MSc informaatikas

Üldine

Programmi kirjeldus

Northeasterni magistriprogrammi eesmärk arvutiteaduses on pakkuda arvutiteaduses taustaga inimesi, et omandada kõrgema arvu arvutioskus. Üksikisikud, kellel on sellised ametikohad nagu rakenduste programmeerija / analüütik, süsteemide programmeerija või tarkvarainsener, kes soovivad laiendada oma arvutite tausta laiust või kellele kõrgem haridus on edutamise jaoks vajalik, annaks selle kõrghariduse programmi pikaajalist kasu.

Infotehnoloogia magistri kraad on kahes kontsentratsioonis:

 • üks üksikisikutele, kes soovivad tööstusesse tööle asuda
 • üks üksikisikutele, kes soovivad jätkata doktorikraadi


Nõutavad krediidiajad: 36


Programmi hüvitised

Täiskasvanutele mõeldud täisajaga üliõpilaste majutamiseks pakutakse lõpueksamite kursuseid õhtul või laupäeva hommikul. Meie lõpetaja kursustel on tavaliselt vähem õpilasi kui meie bakalaureuse kursused, mis võimaldab rohkem kontakte professoriga. Võttes arvesse võla suurust, algus- ja keskhariduse palka, oli Northeastern 6-ndaks parimaks investeeringuks rahvas, allpool Harvardi ja Georgia Techi kohal (Newsweek, 2012).

Mõned meie programmi eelised on järgmised:

 • taskukohasus
 • väiksema klassi suurus
 • päeva- ja õhtumisklassid
 • rohkem kontakte tegelike professoritega


Karjäärivõimalused

Meie magistrandid saavad mitmesuguseid olulisi oskusi, mis on vajalikud kas tööturul või hariduse jätkamiseks veelgi. Paljud meie lõpetajatest on juhtpositsioonid Motorola, Intel, HP, Walgreens, Kraft Foods jt. Paljud on ka õpetanud ja / või oma Ph.D.

Allpool on toodud mõned karjäärivõimalused, mida meie õpilased on võtnud:

 • Tarkvarainsener
 • Arvuti turvalisuse spetsialist
 • Arvutivõrgud Professional
 • IT-projektijuht
 • Veebiarendaja


Kraadi nõuded

Infotehnoloogia magistriõpe nõuab 36 krediidi tundi kursuste, millest 27 tuleb teenida Northeastern Illinois University . Ülejäänud 9 krediidi tundi võivad esindada kursused akrediteeritud asutuste lõpetajatele infotehnoloogia ja kooskõlas eeskirjadega Graduate College, välja arvatud CS-401, CS-404 ja CS-420. 36 tundi koosneb 9 krediidi tundi valikainete kursuste (või 12 krediidi tundi, kui õpilane lõpetab magistritöö), 18 krediiti tundi vajalikke kursuste ühest kolmest kontsentratsioonist ja 9 krediidi tundi valikainete kursuste (või 6 krediidi tundi, kui üliõpilane lõpetab magistritöö).

Magistritöö või projekti lõpuleviimine on vajalik. Valik nõustub üliõpilase ja kraadiõppe nõustajaga. Kolm kontsentratsiooni on juhtimisinfosüsteemid, infotehnoloogia ja õpetaja toetus. Juhtimisinfosüsteemide koondumise eesmärk on valmistada üliõpilasi ette arvutiteaduste ja nendega seotud tehnoloogiate rakendamiseks äriprobleemide lahendamisel. Arvutiteaduse kontsentratsiooni põhieesmärk on valmistada üliõpilasi ette Ph.D. arvutiteaduse programm. Õpetaja kinnituse koondamise eesmärk on õpetajad:

 1. kursuste tegemine, mis on vajalik infotehnoloogia õpetamiseks ja
 2. oskused, mis on vajalikud arvutiteaduse õpetamiseks kolledži tasandil.

Selle kontsentratsiooni saamiseks on vaja õpetamistunnistust.

Magistriõppe kursuse nõuetele vastamiseks võib valida kuni 9 tundi spetsiaalselt kinnitatud 300 taseme kursust. Puuduste kõrvaldamiseks võetud kursused (st CS-405 ja CS-406) ei arvestata 36-tunnise magistriõppe kursuste jaoks. Kursused, mis on sooritatud bakalaureuse kraadi nõude täitmiseks, ei saa kasutada magistrikraadi poole.

Kui lõpetatakse 12 ainepunkti kraadiõppe kursuste rahuldamiseks kursuse nõuetele magistriõppe, õpilased peavad ametlikult taotlema kandideerimist. Vorm tuleks esitada Graduate College'ile.


Nõutavad põhikursused:

CS-400 diskreetne modelleerimine ja analüüs


Juhtimisinfosüsteemide kontsentratsioon:

CS-401 tarkvaratehnika


Arvutiteaduse kontsentratsioon:

CS-325 arvutamise teooria

Viimati uuendatud okt 2018

Teave kooli kohta

Pursue your goals with top-notch faculty and small class sizes. Explore over 80 rigorous programs in the arts, sciences, education, and business. At Northeastern, find yourself among a welcoming and d ... Loe edasi

Pursue your goals with top-notch faculty and small class sizes. Explore over 80 rigorous programs in the arts, sciences, education, and business. At Northeastern, find yourself among a welcoming and diverse community of scholars who are as serious about their education as you are. Näita vähem