MSc informaatikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Virtuaalne lahtiste uste päev

Kas soovite selle programmi kohta rohkem teada saada, külastada meie linnakut ja kohtuda praeguste õpilaste ja töötajatega mugavalt oma kodust? Liituge virtuaalse avatud uste päevaga 3. detsembril 2019!

Programmi ülevaade

 • See programm on mõeldud õpilastele, kellel on taust arvutiteaduses või sellega seotud erialadel
 • Saate teadmised ja oskused turvaliste, nutikate ja usaldusväärsete arvutisüsteemide mõistmiseks ja arendamiseks masinõppe, turvalisuse või suurandmete analüüsimiseks
 • Arvutiteadus on tänapäeva maailmas pidevalt olemas, mõistete ja dünaamika mõistmine on arvutiteadlastele hädavajalik. See programm annab teile võimaluse uurida arvutiteadust ühe kuuest spetsialiseerumisest
 • Valmistage ette karjääriks programmeerija, andmeanalüütiku, süsteemijuhi, IT-spetsialisti, analüütiku, teadlase, poliitikakujundaja, konsultandi, koolitaja, ettevõtluse arendaja ja paljude teiste karjääriks

Miks õppida infotehnoloogiat Radboud University ?

Radboud arvutiteaduse magistriprogramm hääletati Elsevieri ajakirja parimaks magistriprogrammiks 2018. aastal (Beste Studies 2018). Ka meie õpilased on 2018. aasta riiklikul üliõpilasülevaatusel hinnanud 8 punkti 10-st.

Lisaks kõrgetele Radboud pakub Radboud ka laia valikut spetsialiseerumisi ja uurimisvõimalusi ning teeb koostööd arvutiteabe ja infoteenuste instituudiga (ICIS). ICIS-i teadlased purustasid hiljuti Mifare Classic RFID-kiibi, mida kasutavad miljonid, sealhulgas Londoni Oysteri kaardil ja Hollandi OV kiipkaardil.

Radboud infoteaduse spetsialistid teevad tihedat koostööd ka teiste erialade ja teiste ülikoolide kolleegidega. Koostöö Dondersi aju tunnetuse ja käitumise instituudiga võimaldab näiteks spetsialiseeruda tehisintellektile ja närvivõrkudele. Magistriõpe matemaatika alused arvutiteaduses hõlmab tihedat koostööd matemaatikutega Kerkhoffs Institute'is - see on koostööettevõte Eindhoveni ja Enschede tehnikaülikoolide infoteadlastega.

Lisaks Radboud seotud instituutidele on teie käeulatuses palju ohtralt kõrgetasemelisi ettevõtteid, näiteks Philips, ASML ja NXP, kus saate teha internatuuri või korraldada uuringuid.

Lisaks Radboud laiaulatuslikule võrgule on meie hea maine tähendanud, et mõnele meie lõpetajale pakutakse tööd juba enne kooli lõpetamist.

Mida sa õpid?

Nüüd läbivad arvutisüsteemid praktiliselt kõiki ühiskonna ja isikliku elu tahke, mida tavaliselt nimetatakse ümbritseva arvuti jaoks. Kuid nende süsteemide ohutuse, töökindluse ja kvaliteedi tagamine on kasvav probleem. See infotehnoloogia magistriprogramm koolitab teid spetsialistiks, kes suudab neile probleemidele lahendusi leida. Saate põhjaliku teoreetilise koolituse ja õpite loovalt mõtlema, mis võimaldab teil anda oma panuse tulevaste tehnikate väljatöötamisse.

Programm keskendub segu teooria ja praktika vahel. Eeldame, et õpilased ei mõista mitte ainult tööriistu ega mõista neid, vaid arendavad ka oma. Valime ka multidistsiplinaarse lähenemisviisi, mis tähendab, et võite võtta ideid teistest valdkondadest ja töötada välja oma õpperaja, mis sobib teiega kirglikult.

Erandjuhtudel, kes valivad andmeteaduste eriala, on võimalus teha kahekordne kraad arvutusteaduses koos tehisintellekti magistriprogrammiga. See võtab kahe aasta asemel kolm.

Karjääri väljavaated

Selle programmi lõpetanud võiksid tööd leida järgmiselt:

 • Teadlased
 • Tarkvaraarendajad
 • IT-spetsialistid
 • Valitsuste või ettevõtete analüütikud
 • Konsultandid
 • Poliitikakujundajad
 • Ettevõtjad
 • Doktorandid

Spetsialistid

 • Küberturvalisus
  Õpid hindama olemasolevate IKT-lahenduste turvalisust ja kuidas tulevikus turvalisemaid lahendusi välja töötada. Seda spetsialiseerumist pakutakse koostöös Eindhoveni tehnikaülikooliga, mis tähendab, et teid õpetavad paljud riigi parimad küberturbeeksperdid.
 • Andmeteadus
  Saate teada, kuidas muuta tarkvara ja algoritmide abil reaalse maailma andmekogumid tööriistadeks ja kasulikuks ülevaateks. Radboud University ja teadusinstituut iCIS juhivad uuringuid andmeteaduse õiguslike ja privaatsusaspektide ning andmeteaduste ühiskondliku ja haldusliku mõju kohta.
 • Arvutiteaduse matemaatilised alused
  Saate aru arvutamise ja teabe põhilistest matemaatilistest mõistetest, et sirutada arvutitehnoloogia piire. Oleme riigi ainus spetsialiseerumine - ja üks vähestest maailmas -, mis keskendub matemaatika ja arvutiteaduse ühendavatele teoreetilistele ja abstraktsetele mänguväljadele.
 • Tarkvara teadus
  Saate teada, kuidas kujundada kõrgetasemelist tarkvara, mis tagab turvalisuse ja kontrollib selle keerukust. Radboud University oleme spetsialiseerunud mudelipõhisele arendusele. Teisisõnu - koodi kirjutamine ja testimine enne nende reaalses maailmas lahti laskmist või kalli prototüübi sisseehitamist.
 • Teadus ühiskonnas
  See spetsialiseerumine annab teile vahendid ja oskused, et saada professionaalseks vahendajaks teaduse ja ühiskonna vahel. Õpid analüüsima (riiklikku) teaduskommunikatsiooni ja ühendama teaduslikke teadmisi erinevate sidusrühmade erinevate vaatenurkade ja huvidega.
 • Teadus, juhtimine ja innovatsioon
  See spetsialiseerumine õpetab teile, mis toimub ärimaailmas ja avalikus halduses, kuidas juhitakse innovatsiooni ettevõtte strateegiates, kuidas valitsus kujundab poliitikat ja kuidas see mõjutab sotsiaalseid väljakutseid.

Programmi struktuur on järgmine:

 • Kohustuslikud kursused (23 EÜ)
 • Spetsialiseerumiskursused (24 EÜ)
 • Väiksemad kursused (25 EÜ)
 • Valikainete kursused (18 EÜ)
 • Magistriprojekt (30 EÜ)

Soovi korral võite valida väiksemate kursuste asemel juhtimiskursused ja valmistada ette töökoha ärisektoris.

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetatud bakalaureusekraad arvutiteaduses või sellega seotud valdkonnas

Selle magistriõppe saamiseks peate läbima bakalaureusekraadi arvutiteadustes või sellega seotud erialal, nagu tehisintellekt ja matemaatika. Samuti julgustame rakendama loodusteaduste õpetajaid, nagu keemia, bioloogia ja füüsika, kellel on huvi andmete analüüsi ja testitud matemaatiliste ja programmeerimisoskuste vastu.

Magistriõpe spetsialiseerumine informaatika matemaatilistele alustele
Matemaatika või arvutiteaduse bakalaureusekraad. Selle magistriõppesse pääsemiseks on vaja matemaatika või informaatikateaduse lõpetanud bakalaureuse kraadi, millel on tugev matemaatiline taust ja teoreetilised huvid. Valime õpilased nende motivatsiooni ja tausta põhjal. Matemaatiline küpsus on oluline ning oodata on põhiteadmisi loogikast ja diskreetsest matemaatikast.

Keelenõuded

Et osaleda programmis, peate oskama inglise keelt, nii kirjalikult kui ka rääkinud. Inglise keele emakeelena võõrkeeled *, kellel puudub Hollandi bakalaureusekraad või VWO diplom, vajab ühte järgmistest:

 • TOEFL skoor ≥575 (paberipõhine) või ≥90 (Interneti-põhine)
 • IELTS skoor ≥6,5
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE), millel on märge C või kõrgem

Tähtajad

Programmid algavad septembris

 • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill
 • EMP üliõpilased: 1. mai

Kvaliteedimärgis

Elsevieri ajakirja iga-aastane ülevaade parimatest kraadiprogrammidest sai selle programmi "Parim magistriõppekava".

Viimati uuendatud November 2019

Teave kooli kohta

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 r ... Loe edasi

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 research university. We offer 11 English-taught Bachelor's programmes and 35 English-taught Master’s programmes with many specialisations which will give you the necessary skills and insights into research and practice within your own subject area. You will benefit from our personal teaching style, our top research institutes, and a green and friendly student city. Näita vähem