MSc informaatika ja infotehnoloogia valdkonnas

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

STIPENDIUM

Khalifa University of Science and Technology pakub Graduate Research / Teaching Assistant (GRTA) stipendiumi, et toetada kvalifitseeritud rahvusvahelisi üliõpilasi, kes on omandanud kraadiõppeprogrammid.

Stipendium annab suuri hüvitisi ja hüvesid, mis hõlmavad:

  • Õppemaksu täielik katvus.
  • Khalifa ülikooli viisa alusel üliõpilaste ravikindlustus.
  • Toetus rahvusvahelistele teaduskonverentsidele.
  • GRT stipendiumi osamaksete stipendiumid on järgmised (muutuvad):

Rakenduse avamine!

Alustame 1. novembrist 2018 uute taotluste vastuvõtmist järgmisel tarbimisel 1. septembril 2019. aastal.

Magistriõpe arvutiteaduse ja infoteaduse magistrikraadi (MS.S.S.S.) antakse eduka täitmise nõuded õppekava, mis hõlmab õpetas kursused samuti teadusuuringute põhjal väitekirja. Thesis on iseseisev uurimine spetsialiseeritud valdkondades üldine valdkonnas infotehnoloogia ja infoteaduse. M.Sc. SRÜ-s annab kandidaatidele võimalus süvendada oma teadmisi TISi laiaulatuslikus valdkonnas ning aidata avastuste ja teadmiste loomise protsessi läbi esialgsete uuringute läbiviimise. Sellise kraadi kandidaate õpetavad ja kontrollivad kogenud õppejõud ning nad peaksid oma töö käigus oma lähenemisviisis ja innovatsioonis olema initsiatiivid. Lisaks programmi õpetatavate ainete kursuse edukale lõpetamisele valmistavad ja esitavad oma valitud piirkonna doktoritööd. Teadusuuringuid võib läbi viia mitmel teemal, mis vastab Ülikooli määratletud valdkondadele.

Eesmärgid

M.Sc. Khalifa ülikooli arvutiteaduse ja infoteaduse eesmärk on saavutada järgmised haridusalased eesmärgid:

  • Loo juhte, kes suudavad arendada ja hallata tipptasemel infotehnoloogiaid, suurendades teadmiste jõudu Abu Dhabis ja selle ümbruskonnas.
  • Õppida lõpetajatele mõistma tehnilise stipendiumi, teadusuuringute ja teenuste väärtust ühiskonnale.
  • Toota lõpetajaid, kes on teadlikud nõudest elukestva õppe omandamiseks ja omavad seda oskust.
  • Koostöö Khalifa Ülikooliga, et kasutada ära ja aidata kaasa ülikooli interdistsiplinaarsusele, et aidata lahendada olulisi maailma probleeme.

Õpitulemused

Pärast magistrikraadi lõpetamist arvutiteaduses ja infoteaduses saavad õpilased:

1. Kasutage ja rakendage põhilisi arvutus- ja infotehnoloogiaid puudutavaid praeguseid tehnilisi mõisteid ja tavasid.
2. Analüüsige probleemi ning määrake ja määratlege selle lahendusele vastavad arvutusnõuded.
3. Disaini, rakendada ja hinnata arvutipõhiseid süsteeme, protsesse, komponente ja programme nii meeskonnad kui ka individuaalselt soovitud tulemuste saavutamiseks.
4. Suhtlege tõhusalt erinevate vaatajaskondadega.
5. Tunnistavad vajadust ja oskust jätkata kutsealast arengut.

Üldine struktuur ja nõuded

M.Sc. Computing and Information Science (CIS) programm koosneb vähemalt 36 krediidi tundi. Nõutud programmi ainepunktid jaotatakse järgmiselt: 15 ainepunkti programmi põhikursusi, 9 ainepunkti programmi valikained ja 12 ainepunkti SRÜ magistritöö tööd. Üliõpilane võib korraldada magistritöö teemaga seotud valikainete valimise teadustöötaja nõusolekul. Alljärgnev tabel annab ülevaate M.Sc. SRÜ õppekavade struktuur ja nõuded. Kõik M.Sc. SRÜ programmi kursustel, välja arvatud magistritöö, on krediidireiting kolmest krediidist.

MSc kokkuvõte SRÜ kraadi programmi struktuur ja nõuded

Kategooria

Nõutavad krediidid

Programmi tuum

15

Programmi valikained

9

CIS-i magistritöö

12

Kokku

36

Programmi nõuded

Õpilased, kes otsivad kraadi M.Sc. SRÜ-s peab edukalt läbima vähemalt 36 arvestatud tunnit, nagu on kirjeldatud käesolevas jaos üksikasjalikult kirjeldatud kategoorias, kusjuures minimaalne kumulatiivne hindepunkti keskmine (CGPA) on 3,0.

Viimati uuendatud okt 2018

Teave kooli kohta

The newly-established Khalifa University of Science and Technology combines The Masdar Institute of Science and Technology, Khalifa University of Science, Technology and Research and The Petroleum Ins ... Loe edasi

The newly-established Khalifa University of Science and Technology combines The Masdar Institute of Science and Technology, Khalifa University of Science, Technology and Research and The Petroleum Institute into one world-class, research-intensive institution, seamlessly integrating research and education to produce world leaders and critical thinkers in applied science and engineering. Khalifa University endeavors to be a leader among research intensive universities of the 21st century, while catalyzing the growth of Abu Dhabi and the UAE’s rapidly developing knowledge economy. Näita vähem