MSc inseneri juhtimises ja juhtimises

Üldine

Programmi kirjeldus

Kursuse ülevaade

Inseneridel ja tehnilisel erialal lõpetanutel on potentsiaal jõuda juhtimise ja juhtimise tippu.

Läbi välise konsultatsiooni ettevõtluse ja tööstusega, see MSc inseneri juhtimine ja juhtimine on loodud selleks, et varustada teid elutähtsate kraadiõppe oskustega, mis on vajalikud inseneri juhtimise või juhtimise rolli saavutamiseks.

Selle programmi on välja töötanud juhtimiskool ja tehnikakõrgkool. Õpilased programmi saavad kasu õpetatakse nii juhtimise ja inseneri teadlased ja saavad kasutada võimalusi mõlema teaduskonna.

Miks just inseneri- ja juhtimishaldus Swanseas?

Inseneri ja juhtimisjuhtimise magistriõppe üliõpilane omandab ja tugineb peamistele oskustele ja teadmistele, mis on vajalikud masinaehituse valdkonna juhtimise ja / või juhtrolli saavutamiseks.

Teie inseneri- ja juhtimiskogemused

Selle aasta pikkuse kursuse jooksul arendate kriitilisi oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud juhtimis- või juhtimispositsioonil insenerisektoris.

Tööstuse kaasaegsetest vajadustest lähtuvalt sisaldab see multidistsiplinaarne kursus võtmemooduleid, mis pakuvad üksikasjalikumatele ja inseneriteaduslikele teemadele lisaks laiahaardelist juhtimist.

Traditsiooniline klassiruumis õpetamine on ühendatud veebipõhise õppe, interaktiivsete töötubade ja seminaridega. Koos tööstusele suunatud projektidega on võtmetähtsusega rühmatöö. Kõiki mooduleid tarnitakse intensiivselt kahe nädala pikkuste eraldatud perioodide jooksul.

Teie õpinguid toidab üle 500 kraadiõppe üliõpilase ja 120 teadustöötajate rahvusvaheline kogukond.

Täiendav õppetoetus toimub 24-tunnise juurdepääsu kaudu meie kohapeal asuvale raamatukogule, täiustatud laboratooriumidele, aastaringsele külaliste loengute programmile ja spetsiaalsetele kraadiõppe tööruumidele.

Inseneri juhtimise juhtimise tööhõivevõimalused

Lõpetajad inseneri juhtimise ja juhtimise MSc Swansea on tugevalt positsioonil tasustamise juhtimisvõimalusi inseneri ja ka muudes sektorites.

Sisenemise nõuded

Tüüpiline riiki sisenemise nõuded MSc Engineering Juhtimine ja juhtimine on esimese või teise klassi kiitusega kraadi inseneri või vastava teaduse distsipliin.

Ootame tervitama tulevaste üliõpilaste taotlusi kogu maailmast ja otsime eelneva uuringu kohta tõendeid, mis oleksid samaväärsed ülalnimetatud sisenemisnõuetega. Magistriõppe vastuvõtukabinet annab teile hea meelega nõu, kas teie kvalifikatsioon sobib sisenemiseks kursusele, mida soovite õppida.

Kui inglise keel pole teie esimene keel, peate Swanseas õppimisest täielikku kasu saama aktsepteeritud vastuvõetud inglise keele kvalifikatsiooni läbimist. Vaatleme laia valikut kvalifikatsioone, sealhulgas Swansea University inglise keele test, Briti Nõukogu IELTS-i test (hindega vähemalt 6,5 ja 5,5 igas komponendis).

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime

Karjäär ja tööalane konkurentsivõime Swansea tööalase konkurentsivõime akadeemia (SEA) toetab teid igal karjäärireisil, mis aitab teil arendada tulevikku.

Meie karjääriteenuste teenused on järgmised:

  • Tööalase töövõtu töökohad, tööandjate kõnelused, tellitavad üritused ja karjäärimessid
  • Individuaalne nõustamine ja juhendamine professionaalselt kvalifitseeritud karjäärinõustajatelt
  • Aidata leida töökohti, praktikume, töökohta ja vabatahtlikku tegevust
  • Juurdepääs teabearuandele mitmesugustel karjäärjuhtimise teemadel
  • Rahaline toetus üliõpilaspraktikavõimaluste ja üliõpilaseltsi / klubiürituste toetamiseks.

Samuti pakume Swansea University lõpetajale abi ja nõu kuni kaks aastat pärast lõpetamist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Loe edasi

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Näita vähem