Ülevaade

Meie TESOL kursus on kõrgkoolitus ja kutsekvalifikatsioon inimestele, kes töötavad või kavatsevad töötada mis tahes valdkonnas inglise keele kõnelejaid teistes keeltes. Lõpetate teadmiste ja praktilise klassiruumi oskustega, et olla kindel, kriitiliselt peegeldav ja ettevõtlik õpetaja.

Kogu maailmas elanud ja õpetanud kogenud spetsialistid pakuvad suurepärast tasakaalu teooria ja praktika vahel, kasutades mitmeid tipptasemel uuenduslikke õpetamismeetodeid. Samuti põhineb see TESOL-i sektori parimale praktikale, keskendudes keeleõppe ja -õpetuse arenenud ametialaste võimete ja teadmiste arendamisele.

University of Stirling asuvas TESOL üliõpilasel on teil ka võimalus taotleda praktikat mõnes meie partnerülikoolis Saksamaal või Ungaris ja panna oma õppimine praktikasse.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Šotimaal ja Ühendkuningriigis hariduse tipp 15 (The Guardian University Guide 2018)

# 2 Teid õpetavad kogenud spetsialistid, kes on maailmas elanud ja õpetanud

# 3 Taotlege praktikakohta ühes meie partnerülikoolides Saksamaal või Ungaris

Kursuse üksikasjad

Allpool esitatud mooduli üksikasjad võivad muutuda, kuna ülikool regulaarselt uuendab ja värskendab meie õpetatud programmide õppekava. Allpool kirjeldatud moodulid esindavad neid, mis pakuti sellel kursusel 2017. aastal.

Õpetamine

Moodulite edastamine toimub peamiselt seminaride, töötubade ja videoõpikute kaudu. Praktilisi õpetamisoskusi arendatakse läbi klassiruumi vaatamise ja videolõpetaja õpetamise seansid. Õppimist ja kutsealast arengut soodustavad regulaarselt juhitavad rühma tööülesanded.

KS viimases uuringus said University of Stirling töötajad 5-tärnist reitingut õpetamiseks (QS World University Rankings 2018).

Hindamine

Edusamme hinnatakse kursuste ülesannete ja magistriõppes väitekirja.

  • TESOL-i magistrikraad antakse 60 kursuse mooduli väärtuses 60 ainepunkti.
  • TESOL-i magistrikraad omandatakse 120 ainepunkti kandvate kursuste moodulite edukal lõpetamisel.
  • Magistrikraad (MSc) TESOL antakse pärast edukat lõpetamist kursuste moodulid väärt 120 krediiti pluss väitekirja 15000 sõna.

Välismaal õppima

Oma MSc TESOL-i üliõpilasel on teil suurepärane võimalus omandada Erasmuse praktikakohtades väärtuslikke töökogemusi 33-Euroopa riigis mitte-inglise keele kõnelejatele.

University of Stirling on välja töötanud tihedad tööalased partnerlussuhted ülikoolidega kogu maailmas, et leida praktika võimalikult sujuvalt ja pakkuda teile kohandatud õpetamis- ja õppimisvõimalusi. Kui vastate kõlblikkuskriteeriumitele, võite taotleda paigutust koos:

Lüneburgi Leuphana Ülikool, Saksamaa

Tehke klassi vaatlemist, väikerühma tööjärelevalvet ja õpetamise abi kohalikus keskkoolis. Koolipüha ajal on teil võimalus töötada materjalide arendamisel või kirjalikult tuge ülikoolis.

Széchenyi István Ülikool, Ungari

Osalege klassi vaatlemisel ja õpetamisel ülikooli või ülikooli praktikakoolis.

Lisateave nende võimaluste taotlemise kohta esitatakse üliõpilastele, kes tegelevad meie MSc TESOL kursusega.

Kursuse direktor

Anne Lawrie

tesol@stir.ac.uk

44 (0) 1786 467681

Tasud - 2018/2019

  • Kodu / EL: 6 300 £
  • Ülemeremaad: 15 250 £
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
6,300 GBP
Kodu / EL: 6 300 £ - ülemere: 15 250 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi