MSc inimesekeskse suurandmete ja tehisintellekti alal

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Teile õpetatakse seikluslikku ja põnevat arvutusteadust, mis tegeleb reaalse maailma väljakutsetega, mis muudavad ühiskonna ja majanduse. Ehkki on muret selle üle, milline võib suurandmete ja tehisintellekti mõju olla üksikisikutele, kogukondadele, töökohtadele ja ühiskonnale, keskendub see programm inimpotentsiaalile, vajadustele, soovidele ja hoolimisele ning sellele, kuidas neid motivatsioone saab kasutada innovatsiooni edendamiseks.

Teete oma suurprojekti koostöös ühe meie maailmatasemel partneriga (sh Google, Facebook, NHS, Tata Steel, Ford, Microsoft ja paljud teised) ning võtate osa ka paljudest täiendavatest oskusi suurendavatest tegevustest, näiteks liivakarjäärid, taandumised ja keskendunud treeningüritused. Osana tihedalt seotud kohordist õpivad õpilased inimkeskseid meetodeid, mis põhinevad laiaulatuslikul hulgal teoreetilisi, eksperimentaalseid, valdkondlikke ja metoodilisi vaatenurki, et mõista, kuidas need võivad võimendada ja suurendada inimpotentsiaali suurandmetes ja AI-s.

Teemad, mida tõenäoliselt käsitletakse

 • Inimesekesksed perspektiivid ja meetodid
 • Tööstuspartneri juhtumiuuringud
 • Suured andmed
 • Tehisintellekt
 • Masinõpe
 • Andmete kuritarvitamine, kallutamine ja õnnistamine
 • Usaldus, argumenteerimine ja kontrollimine
 • Visual Analytics
 • Liidesed ja üksikasjad
 • Kriitilised süsteemid
 • Andmestruktuurid ja arhitektuurid
 • Inimesekeskne hindamine ja analüüs
 • Õiguse, tervishoiu ja tulevaste tehastega seotud teemade valik

Miks on inimesekesksed suurandmed ja tehisintellekt Swanseas?

Infotehnoloogiat Swansea University tunnustatakse laialdaselt kui juhtivat Suurbritannia osakonda, kus on arvukalt muljetavaldavaid paremusjärjestusi, mis kajastavad õpetamise ja teaduse tipptaset. Kolledž on reastatud:

 • Suurbritannia üldarvestuses 8. koht [Times / Sunday Times Hea University Guide 2019]
 • Suurbritannias teadusuuringute tipptasemel 20 parima taseme vahel [Research Excellence Framework 2014]
 • Suurbritannias 14. uurimistöö jaoks [Times ja Sunday Times University Guide 2019]
 • Suurbritannia aastaürituse teine koht ja aasta Walesi ülikool [Times and Sunday Times University Guide 2019]

Arvutiteadus ja tehnika on Swanseas 2017. aasta globaalses akadeemiliste ainete edetabelis (GRAS) maailmas 401.-500.

Teie inimkeskne suurandmete ja tehisintellekti kogemus

Teie kogemus on kaugel normist: te ehitate endast ja teistest midagi, mis pole pelgalt õpilaste kohord, vaid pigem liikumine, aktiivne, dünaamiline ja võimeline, mis on ajendatud tegema suurepäraseid teaduse eesmärke ja eesmärke löök.

Kursuse esimeses osas viite läbi kohustuslike ja valikuliste 15-ainepunktiliste moodulite seeria, samas kui 60-aineline projekti moodul võtab suurema osa teisest etapist. Kasutame mitmesuguseid stimuleerivaid ja uuenduslikke meetodeid, mis aitavad teil oma mõtlemist laiendada ja rakendada. Nende hulka kuuluvad liivakarjäärid, retriidid, rahvusvahelised visiidid, kõrvalprojektid ja lähetused. Kõigis meie töödes uuritakse ja propageeritakse aktiivselt vastutustundlikku innovatsiooni.

Meie Bay Campus asuvas uus arvutuskoda on teie kogemuste keskpunkt Swanseas. See on juba arvutiteaduse maailmatasemel teadusjuhtide elujõulise kogukonna tuum. Selle kraadi jooksul õpetavad teile personali rahvusvaheliselt tuntud uurimisrühmade hulgast nii Computational Foundry's kui ka väljaspool seda. Nende teadmised arvutiteaduse pidevatest arengutest aitavad hoida teie õppimise värskena ja laiemas tööstuses asjakohasena.

Inimesekeskne suurandmete ja tehisintellekti tööhõivevõimalused

Selle magistriõppe lõpuleviimine parandab märkimisväärselt teie karjäärivõimalusi, kas akadeemilises ringkonnas või tööstuses. Kursuse peamiseks esiletõstmiseks on võimalus teha tihedat koostööd EPSRC doktorikoolituse keskuse partneritega inimeste interaktsioonide ja koostöö parandamisel andme- ja intelligentsusepõhiste süsteemidega teie suurprojekti väljatöötamiseks - loodame, et paljud õpilased jätkavad karjääri need organisatsioonid nende koostöö tulemusel.

Sisenemise nõuded

Sobivus ja võimekus arvutuslikus mõtlemises ja meetodites, näidates üles huvi inimesekeskse andmetöötluse vastu. Vajalikud oskused, teadmised ja kogemused tuleb kirjeldada taotleja isiklikus avalduses.

Minimaalselt 2: 1 arvutiteaduses või sellega seotud tehnilises aines (või samaväärne kogemus).

IELTS 6.0 (vähemalt 5,5 iga komponendi kohta) või samaväärne inglisekeelne test.

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime Swansea tööalase konkurentsivõime akadeemia (SEA) toetab teid igal karjäärireisil, mis aitab teil arendada tulevikku.

Meie karjääriteenuste teenused on järgmised:

 • Tööhõivealased töötoad, tööandjate vestlused, eriüritused ja karjäärimessid.
 • Professionaalselt kvalifitseeritud karjäärinõustajate individuaalsed nõuanded ja juhised.
 • Abi töökohtade, praktikakohtade, praktikakohtade ja vabatahtliku tegevuse võimaluste leidmisel.
 • Juurdepääs teabeallikatele mitmesugustel karjäärijuhtimise teemadel.
 • Rahaline toetus üliõpilaspraktikavõimaluste ja üliõpilaseltsi / klubiürituste toetamiseks.

Samuti pakume Swansea University lõpetajale abi ja nõu kuni kaks aastat pärast lõpetamist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Loe edasi

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Näita vähem
Swansea , Dubai + 1 Rohkem Vähem