MSc innovatsioonis ja globaalses säästvas arengus

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Selles programmis pakutakse teile teooriat, kontseptsioone ja meetodeid, et analüüsida ja paremini mõista innovatsiooni rolli majanduslikus, sotsiaalses ja säästvas arengus ajaloolisest vaatenurgast . Ainulaadne keskendumine ruumilisele dünaamikale / majandusgeograafiale ja majandusajaloole võimaldab teil saada ülevaate sellest, kuidas arengu- ja innovatsioonivaldkonnad omavahel seostuvad, majandust kujundavad ja kujundavad erinevates piirkondades ja erinevatel perioodidel.

Innovatsioon on majandusliku, sotsiaalse ja keskkonnasäästliku arengu protsessis ülioluline. Seejärel on teil parem võimalus mõista ja analüüsida selliseid suuri väljakutseid nagu kliimamuutused, toiduga kindlustatus ja vaesuse leevendamine . Innovatsioon hõlmab ka levimist ja järkjärgulisi muutusi, mis toovad ühiskonnale majanduslikku, sotsiaalset ja keskkonnaalast kasu.

Selles programmis saate teada dünaamikat nii innovatsiooni makro- kui ka mikromajandustes . Saate ülevaate, kuidas uuendusi kujundavad ajalugu nii teest sõltuval viisil kui ka ruumilises kontekstis. Saate teada uuenduste ja võimekuse suurendamise ning ajas ja ruumis toimuva majandusliku, sotsiaalse ja jätkusuutliku arengu vaheliste seoste kohta.

Programm tugineb eesliinilistele uuringutele majandusgeograafia, innovatsiooni ökonoomika ja majandusajaloo valdkonnas . Mõned käsitletud võtmeküsimused on säästva arengu innovatsioon, innovatsiooni ökonoomika ja energiaga seotud üleminekud.

Vahetusvõimalus Genfi ülikooliga

Alates 2020. aasta kevadest kutsub LUSEM magistrantuuri innovatsiooni ja globaalsesse säästvasse arengusse õppima asunud üliõpilasi taotlema vahetust Genfi ülikoolis. Valitud üliõpilased osalevad ühel semestril ühes kahest programmist: esimene on magistrikraad standardimise, sotsiaalse reguleerimise ja säästva arengu alal. Teine programm on innovatsiooni, inimarengu ja jätkusuutlikkuse magistrikraad, mis on loodud koostöös Pekingi Tsinghua ülikooliga. See programm on osa laiemast koostööst ÜRO säästva arengu eesmärkide nimel, sealhulgas suvekoolid, juhtivkoolitused ja vahetusprogramm, mida nimetatakse Genfi-Tsinghua algatuseks (GTI).

Topelt kraadi võimalus Aalborgi ülikoolis

Kui olete sellesse programmi õppinud, on teil võimalus taotleda topeltkraadi Aalborgi ülikoolis. Pärast esimese aasta lõpetamist Lundis võtate oma kolmanda semestri (kursuse töö 30 ainepunkti) Aalborgi ülikoolis ja naasete Lundisse oma programmi neljandaks ja viimaseks semestriks. Kandideerite oma teise semestri jooksul veebruaris.

Programm teeb koostööd Aalborgi ülikooliga ning nende innovatsiooni, teadmiste ja majanduse dünaamika magistrantuuriga.

Karjäärivõimalused

Innovatsiooni ja globaalse säästva arengu magistrikraadiga omandate kutse mis tahes kutsealale, mis nõuab intellektuaalse otsustamise, majanduslike faktide ja ideede hindamise ja analüüsi ning heade suhtlemisoskuste olemasolu.

See programm annab teile palju karjäärivõimalusi nii riiklikes kui ka rahvusvahelistes institutsioonides nagu EL, OECD, ILO, Maailmapank, UNESCO, WTO, valitsusvälised organisatsioonid, valitsused ja keskpangad, mõttekojad, rahvusvahelised ettevõtted ja konsultatsioonifirmad.

Lõpetajad on hästi varustatud analüüsi- ja planeerimistööks erasektoris, valitsuse ja rahvusvahelistes organisatsioonides, samuti tööks valitsusvälistes organisatsioonides, nõustamiseks ja teadustööks.

Programm pakub suurepärast ettevalmistust ka doktoriõppeks.

Lisateavet leiate aadressilt https://www.lunduniversity.lu.se/lubas/i-uoh-lu-EAIGH

Miks Lund University ?

Lund University asutati 1666. aastal ja see on üks Põhja-Euroopa vanimaid, laiemaid ja parimatest ülikoolidest. Ülikool kuulub QS World University Rankings 2020 maailmas 100 parima ülikooli hulka ja on nr 1 valik rahvusvahelistele tudengitele, kes tulevad Rootsi - ühte maailma innovaatilisemasse, jätkusuutlikumasse ja demokraatlikumasse riiki.

Kui soovite luua oma rahvusvahelist võrku globaalse klassiruumi seadetes, on Lund University suurepärane võimalus. Kogege teist õppimisviisi riigis, mis on kõrghariduse pakkumisel üks parimaid maailmas. Rühmatöö ja mitteformaalsed õpetaja-õpilastega seonduvad suhted hõlbustavad põhjalikku õpet.

Ülikool asub Lundis, võluvas ja kompaktses Lõuna-Rootsis asuvas ülikoolis, Taani Kopenhaageni lennujaamast vaid 35 minuti kaugusel. Linn on tuntud oma elava üliõpilaseluga ning on koduks ka paljudele maailma juhtivatele uurimisasutustele ja rahvusvahelistele ettevõtetele.

Lisateavet Lund University kohta leiate aadressilt www.lunduniversity.lu.se

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A ... Loe edasi

Lund is Sweden’s most attractive study destination. The University offers one of the broadest ranges of programmes and courses in Scandinavia, based on cross-disciplinary and cutting-edge research. A degree from Lund University is a hallmark of quality both in Sweden and abroad. Näita vähem
Lund , Malmö , Helsingborg + 2 Rohkem Vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited
Külasta kooli veebisaiti