MSc informaatikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe, arvutiteadus, MSCS (hübriid) - Statesboro

Kraadinõuded: 30 krediidi tundi

Georgia Southern University infotehnoloogia magistrikraad on auhinnatud programm, mis valmistab teid ette teadmistepõhiste andmesüsteemide karjääriks. Nendel infotehnoloogiaaladel kasvab plahvatuslik tööhõive, pakkudes mediaanpalku, mis ületab 90 000 dollarit aastas.

Best Buy Online Master of Science in Computer Science

Meie 30-krediiditunnine magistrikraad nimetati 2017. aasta parimate veebipõhiste arvutiinfotehnoloogia programmide seas 55 kooli seas 21. kohale ning see pakub õpilastele ainulaadset akadeemilise ja teoreetilise õppe tasakaalu koos praktiliste oskuste ja kogemustega, mis annavad saate reaalainete kogemusi, mida peate arvutiteaduse karjääriks.

Lisaks pakub Georgia Southern ainsaid andmekaevandamise ja andmete ladustamise koondumisi Gruusias - ainult üksikuid maailmas selliseid magistrikraade. Selliste andmetega seotud kraadiõppe programmide järele on suur nõudlus ja meie magistrikraad pakub vajalikke teadmisi ja kogemusi.

Arvutiteaduse magistrikraadiga Gruusia lõunaosas saate jätkata:

  • Tarkvaraarendus
  • Arvutisüsteemide analüüs
  • Arvutisüsteemide projekteerimine
  • Võrguehitus
  • Andmebaasi disain
  • Arvuti programeerimine
  • Tarkvarasüsteemide arendamine

Lisateavet meie arvutiteaduse programmi kohta leiate MSCS-i brošüürist (PDF).

Sisseastujale ja rahalise abi saamiseks külastage meie MSCSi lõpetajate vastuvõtulehte.

Õige valik

Miks valida Lõuna?

Meie 30 krediiditunnine programm algab andmebaaside, tehisintellekti ja veebisüsteemide tugeva alustalaga, millele järgneb ainulaadne spetsialiseerumine andmekaevandamisele, andmete ladustamisele ja hajutatud andmebaasisüsteemidele. Kui olete eeltöö lõpetanud, liigute andmebaaside ja teadmiste süsteemide rakendamiseni sellistes valdkondades nagu tarkvaratehnika ning traadita ja mobiilsed süsteemid.

Georgia Lõuna veebipõhine õpikeskkond on paindlik ja sobib ideaalselt töötavatele spetsialistidele. Võite õppida ükskõik kust, kus iganes see teile sobib. Võtke meiega ühendust juba täna!

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia ... Loe edasi

Georgia Southern University is the state’s largest and most comprehensive center of higher education south of Atlanta. With 141 degree programs at the bachelor’s, master’s and doctoral levels, Georgia Southern has been designated a public Carnegie Doctoral/R2 institution and serves over 26,400 students from all 50 states, Washington D.C., and Puerto Rico as well as 102 nations Näita vähem
Statesboro , Savannah , Hinesville + 2 Rohkem Vähem