MSc innovatsiooni juhtimine ja ettevõtlus

Üldine

Programmi kirjeldus

Hariduselt innovatsiooni juhtimine ja ettevõtlus on põnev meistrikursus, mida pakub Alliance Manchester Business School - koduks Euroopa suurimale arvule innovatsiooniuurijatele. Seda võib võtta üheaastase täisajaga kursuse või osalise tööajaga kahe aasta jooksul.

See rahvusvaheliselt tunnustatud kraad vaatab, kuidas:

 • uutest ideedest saavad edukad tooted
 • ettevõtlusalane asjatundlikkus loob kasvu
 • ettevõtted rakendavad teadmisi konkurentsis püsimiseks
 • teadmised kujundavad ühiskonda ja vastupidi
 • Kas kliimamuutustega saab tegeleda uue tehnoloogia abil, et saada üle ettevõtlusega seotud riskimajanduse loomisega seotud praktilistest väljakutsetest, seda saab loova hävitamise järjestikuste etappide kaudu muuta?

Programmi keskmes on innovatsiooni juhtimise ja ettevõtlusega seotud võtmeküsimuste analüüs ettevõtete, valitsuste ja maailmamajanduse seisukohast. Selle kõrgelt hinnatud kursuse eesmärk on toota hästi koolitatud innovatsiooni analüütikuid, kes tunnevad majanduslikke, sotsiaalseid, poliitilisi ja juhtimisteooriaid ning lähenemisviise ja oskavad rakendada oma interdistsiplinaarset vaatenurka innovatsiooni ja ettevõtluse organisatsiooniliste ja poliitiliste väljakutsete mõistmiseks.

Autentne meisterlikkus - nende meetodite, tööriistade ja tehnikate rakendamine reaalstsenaariumi korral - on õpetuse ja hindamise keskmes. Seal on suur rõhk teadustöö koolitusel, isikliku suhtlemisoskuse arendamisel, meeskonnatööl ja esitlusel, mis annab teile suurepärase aluse mitmesuguse karjääri tegemiseks kõigis sektorites, akadeemiliseks uurimistööks või õpetamiseks.

Kursusel kasutatakse silmapaistvat maailmatasemel teadlaste meeskonda, joonistatud Manchesteri innovatsiooniuuringute instituuti (MIoIR), ühendades kolme endise uurimiskeskuse tugevusi: PERST (inseneriteaduse ja tehnoloogia poliitikauuringud), CRIC (innovatsiooniuuringute keskus) ja konkurents) ning CROMTEC (organisatsioonide, juhtimise ja tehniliste muudatuste uurimise keskus).

Kursuse õppejõududel on laialdased teadmised alates tehnoloogia hindamisest ja prognoosimisest, poliitika kujundamisest ja tegevuskavade kujundamisest kuni säästva tehnoloogia, biotehnoloogia, nanotehnoloogia, mobiilse (3G) tehnoloogia ja laiaulatusliku tehnoloogia, mida kasutatakse ehituses, toidus, vee-, auto-, terase-, farmaatsia-, lennundus-, kaitse- ja teenindussektor. Meie õpetamine on teaduspõhine ja programmi sisu kajastab MIOIR-i ja üldisemalt ainerühma tehtud uurimistööd.

Kursuseüksuste andmed

Kursus koosneb nii kohustuslikest kui vabatahtlikult õpetatavatest üksustest. Kohustuslikud kursuse osakonnad on:

 • Kõrgtehnoloogia ettevõtlus;
 • Innovatsiooni juhtimine;
 • Ettevõtlus, tehnoloogia ja ühiskond;
 • Uurimismeetodid ja -oskused;
 • Investeeringute hindamine innovatsiooni jaoks

Julgustame teid valikulise kolme kursuse ja väitekirjaprojekti valimisel maksimaalselt ära kasutama meie tipptasemel teadmisi ja reaalse maailma kogemusi, võimaldades teil arendada põhjalikke teadmisi ja teadmisi uuenduse konkreetsest aspektist. Valikulised kursusüksused hõlmavad:

 • Ettevõtete loomine ja arendamine;
 • Juhtumianalüüsid tehnoloogiastrateegia ja innovatsiooni alal;
 • Ettevõtlike üksikisikute arendamine;
 • Globaalsed väljakutsed, arenevad tehnoloogiad ja valitsemine
 • Rummud, klastrid ja ökosüsteemid: Kohtade uuendusmeelsus
 • Uuenduslikud jätkusuutlikkuse nimel
 • Uuendused strateegia jaoks

Alliansi MBS-i teiselt kursuselt võib valikulise üksuse võtta vastava kursuse direktori loal.

Magistriõppe saamiseks tuleb täita rahuldav väitekiri. Dissertatsiooni teemavaldkondade loetelu esitletakse teile esimese ametiaja lõpus: väitekirjade teemad kajastavad IME MSc programmis õpetavate teadusuuringutega tegelevate akadeemikute ning teiste Manchesteri Instituudi teiste teadus- ja õppejõudude erinevaid huvisid ja teadmisi. Innovatsiooniuuringud (MIoIR) ja Manchesteri ettevõtluskeskus (MEC). Mõnikord on võimalusi korraldada käimasolevate teadusprojektidega või koostöös tööstusega seotud väitekirju.

Kursuste ja hindamine

Ühikuid hinnatakse tavaliselt kirjaliku töö (essee või aruanne) ja esitluse, grupiprojekti hindamise, individuaalse essee ja eksami kombinatsiooni teel. Programmi viimane kolmandik kulub umbes 15 000 sõnast koosneva väitekirja uurimisele ja kirjutamisele, teemavalik kajastab õpilase huve ja MIoIRi teadmisi.

Riiki sisenemise nõuded:

Tavaliselt otsime Ühendkuningriigi bakalaureuse kraadi esimese või ülemise teise klassi autasuga (2: 1) Suurbritannia ülikoolist või ülemeremaade ekvivalentist ükskõik millisel erialal.

Teie akadeemilise staatuse hindamisel võtame arvesse teie keskmise hinde, positsiooni klassis, viiteid ja asutuse staatust, kus te oma kvalifikatsiooni õppisite.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Manchester is recognis ... Loe edasi

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. Manchester is recognised for its original thinkers: our long and proud history of research excellence continues the spirit of innovation and achievement for which the city is renowned. Näita vähem