MSc innovatsiooni juhtimine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

MSc innovatsiooni juhtimine on pühendatud innovatsiooni integreeritud ja dünaamilisele valdkonnale. Uurite innovatsioonijuhtimist läbi unikaalse segu teoreetilistest perspektiividest, juhtumianalüüsidest ja praktilistest kogemustest. Innovatsioonijuhina saate luua ja mõista loomingulisi ideid, rakendada neid ideid ning muuta organisatsioone, turge ja äri ökosüsteeme.

Muutke oma mõtteviisi selle programmi kaudu innovatsiooni mõtteviisi poole. Te arendate oskusi, et levitada seda mõtteviisi organisatsioonide kaudu, õppida vastupanu ületamiseks, läbirääkimiste pidamiseks ja innovatsiooni teostamiseks. Uurite innovatsiooniprobleeme klassikaaslastega, õppejõudude ja ettevõtete esindajatega. Osana individuaalsetest ja meeskondlikest tööülesannetest esitate ja viibite regulaarselt oma järeldused osalevatel ettevõtetel klassis või kohapeal.

109941_Innovation_1.jpg

Kes see programm on?

Kas teil on kire uute ideede, toodete, teenuste, tehnoloogiate ja ärimudelite loomise vastu? Kui soovite mõjutada ettevõtte tulevikku ja olla kogu oma karjääri jooksul innovatsiooni katalüsaatoriks, siis võiks sellel aastal täiskohaga programm olla just see, mida vajate. See on mõeldud hiljuti lõpetanud bakalaureuseõppe lõpetanutele, kellel on ambitsioon viia läbi sisulisi ja uuenduslikke muudatusi. Teil on vaja tausta ärijuhtimises, majanduses, rahanduses, teaduses ja ettevõtluses, inseneriteaduses või tööstusdisainis.

Mida see programm pakub?

See programm on pühendatud integreeritud ja dünaamilisele innovatsioonivaldkonnale, mis ületab traditsioonilised ärivaldkonnad. Teid koolitatakse olema innovatsiooni juhtimise ekspert. Saate teada, kuidas luua innovatsioonistrateegia, kuidas organisatsiooni struktureerida, et edendada loovust ja koostööd innovatsiooni jaoks ning kuidas juhtida innovatsiooniprojekte. Teeme teiega unikaalse segu teoreetilistest perspektiividest, juhtumianalüüsidest ja praktilistest kogemustest.

MSc innovatsiooni juhtimine muudab teie mõtteviisi innovatsiooni mõtteviisi suunas. Te saate oskusi, et levitada seda mõtteviisi organisatsioonide kaudu; õppida ületama vastupanu uutele ideedele, pidama läbirääkimisi ja innovatsiooni realiseerima.

RSMi innovatsiooni juhtimise magistrikraad on esikohal esikümnesse innovatsioonijuhtimisele pühendatud põhiprogrammides kogu maailmas.

109939_Campus_1.jpg

Õppemaksud

MSc programmide õppemaks on 2019-2020 umbes 18 000 eurot aastas. Madalmaade valitsus aitab kaasa nende kulude kandmisele üliõpilastele, kellel on kodakondsus Euroopa Majanduspiirkonda (EMP) kuuluvast riigist. Seetõttu maksavad need õpilased ainult seadusjärgset tasu 2 083 eurot aastas.

  • EMP: 2 083 eurot aastas
  • EMP-väline: 18 000 eurot aastas
Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools.

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti