MSc inseneri projektijuhtimine

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Saadaval valikulise paigutusaastaga

Neljandat tööstuslikku revolutsiooni (Tööstus 4.0) juhtiva digitaalse ja füüsilise tehnoloogia kombinatsioon muudab meie maailma. Meie MSc inseneri projektijuhtimine pakub võimalust arendada juhtimisoskusi tehniliste strateegiate rakendamiseks projektides kogu masinatööstuse sektoris.

See kursus uurib spetsialistide väljakutseid innovatsiooni ja jätkusuutlikkuse põhieesmärkidele tööstusele 4.0 uute insener-süsteemide, toodete, ettevõtte ja teenuste tarnimisel.

Kogu selle kursuse jooksul saate arendada erialaseid oskusi multidistsiplinaarsete projektide juhtimiseks koos tehnikatega toote ja süsteemi olelustsüklite töö- ja arenguetappide juhtimiseks.

Teil on üks valikuline üksus, mida saab eelneva kogemusega vastavusse viia, nt mehaaniline või elektrooniline ehitus, ning juhendatakse individuaalse inseneriprojekti valimisel, mis toetab teie karjääri ambitsioone.

Meie õppejõud on pärit mitmesugusest professionaalsest taustast, millel on aktiivsed võrgustikud erinevates sektorites, alates masinaehitus- ja keskkonnatööstusest kuni raudtee ja ehitatava keskkonnani. Koos aitab see multidistsiplinaarne rühm teil saada ümardatud professionaaliks, kes on valmis kandideerima insenerijuhtimise rollidesse organisatsioonides kogu maailmas.

Vabatahtlik tööaeg aastas

See kursus on saadaval koos vabatahtliku tööstusalase praktika aastaga, andes õpilastele võimaluse kohandada oma teadmisi konkreetse tööstuse või oskuste komplekti jaoks. See on suurepärane võimalus teooria rakendamiseks praktikas ja omandatavate töökohal omandatavate oskuste omandamiseks, pakkudes reaalse tõuke teie CV-le, kui lõpetate.

Omadused ja eelised

 • Ametialased oskused - pakume projektijuhtimise põhimõtteid nii Suurbritannia projektijuhtimise assotsiatsioonilt (APM) kui ka USA projektijuhtimisinstituudilt (PMI). Kursuse sisu eesmärk on ka insenerinõukogu määratletud tulemuste saavutamine.
 • Lisakvalifikatsioonid - kui soovite parandada oma arvutipõhist insenerikogemust, aitame teil eksami sooritada, et saada sertifitseeritud SOLIDWORKS-i kaastöötajaks (CSWA). Toetame teid ka APM-i projekti aluste kvalifikatsiooni (APM PFQ) kutsekvalifikatsiooni omandamisel.
 • Suurepärased rajatised - meil on tööstuspõhised võimalused, mis annavad teile uusimad tööriistad ja seadmed, mis aitavad teil oma praktilist oskust täiustada.
 • Kogenud õpetus - meil on rohkem kui 60 kõrgelt tunnustatud akadeemilise personali ja doktoriõppejõud, kes töötavad oma valdkonnas esirinnas. Teile toetab ka kogenud tehniline meeskond.
 • Kõige tähtsamad teadusuuringud - Meie teadlased tegelevad tänapäeva ühiskonna suurimate väljakutsetega, võideldes kliimamuutuste kahjuliku mõjuga jätkusuutliku tuleviku leidmisele ja annab tööstusele 4,0 vajalikud vahendid.
 • Valikuline praktikaaasta - suurendage oma karjäärivõimalusi ja rakendage teooriat praktikas koos praktikakohaga.
 • Sõbralik õhkkond - meie sotsiaalsed õppimisruumid, kus on palju võimalusi kolleegidega kogemuste jagamiseks ja jagamiseks, pakuvad teie õpingutele sooja ja avatud keskkonda.
 • Hästi arenev tehnoloogiasektor - Manchesteris olemine paneb teie koduuudiste pealinnas suurima teaduse, tervishoiu ja inseneriteaduse keskuse. See on ideaalne koht oma karjääri jätkamiseks.

Kursuse info

See kursus koondab uusimaid projektijuhtimise tavasid ja teadmisi erialadelt. Lisaks inseneritegevuse väljakutsete ja võimaluste strateegilise perspektiivi väljatöötamisele omandate ka valdkonnas tunnustatud insenerihaldusalaseid teadmisi vastavalt projektijuhtimise assotsiatsiooni [APM] (Suurbritannias) ja projektijuhtimisinstituudi [PMI] (USA) määratlusele. ). See annab teile suurepärase perspektiivi selle jaoks, mida tööandjad kogu maailmas vajavad ja soovivad. Lihtsamalt öeldes - see on kvalifikatsioon, mis teeb teid tööks valmis.

Uurite uusimat Industry 4.0 lähenemisviisi arukate süsteemide tehnoloogiatele ning süsteemide projekteerimisele ja kavandamisele innovatsiooni ja jätkusuutlikkuse tagamiseks.

Ehitate oma juhtimisalaseid teadmisi, luues põhialused, alates kulude ja riskide juhtimisest kuni hankesüsteemide ja strateegilise kommunikatsioonini, ning seejärel liigute edasi peamiste põhimõtete ja tehnikate väljatöötamisega, mis on seotud multidistsiplinaarsete projektide eduka elluviimisega.

Teie individuaalne uurimisprojekt annab teile võimaluse rakendada kogu õpitud teooria ja oskused praktikasse.

Tuumikütused:

 • Tehniline disain uuenduste jaoks
 • Tööstuse süsteemide insener
 • Tehniline jätkusuutlikkus
 • Projektide põhialuste haldamine
 • Projektide juhtimise professionaalne tava
 • Projekti kohaletoimetamine 1: projekti planeerimine, rahandus ja ressursside juhtimine
 • Projekti elluviimine 2: riskide, kvaliteedi ja eeliste juhtimine
 • Individuaalne inseneriuuringute projekt

Valikuühikud (vali üks):

 • Smart Systems for Industry 4.0
 • Valmistamine tööstusele 4.0

Paigutusvalikud

Tugevdage oma oskusi, kulutades aega reaalsetes olukordades, rakendades kogu akadeemilise õpingu jooksul õpitud oskusi praktilises tööstuskeskkonnas. See kursus on saadaval valikulise 2. tööstusaasta aastal, mis annab teile võimaluse kohandada oma teadmisi konkreetse tööstuse või oskuste komplekti jaoks.

Kehtib paigutustasu 1850 kr.

Riiki sisenemise nõuded

Teil on vaja head Ühendkuningriigi autasu kraadi - vähemalt 2: 2 - või samaväärset rahvusvahelist, inseneriteaduses, füüsikas, matemaatikas, informaatikas või samaväärses valdkonnas. Arvesse võetakse kandidaate, kellel on asjakohane ja ulatuslik erialane kogemus vastavates valdkondades.

Vajalik on IELTS 6.5, mille alamhulk on alla 5,5.

Abikõlblikud on ka õpilased, kes on edukalt läbinud mõne allpool nimetatud meistrikursuse:

 • Professionaalsete õpingute tunnistus: elektri- ja elektroonikaseadmed
 • Tunnistus kutseõppes: masinaehitus

Tasud ja rahastamine

Suurbritannia ja EL tudengid

 • Täistööajaga lõiv: 9 250 naela aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).

Kolmandate riikide ja Kanalisaarte üliõpilased

 • Täistööajaga lõiv: 17 000 naela aastas. Õppetasud jäävad samaks igal teie kursuse aastal, kui täidate selle tavalises ajakavas (ei korda õppeaastaid ega õppepause).

Lisainformatsioon

Magistrikursus sisaldab tavaliselt 180 krediiti, PGDip 120 ainepunkti, PGCert 60 ainepunkti ja MFA 300 krediiti. Õppemaks tasub iga õppeaasta eest sama, kui kursus on lõpule viidud tavapärase aja jooksul (ükski korduv aasta või uuringu katkestamine).

Lisakulud

Paigutuskulud

Õppurid, kes teevad praktikakoha, peavad tasuma praktikamaksu (praegu 1850 naela).

Karjääri väljavaated

Lõpetajad, kellel on segu teoreetilisest ja praktilistest inseneri oskustest ja hea kaasaegse juhtimistehnikaga, on kogu tööstusharu jaoks väga nõudlikud.

Oleme selle kursuse välja töötanud kooskõlas APM ja PMI teadmiste koguga, et see vastaks rahvusvahelise tööstuse ja professionaalsete projektijuhtimisinstituutide nõuetele. Sellisena olete valmis tulema tööle projektijuhtimise erinevates rollides inseneriteaduse ja tööstuse 4.0 laiemas valdkonnas.

Viimati uuendatud aug 2020

Teave kooli kohta

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years ... Loe edasi

Manchester Metropolitan University is home to a diverse international student population from more than 130 countries. The University is ranked amongst the world’s top 200 universities under 50 years old, which is a measure of its commitment to delivering and supporting quality research and teaching. Manchester Metropolitan provides its students with regular employability events including advice workshops, industry networking, guest speakers and careers fairs. The University also has industry links with many global companies, including IBM, Bentley Motors, Bosch, Microsoft, Nike, Adidas, Manchester City Football Club and Walt Disney. A range of scholarships exclusive to international students is also available, up to the value of £5,000. Näita vähem