MSc informatsioon ja tehnoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse üksikasjad

Selle eesmärgi saavutamiseks, mis on suunatud valitsuse ambitsioonide täitmisele praeguse digitaalse oskuste puudujäägi vastu, pakub see kursus teile spetsialiseeritud IT-oskusi, mis on vajalikud tööstuse edukaks tegemiseks. Õppige keerukaid IT-küsimusi käsitlema süstemaatiliselt ja loovalt, suurendades oma võimet hinnata ja rakendada keerukaid teooriaid ja tehnikaid mitmesugustel olukordadel.

Me mõistame, et teil on oma isiklikud karjääripüüdlused ja see kursus pakub teile paindlikkust oma õppe kohandamiseks. Saate õppida magistrantuuri teavet ja tehnoloogiat individuaalse õppeprogrammi (IPOS) kaudu või valides ühe kolmest Pathways .

MSc teabe ja tehnoloogia IPOS

Kohandage oma kursust, valides paljudest valikumoodulitest. Sõltuvalt valitud moodulitest saate suunata kursuse enda huvide poole või arendada konkreetsetele oskustele, mida nõuab teie praegune tööandja. Valisite nelja variandimooduli allpool üksikasjalikust nimekirjast.

Teise võimalusena võite jälgida konkreetset Pathway , uurides konkreetseid mooduleid, mis vastavad teie valitud Pathway :

Hariduselt Informatsiooni Ja Tehnoloogia (Tarkvaratehnika)

Sellel Pathway kursusepõhiseid põhilisi mooduleid (Advanced Software Engineering ja Software Engineering for Service Computing), neli jagatud põhimootust ja valige allolevast loendist kaks valikut mooduleid.

Hariduselt Informatsiooni Ja Tehnoloogia (Võrgusüsteemid)

Selle Pathway , siis uurib muidugi spetsiifiline põhilisi mooduleid (Network Management ja Võrk ja Lähenemine arhitektuurid), neli jagatud põhilisi mooduleid ja valige kaks võimalust moodulid allpool olevast nimekirjast.

Hariduselt Informatsiooni Ja Tehnoloogia (Infotehnoloogia Juhtimine)

Selle Pathway , siis uurib muidugi spetsiifiline põhilisi mooduleid (andmehalduse Digital & Global Keskkond ja Database Systems), neli jagatud põhilisi mooduleid ja valige kaks võimalust moodulid allpool olevast nimekirjast.

Kõigi Pathways , meie tööstuse kontakte ja teadustöö kogemusi tagab teie kursuse sisu on praeguste ja väga olulised sektoris. Teid julgustatakse tegema oma välisekspertidega oma lõpliku projekti, et täiustada oma teadmisi ja tõhustada oma professionaalseid võrgustikke.

2014. aasta teadustegevuse tipptaseme raamistik

2014. aasta teadusuuringute tipptaseme raamistik: meie ülikool demonstreeris tugevust viies arenevas uurimisvaldkonnas, mille ta esmakordselt hindas, sealhulgas infotehnoloogia.

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema vähemalt teise klassi autasud kraadiga sugulaslikus tees "Computing"; vähemalt teise klassi tunnustatakse kraadi mitte sugulase ainega, mida toetavad tõendid sobivuse kohta taotletaval subjektil või kellel on samaväärne kogemus või koolitus, tavaliselt töökeskkonna piires. Kõik taotlusi tuleks toetada kas akadeemiline või kutsealane viide; Sellel lingil saab kasutada malli. Kõik taotlejad peavad vastama meie ülikooli inglise keele nõuetele, palun lugege lisateavet selle lingi kaudu

IELTS:

IELTS 6.0 ilma oskusteta alla 5,5 või samaväärne kvalifikatsioon. Ülikool pakub suurepärast toetust kõigile taotlejatele, kes võivad nõuda täiendavaid inglise keele kursusi.

TASUTA TAOTLEJAD

Meie ülikool tervitab küpsete taotlejate taotlusi, kes näitavad akadeemilist potentsiaali. Tavaliselt vajame mõningaid tõendeid hiljutiste akadeemiliste uuringute kohta, näiteks juurdepääsukursuse läbiviimine, kuid võib kaaluda ka hiljutisi asjakohaseid töökogemusi. Pange tähele, et mõnede meie professionaalsete kursuste puhul peavad kõik taotlejad vastama kehtestatud sisenemise kriteeriumidele ja sellistel juhtudel ei saa töökogemust asendada.

Kui soovite selle teekonna kaudu taotleda, peate viitama meie ülikoolide eelõppepoliitika tunnustamisele.

Pange tähele, et kõik meie ülikooli taotlejad peavad vastama meie standardsele inglise keele nõuetele GCSE klass C või samaväärne, variatsioonid see loetletakse individuaalse kursuse sisenemise nõuetele.

Tööalased väljavaated

Lisaks sellele, et pakute teile selles sektoris nõutavaid ajakohaseid teadmisi ja oskusi, tugevdavad meie sidemed tööstusega ka teie karjäärivõrgustikke ning meie pühendunud tööhõivemeeskond on ka teie karjääriteemal nõu andmas. Võite oodata laia valikut karjäärivõimalusi Interneti ja ettevõtte tarkvara arendamisel ning ka infosüsteemidel.

  • Veebiarendaja
  • Kasutajaliidese disainer
  • PHP arendaja
  • IT-projektijuht

Karjäärinõustamine

Meie pühendunud töökohtade ja karjääri meeskond pakub asjatundlikku nõu ja hulgaliselt ressursse, mis aitavad teil valida ja tööle saada. Olenemata esimesest või viimasest aastast saate rääkida meie karjääribüroo töötajatega, kes pakuvad teile nõu, alates CV kirjutamisest ja lõpetades töö otsimisega.

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 6500 kr. Inflatsiooni mõju arvessevõtmiseks võib teie makstav summa igal aastal suureneda.

Rahvusvaheline

Õppemaksu aasta üliõpilastele on 12500 kr. Makstav summa fikseeritakse sellel tasemel igal kursuse aastal.

Rajatised

IT-laborid

Ülikool on koduks paljudele kaasaegsetele spetsialiseerunud IT-laboritele, mis on varustatud kõigi ajakohaste riist- ja tarkvara abil, mida meie infotehnoloogilised üliõpilased vajavad.

Headingley ülikool

Meie ajalooline Headingley Campus asub 100 aakri pargis, kust saate hõlpsalt ligi Leedsi kesklinna.

Raamatukogu

Meie raamatukogu on avatud 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas, igal aastal aastas, pakkudes teile juurdepääsu erialastele raamatutele ja ajakirjadele, õpperuumidele, arvutitele, multimeediumiseadmetele ja meediumiseadmete rentimisele. Kümnetele tuhandetele meie raamatukogu digitaalsetele ressurssidele, sealhulgas e-raamatutele, e-ajakirjadele ja andmebaasidele, pääseb veebis juurde teile sobival ajal ja kohas.

Jõusaal ja spordirajatised

Leeds Becketti sisustus on lihtne. Meie spordisõbralikud sviidid on kõigile sportlastele hõlpsasti juurdepääsetavad ja pakitud kõige uuemate tehnoloogiatega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future.

Studying at Leeds Beckett University you will be in the centre of an exhilarating community and be part of a social and economic environment that is shaping the city of Leeds for the future. Näita vähem
Leeds , UK Online + 1 Rohkem Vähem