MSc infotehnoloogias (äri)

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Selle programmi eesmärgiks on jagada mõistmist ja oskusi võtme ärijuhtimise ja infotehnoloogia teemadel magistritasemel. See hõlmab IT-süsteemide kavandamist ja arendamist, IT-projektide juhtimist, digitaalmajandust ja ärirakenduste arendamist.

Jaanuari sisenejad

Jaanuari programmis osalevad õpilased peaksid arvestama, et ta töötab osalise tööajaga 4 semestrit (24 kuud) väitekirjaga (märts kuni august, 6 kuud) (kokku 30 kuud).

Jaanuari sissetulekuprogrammide registreerijad ei pea suvepuhkuse ajal ülikoolilinnakus õppima.

Kursuse sisu

Täiskoormusega üliõpilased võtavad nelja kursuse 1. poolaastal ja neli semestrit 2. Nende eksamite tulemused määravad, kas õpilased õpivad üksikprojekti ja neljakuulise väitekirja, mille tulemuseks on magistrikraad.

Selles programmis on järgmised õpetatud kursused kohustuslikud:

 • Infosüsteemide metoodika
 • Uurimismeetodid ja projekti planeerimine
 • Digitaalne ja teadmistepõhine majandus
 • Magistriprojekt ja doktoritöö

Õpilased saavad seejärel valida viis kursust järgmiselt:

 • Strateegiline projektijuhtimine
 • Andmebaasi- ja infosüsteemid
 • Võrgulahendused
 • Projekti juht
 • Tarkvaratehnika alused
 • Statistiline mudel ja analüüs
 • Konkurentsi strateegia
 • Suur andmete haldamine

Lisaks neile õpetatud kursustele jätkavad magistri kvalifikatsiooni omandavad üliõpilased uurimisprojekti ja väitekirja.

Karjäär

Uued karjäärivõimalused ja karjäärivõimalused on mõlemad suurepärased. Võrguteenuste ja mobiilsete käeshoitavate seadmete jätkuv kasv ettevõttes suurendab nõudlust ekspertide järele, kes saavad arvutisüsteeme kavandada, juurutada ja hallata.

Inglise keele nõuded

Kui inglise keel ei olnud keskkooliõpetaja, peavad taotlejad tõendama inglise keele oskust, mis on samaväärne IELTS-iga 6.5 (kõik elemendid on läbitud 6.0 või kõrgemal). Kandidaadid, kes on omandanud keskhariduse ja kolmanda taseme hariduse, peavad esitama dokumentaalsed tõendid. Vähemalt üks aasta täiskoormusega õpe inglise keeles on vajalik.

Taotluste esitamise tähtaeg

Meie Dubai ülikoolilinnakus toimub aastaringselt sisseastumisprotsess: niipea kui üks sisseastumine on suletud, hakkame vastu võtma järgmise taotlusi. Samuti on teil võimalik oma alguskuupäeva kuni aasta võrra edasi lükata.

Enamik õpilasi kandideerib 6–10 kuud enne valitud söömist. Võime avaldusi vastu võtta kuni 3 nädalat enne iga sisseastumise algust, kuid peaksite arvestama, et hilinenud avaldus tähendab peaaegu kindlasti viivitust oluliste haldusteenuste, nagu näiteks teie üliõpilase immatrikuleerimise kaardi, osutamisel (ilma milleta teid ei saa pääseb juurde raamatukogule või veebiteenustele).

Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Näita vähem
Akadeemiline linn