Ülevaade

See põnev MSc Data Science for Business on Šotimaal esimene, kes hakkab juhtima partnerlust SAS-iga, mis on ülemaailmne ärianalüütika lahenduste liider. Oleme töötanud koos juhtivate finantsteenuste organisatsiooniga HSBC ja Data Lab eesmärgiga arendada kurssi nii, et see vastaks tööstuse vajadustele.

See MSc kursus annab teile sügava arusaama tööstuslikust ja teaduslikust olulisusest arenenud analüütikute ja nende kohaldamise strateegiliste ja operatiivsete otsuste tegemisel. Kursus käsitleb äriringkondade juhtide ja juhtide tunnustatud puudust üksikasjalike teadmistega andmeanalüütika kohta. Lõpetajana on teil väga soovitud andmete analüüsi, ärihariduse ja täiustatud juhtimisoskuste segu.

Võite töötada välja erialaoskused, valides finants-, infotehnoloogia ja juhtimise valikainete moodulid. Töötame reaalajas nõustamisstiiliga projektide kõrval koos tööstuse juhtidega andmeanalüütika valdkonnas. Meie laiaulatuslik välisorganisatsioonide võrgustik kõigis sektorites pakub võimalusi oma teadmiste, oskuste ja kogemuste loomiseks edukaks karjääriks äritegevuse analüüsi rollides.

SAS partnerlus

Meie partnerlus annab õpilastele juurdepääsu SASi õppematerjalidele ja litsentseeritud tarkvarale, samuti võimalusele osaleda projektides ärianalüütikute valdkonnas. Kõigi sektorite globaalsed organisatsioonid kasutavad SASi strateegiliste otsuste tegemiseks. Oleme kindlad, et see partnerlus aitab teil olla teie valitud karjääri erinevus.

Andmebaas

Me teeme tihedat koostööd Data Data Lab, mis on rahvusvaheliselt juhtiv teadus-ja innovatsioonikeskus andmeteadustes. Andmebaas annab Šotimaa rahastamisnõukogule stipendiumi 11,3 miljoni naela ulatuses, võimaldades tööstusharul, avaliku sektori ja maailmaklassi ülikooli teadlastel uuendada ja arendada uusi andmetöötlusvõimalusi koostöövõrgustikus. Selle põhiülesandeks on andmete märkimisväärne majanduslik, sotsiaalne ja teaduslik väärtus. Tudengina saate kasu paljudest õppimis- ja võrgustamisüritustest, mis ühendavad juhtivad organisatsioonid, kes otsivad äri analüüsi oskusi, ja otsivad põnevaid võimalusi selles valdkonnas.

University of Stirling juhtimiskool

University of Stirling juhtimiskooli ülikoolis on vastutustundliku äri, poliitika ja praktika põhimõte meie tegemisel keskse tähtsusega. See visioon aitab meil varustada oma õpilasi tõhusalt oskustega tegutseda ülemaailmsete kodanikega, kes suudavad rahuldada ühiskonna vajadusi.

Ettevõtluskoolide harukondliku ühingu liikmena on meil tugevad sidemed tööstusega ja hiljuti anti väikeettevõtete harta osalemiseks kohalikule ja piirkondlikule ettevõttele.

Me oleme elukestvas ärikoolide grupis - ja kõigil 14-st vaid Ühendkuningriigist - akrediteerima MBA-de ja magistrikraadi äri- ja juhtimiskoolituse magistrikursuste assotsiatsiooni (AMBA) akrediteeringut.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Te saate töötada reaalajas nõustamisstiiliga seotud projektide kõrval koos tööstuse juhtide andmete analüüsi

# 2 Paindlik disain kraad muidugi tähendab, et saate spetsialiseeruda rahanduse, turunduse või andmeteaduse ja juhtimise

# 3 Kursus toetab The Data Lab - üks Šotimaa innovatsioonikeskustest, mis aitavad ülikoolidel luua uusi andmeteaduslikke oskusi koostöövõrgustikus

Kursuse eesmärgid

Kaks semestrit õpetatakse klasside te:

  • Omandada teadmised, oskused ja kogemused edukaks karjääriks andmekesksetel rollidel
  • Mõistke andmeanalüütika rakendusi ja nende mõju erinevate sektorite organisatsioonides
  • Arendada teadmisi ja oskusi andmeanalüütika tööriistade ja tehnikate äri otsuste tegemisel
  • Suurendage oma võimeid ja usaldust andmete analüütiliste projektide toetamisel
  • Parandada ja arendada kriitilisi, analüütilisi, suhtlemisoskusi ja muid ülekantavaid oskusi
Tuleviku äriringkondade ettevalmistamine

University of Stirling magistriõppe magistrikraad ületab õpikuid ja õppekeskusi, keskendume ka teie isiklikule ja professionaalsele arengule.

Meie ainulaadne Flying Start Leadership programm pakub teile teadmisi, teadmisi ja tehnikaid, mis on vajalikud edukaks karjääriks. Need ulatuvad praktilistest oskustest, nagu efektiivsest avalikus esinemisest, keerulistes olukordades surve all töötamiseks ja konfliktide lahendamiseks. Lisateavet Flying Starti kohta .

Ettevalmistus rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad õppima Ühendkuningriigis

Eduka ettevalmistus on interaktiivne veebiõppevahend rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad Ühendkuningriiki õppima. Vaadake veebisaidi "Valmistuda eduks" saamiseks

Kursuse üksikasjad

Põhiliste moodulite seeria abil saate omandada teadmised, oskused ja kogemused edukaks karjääriks andmete analüütilistes rollides. Samuti saate arendada arusaama sellest, kuidas andmete analüüse kasutatakse erinevates sektorites asuvates organisatsioonides. See saavutatakse andmete analüüsi teooria ja praktika abil, millel on palju võimalusi tegelike andmekogumitega töötamiseks. Teil on ka võimalus töötada koos tööstuspartneritega konsultatsiooniprojektide kaudu, samuti viia oma teadmised klassiruumi.

Semestrisse kuulub neli kohustuslikku moodulit. Kaks semestrit on kolm kohustuslikku moodulit, pluss veel üks või kaks teist moodulit. Kevadise ja suve semestrite ajal viiakse läbi konsultatsiooniprojekt välise organisatsiooniga, mis tegeleb kriitilise äri väljakutsega. See annab teile võimaluse integreerida ja rakendada teadmisi ja oskusi, mida arenete kogu oma kraadiga.

Õpetamine

Õpetamist viiakse läbi nii loengute, õpetuste, juhtumiuuringute, rollimängude, arvutimudelduste, välitöö harjutuste, kohapealsete külastuste, külalisesinejate kui ka ettevõtte projektide segu puhul.

Hindamine

Suur osa hindamisest on pidev. Hindatud tööd tehakse tihti gruppides, arendatakse teie meeskonnatööd ja suhtlemisoskusi.

Teie lõplik hindamine hõlmab väitekirja.

Kursuse direktor

Dr Kepa Mendibil

44 (0) 1786 467380

datascience@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 15 250 £
  • Kodu / EU £ 6,300
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Kodu / EL: 6 300 £ - ülemere: 15 250 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi