Arvuti süsteemid läbivad peaaegu kõik ühiskonna ja isikliku elu tahud, mida tavaliselt nimetatakse ümbritsevaks arvutiks. Kuid nende süsteemide ohutuse, usaldusväärsuse ja kvaliteedi tagamine on kasvav probleem. See magistriprogramm Computing Science rongib teile spetsialisti, kes suudab leida lahendusi nendele probleemidele. Te saate põhjalikku teoreetilist koolitust ja õppida loovalt mõtlema. Nii saate aidata kaasa tulevaste tehnikate väljatöötamisele.

Arvutiteaduse eksperdid

See programm on tihedalt seotud informatsiooni ja infotehnoloogia instituudiga (ICIS) läbi viidud uuringutega. Teid õpetavad tippteadlased ja IKT eksperdid. ICISi uuringud keskenduvad kolmele teemavaldkonnale: mudelipõhine süsteemide arendamine, digitaalne turvalisus ja intelligentsed süsteemid. Meie uuringud nendes valdkondades juhivad seda valdkonda rahvusvaheliselt. ICISi teadlased lõhkusid hiljuti Mifare Classic RFID-kiipi, mida kasutavad miljonid, näiteks Londoni Oyster kaardis ja Hollandi OV kiipkaardis. Valisite uurimisgrupi, mis sobib teie enda huvidega ja seejärel osalete selle käimasolevas uuringus.

Paljud valikud on võimalikud

Radboud infoteaduse spetsialistid teevad tihedat koostööd kolleegidega teistes valdkondades ja teistes ülikoolides. See tähendab, et suudame pakkuda õpilastele palju valikut. Koostöö Dondersi aju tunnetamise ja käitumise Instituudiga võimaldab näiteks spetsialiseeruda tehisintellektidele ja närvivõrkudele. Magistriõpe matemaatika alused Computing Science hõlmab tihedat koostööd matemaatikud. Kerkhoffi Instituudi - Eindhoveni ja Enschede tehnikakõrgkoolide teabekandjate koostööfirma - õpilased saavad jälgida arvutijulgeolekut.

796_RU-Hyuendaal.jpg

Programm

Programmi struktuur on järgmine:

  • Kohustuslikud kursused (23 EÜ)
  • Spetsialiseerumiskursused (24 EÜ)
  • Väiksemad kursused (25 EÜ)
  • Valikainete kursused (18 EÜ)
  • Magistriprojekt (30 EÜ)

Soovi korral võite valida väiksemate kursuste asemel juhtimiskursused ja valmistada ette töökoha ärisektoris.

Karjääri väljavaated

Hästi koolitatud infospetsialiste on tõsine puudus. Sageli pakutakse tudengitele tööd enne õpingute lõpetamist. Umbes 20% meie lõpetajatest otsustab minna doktorikraadi tegema, kuid enamik töökohti loob süsteemitööstuse, info- ja sidetehnoloogia spetsialistide või info- ja kommunikatsioonitehnoloogia juhid erasektoris või valitsuse sees.

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetatud bakalaureusekraad arvutiteaduses või sellega seotud valdkonnas

Selle magistriõppe saamiseks peate läbima bakalaureusekraadi arvutiteadustes või sellega seotud erialal, nagu tehisintellekt ja matemaatika. Samuti julgustame rakendama loodusteaduste õpetajaid, nagu keemia, bioloogia ja füüsika, kellel on huvi andmete analüüsi ja testitud matemaatiliste ja programmeerimisoskuste vastu.

2. Inglise keele oskus

Et osaleda programmis, peate oskama inglise keelt, nii kirjalikult kui ka rääkinud. Inglise keele emakeelena võõrkeeled *, kellel puudub Hollandi bakalaureusekraad või VWO diplom, vajab ühte järgmistest:

  • TOEFL skoor ≥90
  • IELTS skoor ≥6,5
  • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE), millel on märge C või kõrgem

Tähtajad

Programmid algavad septembris

  • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill.
  • EMP üliõpilased: 1. mai.

Kvaliteedimärgis

Elsevieri ajakirja iga-aastane ülevaade parimatest kraadiprogrammidest sai selle programmi "Parim magistriõppekava".

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud March 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP-le 2 083 eurot ja 12 645 eurot mitte-EMP üliõpilastele
Deadline
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
1 April (non-EEA students) or 1 May (EEA students)
End Date

Welcome to the Faculty of Science