MSc inseneri-ja juhtimissüsteemides

Üldine

Programmi kirjeldus

Umbes

STIPENDIUM

Khalifa University of Science and Technology pakub Graduate Research / Teaching Assistant (GRTA) stipendiumi, et toetada kvalifitseeritud rahvusvahelisi üliõpilasi, kes on omandanud kraadiõppeprogrammid.

Stipendium annab suuri hüvitisi ja hüvesid, mis hõlmavad:

 • Õppemaksu täielik katvus.
 • Khalifa ülikooli viisa alusel üliõpilaste ravikindlustus.
 • Toetus rahvusvahelistele teaduskonverentsidele.
 • GRT stipendiumi osamaksete stipendiumid on järgmised (muutuvad):

Rakenduse avamine!

Alustame 1. novembrist 2018 uute taotluste vastuvõtmist järgmisel tarbimisel 1. septembril 2019. aastal.

Magistriõpe inseneri-süsteemide ja juhtimise (M.Sc. in ESM) antakse edukaks täitmiseks nõuded õppekava, mis hõlmab õpetatakse kursused samuti kirjalik väitekirja. Thesis on sõltumatu uurimine spetsialiseeritud valdkondades üldine valdkonnas Engineering Systems ja nendega seotud valdkondades. M.Sc. ESMis on interdistsiplinaarne programm, mis koondab inseneri-, disaini-, ökonoomika-, juhtimis- ja poliitikaekspertiisi, et õpetada ja viia läbi ulatuslike keerukate süsteemide uurimistöid ning aidata kaasa avastuste ja teadmiste loomise protsessile esialgsete uuringute läbiviimise kaudu. KUSTi inseneribüroode ja juhtimisprogrammi magistrikraadi ülesandeks on luua ettevõtete ja valitsuse juhid, kes suudavad tõhusalt lahendada ülemaailmseid energia- ja jätkusuutlikkuse väljakutseid, mis hõlmavad suuri süsteeme. M.Sc. ESMi lõpetajates on koolitatud strateegia, tööstuslikud toimingud, operatsioonide uurimine ja süsteemide mõtlemine. Sellisena sobivad nad ideaalselt juhtivatel kohtadel era- või avalikus sektoris ning suunavad teadusuuringuid ja kõrgtehnoloogiate rakendamist ning optimeerivad keerukate süsteemide toiminguid ja disaini. Teadusuuringuid võib läbi viia mitmel teemal, mis vastab Ülikooli määratletud valdkondadele.

Eesmärgid

Inseneribüroo ja juhtimisprogrammi magistrikraad täidab oma põhieesmärke. Need eesmärgid on samad, mida CAA on 2010. aastal akrediteerinud, sest need aitavad koolitada oma lõpetajaid professionaalselt ja eetiliselt AE-s väärtuslikeks spetsialistideks ja rahvusvaheliselt distsiplinaarkaristuseks, mis jagunevad järgmiselt:

 1. Võime keerukate inseneribüroo probleemide (sealhulgas tehniliste ja sotsiaalmajanduslike komponentide) kindlakstegemiseks ja neile reageerimiseks.
 2. Võimalus rakendada täiustatud süsteemianalüüsi vahendeid multidistsiplinaarses keskkonnas, et seostada, kavandada, analüüsida, kujundada ja rakendada inseneribüroo probleemide lahendusi, edendada samal ajal professionaalselt ja olla valitud juhid valitud valdkondades.
 3. Arusaamine keerukatest koostoimetest insenerilahenduste lahenduste ja nende mõju kohta ulatuslikumale (piirkondlikule, riiklikule, ülemaailmsele) tehnoloogilisele, majanduslikule, ühiskondlikule ja keskkonna süsteemidele, pidades silmas pikaajalist jätkusuutlikkust.
 4. Mõistmine tehnilise ja teadusliku stipendiumi väärtusest, teenistusest ühiskonnale, juhtimine ja elukestev õpe on vajalik, et edendada oma karjääri püüdlusi, et toetada kogukonna vajadusi.

Õpitulemused

Tulenevalt üldistest eesmärkidest, M.Sc. ESMi programmi eesmärk on täita järgmisi tulemusi:

 1. Rakendage sobivaid kombinatsioone täiustatud inseneride, ökonoomika, süsteemiteooria, juhtimise ja poliitika kontseptsioonides, et tuvastada, kujundada ja lahendada inseneri süsteemide probleeme ning omandada teadmisi kaasaegsetest probleemidest insener-süsteemide ja juhtimise valdkonnas.
 2. Süsteemide ja protsesside kavandamiseks, arendamiseks, rakendamiseks, integreerimiseks ja täiustamiseks kasutage edukalt täiustatud süsteemianalüüsi, operatsioonide uurimismeetodeid, andmete haldamist ja disaini tööriistu (nt optimeerimine, simulatsioon, arhitektuur, statistiline analüüs, uuringud, rakenduspõhimõtted ja heuristics jne) teha haritud objektiivseid otsuseid.
 3. Mõista ja rakendada suhteid juhtimisülesannete vahel planeerimisel, organiseerimisel, juhtimisel, juhtimisel ja inimlikus elemendis tootmis-, uurimis- ja teenindusorganisatsioonides, samuti arusaamist organisatsiooni süsteemide stohhastilisusest.
 4. Hinnake insenerilahenduste otsest ja kaudset mõju säästvale arengule (nt majanduslikud, keskkonna- ja sotsiaalsed tegurid), keskendudes insenerisüsteemidele tänapäevastes küsimustes, nagu energia- ja tervishoiuteenuste osutamise süsteemid, arendades samal ajal välja sobivuse pidevaks täiustamiseks.
 5. Kasutage sobivaid täiustatud meetodeid eksperimentaaluuringute kavandamiseks, läbiviimiseks ja analüüsimiseks ning tugevate sotsiaalmajanduslike komponentidega insener-süsteemide andmete haldamiseks.
 6. Teovõimetu, dokumenteerides ja kaitsta uurimistulemusi kirjalikult ja suuliselt, nii individuaalselt kui ka multidistsiplinaarse meeskonna liikmena.

Üldine struktuur ja nõuded

M.Sc. In Engineering Systems and Management (ESM) programm koosneb vähemalt 36 krediidi tundi. Nõutud programmi ainepunktid jaotatakse järgmiselt: 12 ainepunkti programmi põhikursused, 12 ainepunkti valikainete kursused ja 12 ainepunkti ESM magistritöö tööd. Üliõpilane võib korraldada valikainete ja magistritöö teemade valimise ESMi laia valdkonna eriala jälgimiseks. Sellistel juhtudel märgitakse see pala üliõpilase ärakirjas. Alljärgnev tabel annab ülevaate M.Sc. ESM kraadi programmi struktuur ja nõuded. Kõik M.Sc. ESMi programmikursustel, välja arvatud uurimismeetodite seminaril ja magistritööl, on krediidireiting kolme ainepunkti kohta.

MSc kokkuvõte ESM kraadi programmi struktuur ja nõuded

Kategooria

Programmi tuum

12

Uurimismeetodite seminar

Tehnilised valikud

12

ESMi magistritöö

12

Kokku

36

Programmi nõuded

Õpilased, kes otsivad kraadi M.Sc. ESM peab edukalt läbima vähemalt 36 arvestatud tunnit, nagu on kirjeldatud käesolevas jaos üksikasjalikult kirjeldatud kategooriate puhul, kusjuures minimaalne kumulatiivne hindepunkti keskmine (CGPA) on 3,0.

Viimati uuendatud Oktoober 2018

Teave kooli kohta

The newly-established Khalifa University of Science and Technology combines The Masdar Institute of Science and Technology, Khalifa University of Science, Technology and Research and The Petroleum Ins ... Loe edasi

The newly-established Khalifa University of Science and Technology combines The Masdar Institute of Science and Technology, Khalifa University of Science, Technology and Research and The Petroleum Institute into one world-class, research-intensive institution, seamlessly integrating research and education to produce world leaders and critical thinkers in applied science and engineering. Khalifa University endeavors to be a leader among research intensive universities of the 21st century, while catalyzing the growth of Abu Dhabi and the UAE’s rapidly developing knowledge economy. Näita vähem