MSc innovatsioon, strateegia ja ettevõtlus

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Ülevaade

Programmi kestus: Üks õppeaasta (ülikoolilinnakus) Lõplik juhtimisprojekt (saab töötamise ajal teha eemalt)

Riiki sisenemise nõuded: bakalaureusekraadi bakalaureusekraad mis tahes ainevaldkonnas. Fluency inglise keeles

Programmi kogukulud: 21 450 eurot (Grenoble'i ülikoolilinnak) - rahvusvaheline õppereis kaasa! Grenoble'i ülikoolilinnaku üliõpilased reisivad 2020. aastal San Franciscosse, Berliini ülikoolilinnaku õpilased aga Dubaisse.

Ülikoolilinnaku asukohad: Grenoble, Prantsusmaa ja Berliin

Keel: inglise keel

Saadaval rahaline abi ja stipendiumid

Eesmärgid

Programm peegeldab globaalse keskkonna tegelikkust ja pakub üldjuhtimise kursuseid koos kõrgelt spetsialiseerunud moodulitega innovatsiooni, strateegia ja ettevõtluse valdkonnas.

Miks valida see programm?

 • Omandage oskused, et hallata projekte riiklikul ja kultuuripärandil.
 • Töötada välja ettevõtlus- ja ettevõtlusvaim.
 • Hinnake uuenduste majanduslikku ja turupotentsiaali, tagades ettevõtte edu.
 • Suurendage suutlikkust hinnata ühinemiste, omandamiste ja strateegiliste liitude strateegilist rolli.
 • Arendada oskusi, et vastata uute ettevõtmiste sotsiaalsetele, eetilistele, õiguslikele ja rahalistele piirangutele.
 • Kolmanda akrediteeritud asutuse saate oma kraadi.
 • Avastage ja proovige kogu käivitamisprotsessi protsess.

Programm

Lisaks teadustööga tegelevate rahvusvaheliste ettevõtete (STMicroelectronics, Hewlett-Packard) ja teadusorganisatsioonide (mikro- ja nanotehnoloogia innovatsioonikeskus GIANT Minatec - Prantsuse Lääne-Atlandi kaubanduskomisjoni ja LETI) lähedusele, on see programm pärit ka tippkvaliteediga rahvusvaheline õpetlik meeskond, mis koosneb akadeemilistelt ja professionaalidest, luues seeläbi õpetamise, õppimise, loome mõtlemise ja teadustöö toetava atmosfääri.

Programmi põhieesmärk on pakkuda multidistsiplinaarset lähenemisviisi innovatsiooni, strateegia ja ettevõtluse valdkonnale

Programm vastab globaalse juhtimiskeskkonna tegelikkusele, pakkudes sellistes valdkondades kõrgetasemelisi kursusi, samuti üldist juhtimist ja äritegevust käsitlevaid kursusi, laiendades seega intellektuaalset mõistmist innovatsiooni, strateegia ja ettevõtluse kui distsipliini.

Programmi sisu *

Magistriõpe esimene aasta on Grenoble'i või Berliini täistööajaga kursus. Õpilased peavad osalema programmis täistööajaga ühe õppeaasta jooksul septembrist juunini järgmisel aastal.

1. aasta - ülikoolilinnaku aasta

Magistriõpe esimene aasta on Grenoble'i või Berliini täistööajaga kursus. Õpilased peavad osalema programmis täistööajaga ühe õppeaasta jooksul septembrist juunini järgmisel aastal.

Sissejuhatus Session

Üldjuhtimine ja ettevõtte keskkond

 • Raamatupidamine
 • Corporate Finance
 • Insight Digital
 • Kultuuridevaheline juhtimine
 • Rahvusvahelised läbirääkimised
 • Leadership, Teambuilding ja juhtimisalane loovus
 • Rahvusvahelise äriõiguse keskkond
 • Juhtimise ökonoomika
 • Projekti juht
 • Juhtide uurimismeetodid
 • Digitaalanalüüs

Innovatsioonijuhtimine

 • Digitaalne transformatiin ettevõtluses
 • Sissejuhatus innovatsiooni
 • Loovus ja innovatsioon
 • Innovatsiooni ja disaini mõtlemine

Strateegia

 • Strateegiline juhtimine
 • Ühinemised, omandamised ja restruktureerimine
 • Strateegiline turundus ja turunduse planeerimine

Ettevõtlus

 • Sissejuhatus ettevõtlusse
 • New Venture Äri Planeerimine
 • Ettevõtlus ja ärivõimalused
 • Väike- ja pereettevõtted

* Programmi sisu võib igal aastal kohandada, et võtta arvesse tööstuse vajadusi. Klasside osalemine on kohustuslik.

2. aasta - lõplik juhtimisprojekt

Programmi ühe õppeaasta täisajaga osa lõpus peavad kõik tudengid juhendaja juhendamisel läbima lõpliku juhtimisprojekti, mille pikkus on umbes 15 000 sõna. See on rakenduslik või teoreetiline uurimisprojekt, mille saab läbida vahemaa tagant ja paralleelselt täistööajaga töötamise või kinnitatud praktikaga. Lõpliku juhtimisprojekti edukaks lõpuleviimiseks peavad õpilased tegelema konkreetse uurimisküsimuse või teadmiste lüngaga oma valitud valdkonnas. See on ettevõtlusele orienteeritud ja programmi eesmärkidega kooskõlas. Üliõpilane võib kirjutada oma projekti teemal, mis põhineb nende praktikakohal.

Live-ärijuhised

Selle programmi ajal on osalejatel võimalus saada reaalse elu arendajateks, uurides Live Business Case'i, mida pakuvad ettevõtted, kes töötavad koos programmiga MSc Innovation, Strategy ja Entrepreneurship. Õpilased töötavad seitsme kuu jooksul oktoobrist juunini treeneri juhendamisel rühmade kaupa ja uurivad oma juhtumeid põhjalikult. Live Business Cases käivitatakse ettevõtte poolt antud briifinguga.

Rahvusvaheline õppereis

See ühe nädala pikkune uuenduslik ja ettevõtlik õppereis välismaale pakub tudengitele põhjaliku ülevaate ühest tänapäeva kõige mõjukamast majandusest. Õpilased osalevad loengutel ja ettevõtete külastustel, et saada ülevaade innovatsioonivaldkonna äritavadest.

Grenoble'i ülikoolilinnaku üliõpilased reisivad 2020. aastal San Franciscosse, Berliini ülikoolilinnaku õpilased aga Dubaisse.

Meie MSc innovatsiooni, strateegia ja ettevõtluse lõpetanute parimad tööandjad

Adnai Mining, Apple, Biomerieux, Centigo, Eurocopter, Rahvusvaheline Innovatsiooni Nanotehnoloogia Keskus, Intralot, Kachan and Co., N26, Nissan, Oracle, Salesforce.com, SAP, Schneider, Retail Performance Company, Toyota

MSc innovatsiooni, strateegia ja ettevõtluse magistrantide näited

MSc Innovatsioon, Strateegia ja Ettevõtluse alased õpilased soovivad tavaliselt karjääri ette valmistada järgmiselt:

R

Või järgmistes valdkondades:

Biotehnoloogia, kõrgtehnoloogia IT, idufirmad

Iseloomustus

"Oma ettevõtte juhtimine on alati olnud minu unistus, mistõttu otsustasin õppida ettevõtlust. GEM-is otsustasin magistrikraadi omandada tänu sellele, et see on tuntud innovatsiooni valdkonnas ja et tal on pidevalt kõrged edetabelid maailma parimate ärikoolide seas. Ei. Ainult õpetasid mind suurepärased professorid, kuid õhkkond õpilaste ja õpetajate seas oli nii muljetavaldav kui ka rikastav, eriti rahvuste ja tausta mitmekesise segu tõttu.

Ettevõtluse ja innovatsiooni kombinatsioon andis mulle arenenud ülevaate ärimaailmast ja eelkõige käivitusringkonnast. Paljud professorid, kes loenguid programmis osalevad, on sügavalt kaasatud käivitamispiirkonda, mis oli minu jaoks tõeline müügipunkt. Silicon Valley'i reis oli veel üks suur rõhk, mis hõlmas külaskäike suurtele ettevõtetele nagu Google ja Facebook ning ka teised tehnoloogiajuhtide juhid.

Üldiselt oli see programm hindamatu kogemus, mis tasus juba minu karjääritee ära. Autotööstus on mind alati paelunud ja töötan nüüd Volkswageni kommertssõidukites, müües autosid Ladina-Ameerika piirkonda. Lisaks on programmis omandatud teadmised võimaldanud mul tuua uuenduslikke lähenemisviise omaenda pereettevõttele, mis on spetsialiseerunud kinnisvarale. Lisaks töötan ka startupis, mille alustasin sõbraga, kellega kohtusin programmi ajal Grenoble'is! Kokkuvõttes pean oma aega GEM-is senise elu kõige olulisemaks ja tunnen rõõmu, et valisin just selle ärikooli ja selle programmi. "

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Grenoble Ecole de Management (GEM) has earned both national and international recognition. More than just a school, GEM represents an open-ended laboratory through which 8,000 students and 500 employe ... Loe edasi

Grenoble Ecole de Management (GEM) has earned both national and international recognition. More than just a school, GEM represents an open-ended laboratory through which 8,000 students and 500 employees learn and work every day to solve complex problems and overcome major challenges for business and society. Näita vähem
Grenoble , Medellín , Grenoble , Thbilisi , Berliin , Moskva , Île-de-France , Singapur + 7 Rohkem Vähem