Inimesed on ükskõik millises organisatsioonis kesksel kohal, seega on võime töötajaid juhtida ja arendada, tagada nende heaolu ja mõista muutuvaid tööhõivealaseid õigusakte, mis on ettevõtte ellujäämiseks olulised. Kursuse eesmärgiks on toota hästiarenenud inimressursi praktikud, kellel on eeskujulik teadmised ja asjakohased praktilised kogemused.

Personali ja arendustegevuse Chartered Institute (CIPD) akrediteeritud kursus on mõeldud selleks, et:

 • Töötada välja personalijuhtimise ja infotehnoloogia teoreetiliste aluste ja empiirilise praktika kriitiline hindamine
 • Tutvuge mitmekesiste organisatsiooniliste tavadega, kasutades õppematerjale, mis põhinevad õppejõudude poolt läbi viidud kõrgekvaliteedilistel tänapäevastel teadustööl ja nende enda uurimustel sõltumatu dissertatsiooni jaoks
 • Võimaldab teil arendada praktilisi oskusi antud valdkonnas, et varustada teid karjääri või täiendava õppe HR / IR valdkonnas ja annab alust teadusuuringute meetodeid, mida saab kohaldada asjakohaselt kas ärimaailmas või akadeemiline uurimistöö
 • Pakkuge teile võimaluse omandada CIPD (Personali ja Arengu Kraadiõppe Instituudi) lõpetaja liikmeskond, mis on äärmiselt kasulik personalijuhtimise karjääris.
 • Teil on võimalus osaleda ekspert HR praktikute juhitud oskuste arendamise töökodades, et omandada praktilisi personalioskusi, osaleda otsesel töökohtujuhtumil ja korraldada organisatsioonis grupiprojekt, et arendada meeskonnatööd ja praktilisi HR ja teadustöö oskusi.

CIPD kursuse tunnustamine

See kursus on kinnitatud uuele samaväärsele kõrgtaseme kraadiõppe standardile ja võite oma õpinguid täiendada, võttes täiendavaid CIPD komponente, mis valmistavad ette CIPD liikmeks. Kui otsustate seda teha, võite osaleda mitmetes oskuste töötubades, kuulata külalisesinejate hulgast ja viia läbi mitmeid tegevusi, mis võimaldavad teil arendada praktilisi HR oskusi.

Te liitute CIPD-ga üliõpilasliikmena ja magistrikraadi (sh dissertatsiooni) ja CIPD-i komponentide edastamisel uuendatakse teie CIPDi liikmeks automaatselt Associate liikmeks. Kui olete rakendanud oma teadmised töökohal, võite taotleda Chartered liikmelisust.

Pange tähele: Alliance Manchesteri ärikoolile tuleb saabumisel tasuda 450 naela suurune haldustasu, kui otsustate registreeruda CIPD-s, pluss liituge CIPD kahe aastaga - teie kursuse aasta ja lõpetamise aasta. Praegune tasu CIPD-ga liitumiseks on 178 £ 1. aasta eest ja 138 £ 2. aasta eest. Lisateabe saamiseks külastage CIPD veebisaiti.

Kui teil on eriti huvi rahvusvaheliste personalijuhtimise ja / või suhteliste tööstussuhete vastu, võiksite kaaluda meie MSc rahvusvahelisi inimressursside juhtimise ja võrdlevaid töösuhteid.

Eriomadused

Õppurite auhinnad

Ettevõtluskool esitab kolm CIPD-programmiga seotud auhinda. Üks on parimale portfellile, üks parimaks juhtimisuuringute aruanneiks ja üks parimale üliõpilasele. Auhindade lisateave on programmi ajal saadaval.

Kursuseüksuste andmed

Kursus koosneb nii kohustuslikest kui vabatahtlikult õpetatavatest üksustest. Kohustuslikud kursuse osakonnad on:

 • Inimressursi juhtimine: strateegia ja praktika
 • Töösuhted
 • Rahvusvahelised ettevõtted ja võrdlevad tööhõive süsteemid
 • Organisatsioonide uurimismeetodid
 • Tööseadus
 • Töötav praktika ja Euqality
 • Inimressursi juhtimine: kontekst ja organisatsioon

Valikkursuse kursused hõlmavad järgmist:

 • Võrdlevad töösuhted
 • Aasia inimressursside juhtimine
 • Rahvusvaheline personalijuhtimine
 • Rahvusvaheline tööõigus ja -määrus

Kursuste ja hindamine

Hindamine kogu kursuse üksuste varieerub ja sisaldab kombinatsiooni eksamid, esseesid, kursuste, loovutamise, aruande ja grupi esitlusi. Tavaliselt tehakse ka väitekirja vahemikus 12000-15000 sõna.

Riiki sisenemise nõuded:

Tavaliselt otsime me Ühendkuningriigi bakalaureusekraadi esimese või teise klassi auhindadega või ülemereterritooriumide ekvivalente mis tahes erialal.

Oma akadeemilise rekordi hindamisel võtaksime arvesse teie klassi keskmist, positsiooni klassis, viiteid ja selle asutuse seisundit, kus olete oma kvalifikatsiooni õppinud. Eriti tervitame kõrgelt hinnatud ja mainekate institutsioonide taotlusi.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 14 kursust Alliance Manchester Business School - The University of Manchesteris »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
11,000 GBP
Ühendkuningriigi / ELi üliõpilased (aastas): 11 000 £ Rahvusvahelised üliõpilased (aastas): 18 500 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

MSc HRM and Industrial Relations experience: Yi Lian, China