MSc infotehnoloogia (tarkvarasüsteemid)

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Nii infotehnoloogia (tarkvarasüsteemid) magistrikraad kui ka aspirantuur on tarkvarainseneride koolitamine. Programm puudutab infotehnoloogia kasutamist ja rakendamist tarkvara spetsifikatsioonis, projekteerimises, arendamises ja kasutamises. Kogu programmi raames rakendate tarkvara lahendusi praktiliste probleemide lahendamiseks ja loengute käigus omandatud teoreetiliste kontseptsioonide praktiseerimiseks.

Samuti uurides põhilisi tarkvaratehnika teemasid, nagu Java programmeerimine ja objektipõhiste süsteemide UML-spetsifikatsioonid, jälgite mitmesuguseid muid kursusi nagu andmebaasid ja võrgulahendused.

Jaanuari sisenejad

Jaanuaris peaksid õpilased arvestama, et ta töötab osalise tööajaga vaid 4 semestri (24 kuud) väitekirjaga (märts kuni august, 6 kuud) (kokku 30 kuud).

Jaanuari sissetulekuprogrammide registreerijad ei pea suvepuhkuse ajal ülikoolilinnakus õppima.

Kursuse sisu

Täiskoormusega õppivad üliõpilased võtavad neli kursust 1. semestris ja veel neli semestrit 2. Nende eksamite tulemused määravad, kas tudengid lähevad edasi neljakuulise kestusega individuaalsesse projekti, mis viib magistrikraadini.

Selles programmis on järgmised õpetatud kursused kohustuslikud:

 • Andmebaasi- ja infosüsteemid
 • Võrgulahendused
 • Uurimismeetodid ja projekti planeerimine

Õpilased saavad seejärel valida viis kursust järgmiselt:

 • Arvutivõrgu turvalisus
 • Mobiilside ja programmeerimine
 • Tööstuslik programmeerimine
 • Tarkvaratehnika alused
 • Täiustatud tarkvaraarendus
 • Digitaalne ja teadmistepõhine majandus
 • Arvutimängude programmeerimine
 • F21AD Advanced Interaction Design
 • F21GA 3D-graafika ja animatsioon
 • F21RO intelligentne robottehnika

Lisaks neile õpetatud kursustele jätkavad üliõpilased, kes jätkavad MSc kvalifikatsiooni, magistriprojekti, mis lõpeb väitekirjaga.

Karjäär

Uued karjäärivõimalused ja karjäärivõimaluste väljavaade on nii suurepärased. Uute tehnoloogiate, võrguteenuste, mobiilirakenduste ja pihuarvutite jätkuv kasv tööstuses, kaubanduses ja avalikus sektoris suurendab nõudlust ekspertide järele, kes suudavad kavandada, juurutada ja hallata tarkvarasüsteeme.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei olnud keskkooliõpetaja, peavad taotlejad tõendama inglise keele oskust, mis on samaväärne IELTS-iga 6.5 (kõik elemendid on läbitud 6.0 või kõrgemal). Kandidaadid, kes on omandanud keskhariduse ja kolmanda taseme hariduse, peavad esitama dokumentaalsed tõendid. Vähemalt üks aasta täiskoormusega õpe inglise keeles on vajalik.

Taotluste esitamise tähtaeg

Meie Dubai ülikoolilinnakus toimub aastaringselt sisseastumisprotsess: niipea kui üks sisseastumine on suletud, hakkame vastu võtma järgmise taotlusi. Samuti on teil võimalik oma alguskuupäeva kuni aasta võrra edasi lükata.

Enamik õpilasi kandideerib 6–10 kuud enne valitud söömist. Võime avaldusi vastu võtta kuni 3 nädalat enne iga sisseastumise algust, kuid peaksite arvestama, et hilinenud avaldus tähendab peaaegu kindlasti viivitust oluliste haldusteenuste, nagu näiteks teie üliõpilase immatrikuleerimise kaardi, osutamisel (ilma milleta teid ei saa pääseb juurde raamatukogule või veebiteenustele).

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Näita vähem
Akadeemiline linn