MSc inimressursside juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Inimesed on iga ettevõtte keskmes, mis tähendab, et suure jõudlusega personalijuhtimise (HR) funktsioon on üks äriedu võtmeid. Hulli ülikooli ärikool on Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) heaks kiidetud keskus. Selle kursuse lõpetanud saavad kandideerida CIPD-sse, et saada Chartered Memberiks, kellel on tunnustatud staatus ja karjäärieelised.

Meie uurimistöös aktiivsed töötajad viivad klassiruumi oma rahvusvaheliselt tunnustatud teadmised, ühendades tipptasemel teooria reaalse maailma reaalajas juhtumiuuringutega, tuginedes tugevatele praktilistele kogemustele.

See programm on ideaalne neile, kes praegu töötavad HR-is, kes soovivad oma karjääripotentsiaali edendada või neile, kes soovivad alustada HR-karjääri. Võite ka õppida seda programmi osalise tööajaga kraadiõppe või magistriõppe tasemel. Te saate arendada programmi kaudu teadvustades eetilisi dilemmasid ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse probleeme ning tegelema nende mõistmisega, mõistab personalijuhtimise panus organisatsiooni edusse.

Mida sa õpid

Sa õpid järgmisi mooduleid ja personalijuhtimise oskusi, sealhulgas rahandust ja talentide juhtimist, ning viid läbi äriprojekti väitekirja. Selle kraadi saate õppida ka osalise tööajaga.

Põhimoodulid

Kõik moodulid sõltuvad saadavusest ja see nimekiri võib igal ajal muutuda.

  • Juhtivad, juhtivad ja arenevad inimesed
  • Inimressursi juhtimine kontekstis
  • Töösuhted
  • Kriitilised kontseptsioonid personalijuhtimises
  • Õppimine ja areng
  • Strateegiline ja rahvusvaheline personalijuhtimine

122460_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgPööre / Unsplash

Teie tulevikuväljavaated

See programm valmistab teid ette karjääriks HR-is.

Karjääritoetust saab üliõpilaste ja magistrantide professionaalse edukuse keskusest, mis on üliõpilaste ja ettevõtte ühendamise keskne kontaktpunkt.

Tuues kokku tööhõivealaseid tegevusi kogu Hulli ülikooli ärikoolist, pakub see tuge, näiteks juhendamist, CV kirjutamise töötubasid. Õpilased saavad omandada kogemusi ka ettevõtlusega tegelemisest läbi aasta tööstuses või lühiajaliste praktikate ja projektide kaudu.

Riiki sisenemise nõuded

See on eriprogramm, mille eesmärk on soodustada kriitiliselt informeeritud praktiku arengut, kes suudab kasutada nii teoreetilisi kui ka praktilisi oskusi personalijuhtimise tulemuste tulemuslikuks saavutamiseks.

Teil on vähemalt 2: 2 autasud või rahvusvaheline ekvivalent, üks akadeemiline viide ja hea inglise keele oskus.

Rahvusvahelised üliõpilased

Kui vajate õppimiseks 4. astme õpilasviisat või kui teie emakeel pole inglise, peate esitama oma inglise keele oskuse taseme kohta vastuvõetavad tõendid.

See kursus nõuab üldist akadeemilist IELTS 6,5, igas oskuses 6,0.

Kui teie inglise keel ei jõua praegu ülikooli jaoks selle programmi jaoks nõutavale standardile, võite olla huvitatud ühest meie inglise keele kursusest.

Kui soovite University of Hull selle programmi kohta rohkem teavet, täitke vorm ja lugege meie privaatsuspoliitikat.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with ... Loe edasi

The University of Hull has been changing the way people think for 90 years. Our motto, Lampada Ferens, translates as ‘carrying the light of learning’, and over the years, we’ve shared that light with thousands of people from across the world. Näita vähem