Meie magistrikraad inimressursside juhtimisel toodab hästi ümardatud inimressursside praktikuid, kellel on eeskujulikud teadmised ja asjakohased teadmised, et tõhusalt töötada tänapäeva keerulises ärikeskkonnas.

See programm annab teile ülevaate inimressursside juhtimise peamistest valdkondadest ja laiema rahvusvahelise keskkonna olulistest mõjudest, andes kriitilise hinnangu inimressursside ja töösuhete lähenemisviisile.

Programmi õppejõudude hulka kuuluvad teadlased, kes kõik mõistavad praegust ärikeskkonda ja on isiklikult pühendunud õpilaste edule. Nad toovad oma õpetamisele laialdasi kogemusi ja asjatundlikkust ning osalevad mitmesugustes teadus- ja kutsetegevustes. Paljud töötajad on ülikooli tööhõive, konkurentsivõime ja majanduskasvu uurimiskeskuse liikmed, mis loodi 2003. aastal, et arendada maailmatasemel teadus- ja teadmussiirdetegevust, kasutades selleks multidistsiplinaarset lähenemist inimressurssidele.

Lõpetajad osalevad tavaliselt spetsialiseeritud juhtivatel ametikohtadel või nõustamisrühmadel kõigis inimressursside juhtimise valdkondades, sealhulgas töösuhetes, palkades ja tunnustamises, töölevõtmises, kinnipidamises ning inimeste ja organisatsioonide arendamises erinevates organisatsioonides.

Programm on akrediteeritud personali ja arengu erialal tegutseva spetsialiseerunud instituudi (CIPD), Euroopa suurima HRM-i ja personaliarenduse professionaalse instituudi, oma kõrgema taseme standarditega.

Nagu CIPD kinnitatud keskus, oleme me tunnustatud kui personalitöötajate haridus professionaalsena, nii et pärast selle programmi lõpetamist olete omandanud teadmiste ja mõistmise taseme, et taotleda CIPD täielikku professionaalset liikmelisust. Teeme tihedat koostööd CIPD-ga, et pakkuda õppekavaväliseid üritusi, et parandada teie õppimist, oskusi ja tööalast konkurentsivõimet. Sellised sündmused on sisaldanud iga-aastast üritust peamiste kõnelejatega aktuaalse HRMi teemal ning karjääriüritust, kus osalesid erinevad HRMi praktikud. Meie suhe CIPD-ga annab teile ka võimaluse osaleda kohaliku piirkonna CIPD-i võõrustatavates üritustes, et veelgi parandada asjakohaseid oskusi, teadmisi ja tööalast konkurentsivõimet.

Kent Business Schoolist

Kent Business Schoolil on üle 25-aastane kogemus ärikoolituse pakkumisel. Meie kraadiõppe programmide portfell näitab meie asjatundlikkuse ulatust ja sügavust. Akadeemilised uuringud ja seosed ülemaailmse äritegevusega teavitavad meie õpetust, tagades asjakohase ja praeguse õppekava. Oleme kohal nagu top 30 UK ärikool standard meie õpetamise ja õpilaste rahulolu. Meil on ka mitmeid kutseorganisatsioonide akrediteeringuid.

Kent Business Schoolis (KBS) õppimine annab teile võimaluse tõsta oma tööalast konkurentsivõimet tegelike juhtumiuuringute, üliõpilasnõukogu ja ettevõtlusühiskonnaga. Meil on tugevad sidemed kohalike ja riiklike organisatsioonidega, mis pakuvad võimalusi projektidele, praktikale ja lõpetajatele. Kool meelitab ligi palju tööstusharu kõrgetasemelisi kõnelejaid ning eelmisel aastal olid külastused ja loengud Inglise Panga töötajatelt, BAE Systemsilt, Barclaysilt, Lloyds Insurance'ilt, Cumminsilt, Delphilt ja Kenti maakonna nõukogult.

Rahastamine

Kent Business Schoolil on lai valik rahastamisvõimalusi kraadiõppe üliõpilastele, mis hõlmavad stipendiume, stipendiume, topelt-lojaalsusskeemi Kenti ülikooli üliõpilastele ja KBS Early Bird kava. Early Bird võrdub õppemaksu 10% soodustusega. Täiendavat teavet Kenti Ülikooli rahastamise kohta leiate õpilaste rahastamise lehelt.

Karjäär

Kent Business School'ist lõpetamisel saate palju rohkem kui akadeemiline kvalifikatsioon - me suurendame oma õpilaste kogemusi ja kiirendame oma karjäärivõimalusi.

Tänapäeva ärikeskkonnas nõuavad tööandjad üha enam uusi töötajaid, seega oleme uhked selle üle, et nad sihivad oma lõpetajaid pidevalt oma organisatsioonidele üle kogu maailma. Tööandjad austavad meie tugevat õpetamist ja mainet, et pakkuda rahvusvahelist äriekspertiisi, juhtivaid ülemaailmseid uuringuid ja silmapaistvat rahvusvahelist õppimis kogemust.

Alates hetkest, mil alustate meiega, keskendume meie jõupingutustele, et aidata teil saada teadmisi, oskusi ja kogemusi, mida vajate üha konkurentsivõimelisemas töökohas.

Ametialane tunnustus

Programm on akrediteeritud personali ja arengu erialal tegutseva spetsialiseerunud instituudi (CIPD), Euroopa suurima HRM-i ja personaliarenduse professionaalse instituudi, oma kõrgema taseme standarditega.

Nagu CIPD kinnitatud keskus, oleme me tunnustatud kui personalitöötajate haridus professionaalsena, nii et pärast selle programmi lõpetamist olete omandanud teadmiste ja mõistmise taseme, et taotleda CIPD täielikku professionaalset liikmelisust.

Kent Business School on Euroopa Juhtimise Arendamise Sihtasutuse (EMFD) ja Chartered Association of Business Schools (CABS) liige ning Kent MBA on magistrikraadi (AMBA) akrediteeritud programmi assotsiatsioon. Lisaks on KBS-l akrediteeringud Association of Advance Collegiate School of Business (AACSB), Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD), Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) ja The Chartered Institute of Marketing.

KBS on allkirjastanud Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni vastutustundliku hariduse põhimõtted (PRME), mis pakub ülemaailmset võrgustikku akadeemilistele asutustele, et edendada ettevõtete jätkusuutlikkust ja sotsiaalset vastutust.

Täiendava teabe saamiseks külastage Kent University ülikooli Human Resource Management - MSc lehekülge!

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Kent Business School, University of Kent

Vaata veel 11 kursust Kent Business School, University of Kentis »

Viimati uuendatud Juuli 8, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 - 2 aastat
Osakoormus
Päevane õpe
Price
10,480 GBP
Kodu / EL: 10 480 £ / välismaal: 18 400 £
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi

Find out what it's like to study MSc Human Resource Management at KBS Canterbury