MSc informaatikas - tarkvara ja teenuste arhitektuur

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Selle programmi eesmärk on koolitada arvutiteadlast, kellel on professionaalsetel teadmistel põhinevad kindlad teoreetilised taustteadmised. Neil on oskused osaleda programmi väljatöötamises, infosüsteemide arendamises ja süsteemide haldamises erinevates valdkondades. Arvutiteadlane tegutseb sageli vahendajana infosüsteemide klientide ja tootjate vahel. Sel viisil sünteesib arvutiteadlase töö inseneride konstruktiivse tegevuse matemaatikute üldise probleemilahendusliku hoiakuga, osaledes samal ajal suuremahuliste projektide meeskondades.

Meie programmid pakuvad õpilastele laiahaardelist arvutiteadust koos spetsialiseeritud tööga programmeerimiskeelte, küberturbe, andmetöötluse, veebitehnika, autonoomsete süsteemide, multimeediumidisaini jms alal.

Õpilased õpivad arvutisüsteemide väljatöötamisel ja rakendamisel teooriat ning meetodeid ja tehnikaid. Praktilisemaid programmitöö kursuseid toetavad mitmed kursused puhta ja rakendusliku matemaatika ja teoreetiliste infotehnoloogia kursuste kogu õppekava.

See programm on soovitatav taotlejatele, kes:

 • Soovite osaleda uuendusliku ja põhjendatud haridusega järgmise põlvkonna teenusepakkujate ja tarkvaraarhitektide jaoks, kes on võimelised kavandama ja kavandama uudset tarkvarasüsteemi.
 • Soovite viia läbi analüüse, et avastada, avastada ja paremini mõista meie ümber olevaid rikkalikke andmeid, mille on iga päev genereerinud sotsiaalmeedia, tootmissüsteemid, meditsiiniseadmed, logistikateenused ja lugematu arv teisi.
 • Tahad olla vastutustundlik küberjulgeoleku spetsialist, kellel on vajalikud teadmised ja oskused, et olla võimeline panustama digimaailma turvalisemaks muutmiseks.

See programm võimaldab õpilastel:

 • Töötage meeskondades keerukate infosüsteemide tarkvaraarenduse protsessi juhtimiseks (kaasaegsed ja paindlikud tarkvaratehnika metoodikad, mis on integreeritud disainmõtlemisse ja kasutajakesksed / teenuse kujundamise meetodid).
 • Saate põhjalikud tehnilised oskused skaleeritavas andmekogumistehnikas ja andmete analüüsimeetodites. Õpitakse kasutama ja arendama tööriistade ja tehnoloogiate komplekti, mis käsitlevad andmete kogumist, töötlemist, säilitamist, edastamist, analüüsi, visualiseerimist ja sellega seotud kontseptsioone (nt andmetele juurdepääs, andmete hinnakujundus ja andmete privaatsus).
 • Olge väärtuslik avatud innovatsiooniseadetes, kus erinevad aspektid (turg, kasutajad, sotsiaalsed aspektid, meediatehnoloogiad) tulevad kokku multidistsiplinaarse suhtumise kaudu.

Programmi tugevus

Kõrgetasemelise väljaõppe tagavad kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud. Õppetööks on kaasaegne taristu ja hästi varustatud arvutilaborid (tehisintellekt, andmebaasid ja robootika). Teaduskonna raamatukogu sisaldab mitu tuhat köidet. Gümnaasiumiõpilased ja doktorandid üliõpilased aitavad esmakursuslastel mentorisüsteemis üle saada nende esimestest väljakutsetest ülikoolis.

Lisaks teoreetilise väljaõppe kõrgele tasemele pakuvad teaduskonna suhted äriringkondadega, ühised uurimis- ja arendusprojektid õpilastele kaasaegseid praktilisi teadmisi ja kogemusi. Teaduskond on sõlminud kahepoolsed lepingud mitmete ülikoolidega maailmas, mis võimaldab üliõpilastel õppida ühe või kaks semestrit või osaleda partnerasutuse uurimisprojektides.

Õpilaste klassivälist bakalaureuse teadustegevust toetavad ja juhendavad teaduskonna juhtivad teadlased. Need tudengid tutvustavad oma järeldusi teaduskonna igal aastal korraldataval konverentsil. Samuti korraldatakse töötubasid rahvusvaheliste partneritega.

Karjäärivõimalused

Tarkvara disainerid on teretulnud kõigis informaatika valdkondades. Töökohti pakuvad suured rahvusvahelised arvutispetsialistid, silmapaistvad ettevõtted, pangad, suurettevõtted, riigiasutused, tarkvaraarenduse ettevõtted, uurimisinstituudid ja ülikoolid, kus nad võivad olla seotud integreeritud andmetöötlussüsteemide, elektrooniliste kaubanduse ja elektrooniliste rahaülekannete ettevalmistamisega, telekommunikatsiooniprobleemide lahendamine (võrgud, mobiiltelefonide programmeerimine), pildituvastus, arvutipõhine disain, pilditöötlus või multimeediumrakenduste ettevalmistamine.

Töö näited
 • Tarkvara ja teenuste disainer
 • Tarkvara arhitekt
 • Infosüsteemi arhitekt
 • Süsteemide projekteerija / insener

Vastuvõtutingimused

Riiki sisenemise nõuded

Arvutiteaduse bakalaureusekraadi omandamine või vähemalt 60 ECTS ainepunkti omandamine informaatikas ja matemaatilistes ainetes lõpetatud bakalaureuseõppe programmi raames.

Keelenõuded
 • Keeleoskuse minimaalne tase (suuline) (A1-C2): B2
 • Keeleoskuse miinimumtase (kirjalik) (A1-C2): B2

Täiendavad kommentaarid:

Nõutav on vähemalt kesktaseme inglise keele oskus. Eelistatud on inglise keele eksamid (kuid ei ole kohustuslikud) ja tunnistused võetakse vastu.

Taotlusega koos esitatavad dokumendid
 • Online-taotlusvorm
 • Keskkooli tunnistus
 • Bakalaureusekraad
 • Kirjete protokoll
 • CV
 • Motivatsioonikiri
 • Passi põhilehtede koopia
 • Passi foto
 • Arstitõend
 • Keele sertifikaat
Taotlemise kord

Rakendus käivitatakse veebipõhises rakendussüsteemis. Õpilased peavad registreeruma süsteemis, täitma veebipõhise taotlusvormi, laadima üles vajalikud dokumendid ja kandideerimise ajal täitma juhiseid.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Eötvös Loránd University (ELTE) - in terms of student and staff number, quality of education and research, and its international relations - is a prestigious institution of public higher education in ... Loe edasi

Eötvös Loránd University (ELTE) - in terms of student and staff number, quality of education and research, and its international relations - is a prestigious institution of public higher education in Hungary, operating continuously since its inception in 1635. As a top-ranked research university in Hungary, it is the most popular higher education institution among applicants as well as alma mater of five Nobel laureates and leading figures in technology, public policy, and culture in Hungary. Näita vähem
V ringkond , Szombathely , Budapest + 2 Rohkem Vähem