MSc intelligentse automatiseerimise alal

Üldine

Programmi kirjeldus

See programm annab teile eeldused juhtivaks rolliks tulevases nutitehases, kus digiteerimine ja virtuaalsed tööriistad mõjutavad nii juhendajate kui ka operaatorite igapäevast tööd.

Tulevases nutitehases ei piirdu digitaliseerimine ainult mehaaniliste seadmete ja tootmissüsteemidega, vaid mõjutab oluliselt ka juhtkonna ja operaatorite igapäevast tööd. Masin ja tootmisseadmed projekteeritakse, ehitatakse, käivitatakse ja käitatakse mudelite, simulatsioonide ja optimeerimiste põhjal, kasutades tehisintellekti ja muid arenenud arvutitehnoloogiaid. Kõrged nõudmised tootlikkusele ja tarnetele on tänapäevases tööstuses iseenesestmõistetavad, samas kui ettevõtlus ja säästev areng on kõigi tegevuste loomulikud elemendid.

Intelligentse automatiseerimise magistriprogramm pakub teile tööriistu tulevase tootmissüsteemi arendamiseks ja valideerimiseks virtuaalsete insenerivahendite abil. Mitu aastat on arvutipõhiste insenerivahendite ja virtuaalsete tehnoloogiate kasutamine suurenenud. Miski ei viita sellele, et trend aeglustub või väheneb. Vastupidi, tulevast tootmissüsteemi iseloomustab kõrgem intelligentse tehnoloogia tase, mida realiseeritakse autonoomsete, ühendatud ja nutikate komponentide kaudu.

Intelligentse automatiseerimise magistriõppe programmid algavad sügissemestril. 120 ainepunkti magistriprogrammi pakutakse kahel õppeaastal (neli semestrit) ja 60 ainepunkti magistriprogrammi ühel õppeaastal (kaks semestrit).

Teie õpingute fookus

Intelligentse automatiseerimise magistriprogramm keskendub teile homsete inseneride jaoks vajalike oskuste pakkumisega, et saaksite vastu tulla väljakutsetele ja kasutada ära uusi tehnoloogilisi lahendusi. Magistriprogrammi õpingute kaudu peaksite omandama tervikliku ülevaate seosest tootmistehnoloogia, tööstusautomaatika ja infotehnoloogia vahel.

Intelligentne automatiseerimine on interdistsiplinaarne tehnikavaldkond, mis keskendub sellele, kuidas keerulisi inseneriprobleeme ja -süsteeme tuleks kujundada ja juhtida olelustsükli perspektiivist, kasutades virtuaalseid insenerivahendeid. Magistriprogramm sisaldab mitmesuguseid tehnikaid ja tööriistu, näiteks modelleerimine, simulatsioon, optimeerimine, digitaalsed kaksikud, toote elutsükli juhtimine ja ka tööstussüsteemi filosoofia, süsteemi mõtlemine ja jätkusuutlikkus ning innovatsioon, et vastata tulevase "Nutika tehase" nõuetele.

Pärast õpingute lõpetamist

Inseneride tööturg on suur ja kasvab. Uue tehnoloogia, uute meetodite ja uue IT-toe abil saavad ettevõtted oma tootmist veelgi sujuvamaks muuta ja muuta see usaldusväärsemaks, vastupidavamaks ning hõlpsamini toote- ja mahumuutustega kohanemiseks. Uutest tehnoloogiatest saavad kasu mitte ainult tööstus, vaid ka muud sektorid, näiteks hoolekandesektor. Võimalikud ametialased rollid on automaatikainsener, tootmise arendaja või võimaluse korral automaatikajuht.

Pärast kooli lõpetamist olete valmis University of Skövde infotehnoloogia teadusuuringuteks. Enamik programmi õpetajaid viivad läbi uuringuid University of Skövde virtuaalse tehnika alal ja haridus seostub seega valdkonna praeguste teadusuuringutega.

131212_54e7dc424c55ad14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c7d2e7dd3914fc05e_1280.jpgjarmoluk / Pixabay

Vastuvõtutingimused

Programmi saamiseks bakalaureusekraad (samaväärne Rootsi bakalaureusekraadiga) integreeritud tootearenduse, tootmistehnika, automaatikaehituse, masinaehituse, infotehnoloogia jms valdkondades.

Lisanõue on Rootsis gümnaasiumi astmes õpingute inglise keele oskuse tõend, mida tuntakse inglise keele kursus 6 / inglise keele kursus B. Seda tõendatakse tavaliselt rahvusvaheliselt tunnustatud testiga, nt IELTS või TOEFL või samaväärne.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for makin ... Loe edasi

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for making sure that the agency performs according to official decisions. Näita vähem