See MSc inimfaktorite ja ergonoomika eesmärk on õpetada õpilastele teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud, et kujundada tooteid, töökohti / ülesandeid ja keskkonda inimese seisukohast. Kui olete huvitatud inimesest, tehnoloogiast ja disainist, siis võib see teie jaoks muidugi olla.

Selles kursuses õpiksite hulga inimese näitajaid (füüsilist, kognitiivset, sotsiaalset ja emotsionaalset), kuna need on seotud meie suhtlemisega töökohtade, keskkondade, toodete, teenuste ja teiste inimestega. Lõpetate kraadiõppe kvalifikatsiooni, mis on tööstuses üha soovitavam ja pakub vajalikke teadmisi ja oskusi, et tegeleda 21. sajandi inimfaktorite küsimustega.

Võtme faktid

 • See kursus on akrediteeritud kui ergonoomika ja inimtegurite institutsiooni liikmeskonna haridusalane kvalifikatsioon.
 • Paljud meie lõpetajatest on läinud tööle nõustamisteenuseid pakkuvates ettevõtetes nagu WS Atkins, Network Rail, Jaguar LandRover, BAE Systems, Rolls Royce jt.
 • Instituudi õpingute jätkamiseks on olemas palju võimalusi inimfaktorite uurimisgrupi ulatusliku PhD programmi raames.
 • Engineering Engineering on Ühendkuningriigi teadustööjõudu kolmandas kohas, mis kuulub REF 2014-sse, Briti valitsuse teadustegevuse tipptaseme raamistikku. Rohkem kui 98% inseneriennetustest on rahvusvahelise kvaliteediga, kusjuures 85% liigitatakse maailma juhtivateks või rahvusvaheliselt suurepäraseks.
 • Inimtegurite ja ergonoomika lõpetajate magistrikraad saab pärast nelja-aastase töökogemuse omandamist inimfaktorite ja ergonoomikaühingu (HFES) täisliikmeks.

Kursuse üksikasjad

Kuna meie ühiskonnas muutub tehnoloogia üha keerukamaks ja ulatuslikumaks, on see inseneride projekteerimisel "inimtegurid", mis sageli määrab edu või ebaõnnestumise.

Inimeste mitmekesisus - võimete, piirangute, kogemuste, ootuste, käitumise ja muu hulgas - tekitab tööstuses teadlastele ja praktikutele palju väljakutseid. Inimterienteeritud lähenemisviisi kasutamisel võivad klientidel ja / või töötajatel olla palju kasu, näiteks toote parem kasutamine, tõhusamad tööprotsessid, turvalisem keskkond, tooteartiklite kaasamine jne.

Pidades silmas inimtegurite ja ergonoomika probleeme, satuvad ettevõtted tõenäoliselt suurema usaldusväärsuse ebaõnnestumiste, õnnetusjuhtumite, töösuhete probleemide ning ebaõnnestunud toodete ja tehnoloogiate tutvustamisega.

Kursuse sisu

See 12-kuuline MSc kursus eeldab 180 ainepunkti ainepunkti, millest 120 võetakse õppejõu moodulidena sügisel ja kevadisel semestrit. Need moodulid annavad teoreetilise aluse konkreetsetel teemadel, mis on seotud inimfaktorite ja ergonoomika ning seejärel edusammudega, mis võimaldavad teil arendada praktilisi oskusi teadmiste rakendamisel. Teie õppimine on tavaliselt üles ehitatud loengute, seminaride, töötoadade, laborisessioonide ja grupitööde ümber.

Suveperioodil teete 60-krediidi individuaalse uurimisprojekti, mille eesmärk on aidata teil oma teadmisi, metoodikat ja praktilisi oskusi integreerida teie huve esindavas piirkonnas. Paljud meie õpilased tegelevad nende projektidega koostöös tööstusettevõttega, mis põhineb meie paljude teadustegevuse seosel inimfaktorite uurimisrühmas.

Osalise tööajaga valik ja akrediteerimine

Võimalik on osalise tööajaga kursus kahe kuni kolme aasta jooksul ning mitu õpilast saavad igal aastal edukalt seda teed jätkata. Sellisel juhul võite valida vastavalt oma ülikooli ajakavale igaks semestriks sobivad moodulid, mis sobivad teie konkreetsetele tingimustele. Tavaliselt peab osalise tööajaga üliõpilane olema ülikoolis kaks päeva nädalas õppeaastal.

Kursus on akrediteeritud haridusalase kvalifikatsiooniga Instituudi ergonoomika ja inimtegurid.

Moodulid

MSc pakub mitmeid mooduleid, mis on spetsiaalselt ette nähtud põhiteadmiste ja praktiliste oskuste pakkumiseks inimfaktorites ja ergonoomilisuses.

Põhimoodulid

 • Füüsiline ergonoomika (sügis): 10 krediiti
 • Kognitiivne ergonoomika (sügis): 10 ainepunkti
 • Human-Computer Systems (kevad): 10 krediiti
 • Inimtegurite ja interaktiivsete süsteemide kaasaegsed probleemid (kevad): 10 ainepunkti
 • Inimvõimustustöö (sügis): 20 ainepunkti
 • Inimtegurite täiustatud meetodid (kevad): 10 ainepunkti
 • Simulatsioon ja digitaalne inimmudeerimine (sügis): 10 ainepunkti
 • Inseneride riski- ja ohutusteadus (kevad): 10 krediiti
 • Systems Engineering ja inimtegurid (sügis): 10 krediiti
 • Aspirantuur (suvi): 60 ainepunkti

20 krediiti valikulistest moodulitest võetakse kevadsemestrilt allpool olevasse gruppi.

Samuti saate kursuse juhataja loal valida psühholoogia, inseneriteaduse, juhtimise, infotehnoloogia, terviseteaduste või muu asjakohase teema eriala valikulisi mooduleid.

Valikulised moodulid

 • Advanced Methods in Psychology (kevad): 20 krediiti
 • Biomehaanika (kevad): 10 ainepunkti
 • Rakenduslik psühholoogia: maantee kasutaja käitumine (kevad): 10 ainepunkti
 • Teabe visualiseerimise alused (kevad): 10 ainepunkti
 • Info visualiseerimise projekt (kevad): 10 ainepunkti

Pidage meeles, et kõik mooduli üksikasjad võivad muutuda.

Meie pakutavad moodulid on inspireeritud meie töötajate teaduslikest huvidest ja võivad selle tulemusena muutuda näiteks teadusuuringute arengu või õigusaktide muudatuste tõttu. See loend on tüüpiliste moodulite näide, mitte lõplik nimekiri.

Karjäär

Meie lõpetanud MSc üliõpilased on tööandjatega väga nõudlikud.
Mitmed tehnoloogial põhinevad ettevõtted (nt Jaguar LandRover, BAE Systems, Rolls-Royce, AWE) tegelevad korrapäraselt osakonna töötajatega, kes otsivad kõrgelt kvalifitseeritud ja võimekaid inimesi.

Lisaks sellele, et pakkuda teile võimalust jätkata karjääri tööstuses ja sellega seotud valdkondades, annab see MSc kursus suurepärase aluse edasiseks uurimistööks ning märkimisväärne hulk meie üliõpilasi jätkab õpinguid PhD tasemel ja kaugemalgi.

Nottinghami ülikooli tunnustatakse õpetamise tipptaseme raamistiku (TEF) kuldstandardina, mille eesmärk on tunnustada ja premeerida suurepärast õpet ja õpetamist.

Keskmine palga algus ja karjääriareng

Aastal 2016 oli 87,5% osakonna kraadiõppuritest, kes olid töökoha leidmiseks taganud töö või täiendava õppe kuue kuu jooksul pärast lõpetamist. Keskmine algpalk oli 24 300 £, suurim oli 26 000 naelsterlingit.

* Täiskoormusega kodus kõrgkooli kraadiõppurid, 2015/16. Palgad arvutatakse Ühendkuningriigis täistööajaga töötasu alusel.

Karjäärivõimalused ja tööalane konkurentsivõime

Nottinghami ülikool nimetati Ühendkuningriigi parimaks ülikooliks lõpetajate tööhõiveks, 2017. aasta The Times ja The Sunday Times hea ülikooli juhend.

Nottingham'i ülikool nimetatakse järjekindlalt Suurbritannia juhtivate kraadiõppurite * üheks kõige targemateks ülikoolideks * ja suudab pakkuda teile oma karjääri alustamiseks.

Meie karjääride ja töövõimaluste teenus pakub mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas nõustamisseansid, tööandjate üritused, värbamislaevad ja oskuste töökojad - ja kui olete lõpetanud, on teil juurdepääs teenusele kogu eluaja jooksul.

* Graduate Market 2013-2017, High Fliers Research

Sisenemise nõuded

 • Riiki sisenemise nõuded: kõrge 2: 2 või samaväärne
 • IELTS: 6.0 (vähemalt 5,5 ükskõik millises elemendis)
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 30 kursust The University of Nottingham - Faculty of Engineeringis »

Viimati uuendatud November 10, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
7,785 GBP
UK / EU tasud 7 785 £; Rahvusvahelised tasud: £ 22815
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date