MSc infoteadustes

Üldine

Programmi kirjeldus

Virtuaalne lahtiste uste päev

Kas soovite selle programmi kohta rohkem teada saada, külastada meie linnakut ja kohtuda praeguste õpilaste ja töötajatega mugavalt oma kodust? Liituge virtuaalse avatud uste päevaga 3. detsembril 2019!

Programmi ülevaade

 • See programm on mõeldud õpilastele, kellel on taustad informaatika, äriinformaatika või sellega seotud erialadel
 • Saate omandada oskused ühendada äritavade korraldamine ja kujundamine teadmistega suurandmete, teabe privaatsuse ja turvalisuse alal
 • See magistriprogramm annab teile kõik, mida vajate, et saada IKT, inimeste ja organisatsioonide eksperdikoordinaatoriks. Pakkudes suurepärase väljaõppe stimuleerivas uurimiskeskkonnas, saate aru, mida on vaja hea tarkvara ja kasutatava tarkvara loomiseks
 • Valmistage end ette IT-karjääriks tööstuses, rahanduses, kindlustuses ja muudes avaliku sektori organisatsioonides

Miks õppida infoteadusi Radboud University ?

Radboud infoteenuste magistriprogramm kannab endas suurepärast mainet ja maailmatasemel võrku. Programm hinnati 2019. aastal kolmandat aastat järjest väljakutsete parimaks (Keuzegids Magistriõpe 2019). Ja kuna Holland juhib infoteaduses Euroopat, seisab Radboud pea ja õlad ülejäänud kohal.

Lisaks oma mainele pakub Radboud õpilastele ka ekspertide teadmisi Nijmegeni juhtimiskoolist (NSM) ning arvuti- ja infoteaduste instituudist (iCIS). See ainulaadne, multidistsiplinaarne lähenemisviis tähendab, et omandate teadmised laiahaardelistes arvutiteaduse valdkondades ja õpite organisatsioonilisi oskusi nende praktilisel ja kasutajasõbralikul viisil rakendamiseks.

Radboud võõrustab ka tudengite juhitavat tarkvaraettevõtet GipHouse, mis annab õpilastele kogemusi uute IKT-lahenduste kavandamisel, haldamisel ja juurutamisel.

Radboud lõpetanute maine tähendab, et paljudele meie praegustele tudengitele pakutakse tööd juba enne kooli lõpetamist.

Mida sa õpid?

Radboud University on kõige paremini tuntud oma spetsialiseerumise poolest infotehnoloogia, süsteemiteooria ning infosüsteemide kvaliteedi ja ohutuse alal. Kuid oleme tuntud ka oma praktiliste teadmiste poolest väga erinevates valdkondades. Nii võite leida, et töötame haiglates paremate diagnostiliste võtete kallal või parandame pankade võimalusi raha turvaliselt liigutada

Radboud infospetsialistid teevad tihedat koostööd teiste kolleegidega teistest valdkondadest, nagu seadus, meditsiin, ajuuuringud ja tehisintellekt. Kuna infosüsteemidel on laiaulatuslik rakendus, näitab see programm, kuidas vaadata oma distsipliini piiridest kaugemale. Iga-aastased õppereisid - sellistesse riikidesse nagu India, Uganda ja Lõuna-Aafrika - võimaldavad teil oma piire laiendada.

See programm on struktureeritud järgmiselt:

 • Kohustuslikud kursused, sealhulgas infoteadused, ärireeglid, organisatsioonide turvalisus, uurimismeetodid, teave ja teadus, filosoofia (30 EÜ)
 • Spetsialiseerumiskursused (6 EÜ)
 • Valikainete kursused (6 EÜ)
 • Magistritöö (18 EÜ)

Karjääri väljavaated

Lõpetajad võiksid tööd leida järgmiselt:

 • Avalike või eraorganisatsioonide IKT-spetsialistid
 • Analüütikud
 • Konsultandid
 • CIO
 • Teabeametnikud
 • Projektijuhid
 • Ettevõtjad

Vastuvõtutingimused

Rahvusvaheliseks üliõpilaseks peab teie eelnev haridus vastama teatud nõuetele.

1. Lõpetatud bakalaureusekraad arvutiteaduses, äri informaatika vallas või sellega seotud programm.

Pange tähele, et lisaks arvutiteaduse taustale on mõni ärijuhtimise taust vajalik.

2. Motivatsioonikiri

3. Soovituskirjad

Keelenõuded

Et selles programmis osaleda, peate olema sujuvalt nii inglise keelt kui kirjalikku ja kõneldavat. Inglise keele emakeelena võõrkeeled *, kellel puudub Hollandi bakalaureusekraad või VWO diplom, vajab ühte järgmistest:

 • TOEFL skoor ≥575 (paberil põhinev) või ≥90 (internetipõhine)
 • IELTS skoor on ≥6,5
 • Cambridge Certificate of Advanced English (CAE) või inglise keele oskuse tunnistus (CPE) tähisega C või kõrgem

Tähtajad

Programmid algavad septembris

 • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill
 • EMP üliõpilased: 1. mai

Kvaliteedimärgis

Ajakirja Elsevier parimate kraadiõppeprogrammide iga-aastane uuring hindas seda programmi parimaks magistriprogrammiks. See magistriprogramm on ajakirja Elsevier uuringu Beste Studies 2018 järgi parim magistriprogramm.

Viimati uuendatud November 2019

Teave kooli kohta

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 r ... Loe edasi

At Radboud University in the Netherlands, you can obtain a high-quality and internationally accredited Master’s degree. Leading academics and excellent professors offer you what you need a a top-200 research university. We offer 11 English-taught Bachelor's programmes and 35 English-taught Master’s programmes with many specialisations which will give you the necessary skills and insights into research and practice within your own subject area. You will benefit from our personal teaching style, our top research institutes, and a green and friendly student city. Näita vähem