kavandatud õppeprogrammi inglise keele nõudeid.

Tasud

2020/21 kanne *
Kodu / EL 10 610 kr
Avaleht / EL (sealhulgas vilistlaste stipendiumi vähendamine 20%) ** 8 488 kr
Rahvusvaheline 18 910 kr
Rahvusvaheline (sh rahvusvaheline vilistlaste / ülemaailmse kraadiõppe stipendiumi vähendamine 2000 naela ulatuses) ** 16 910 kr
Osalise tööajaga kodu / EL 59 kr krediidi eest
Osalise tööajaga rahvusvaheline 105 kr krediidipunkti kohta

* Õppeaasta september-juuli
** Sõltub abikõlblikkusest

Lisatasud võivad kehtida. Saadaval on stipendiumid ja laenud. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust.

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem