Ülevaade

University of Stirling MSc Investeerimisanalüüs on maailmatasemel maine ja on Suurbritannia pikaajalisem kraadiõppe kursus selles valdkonnas. See on ka üks väheseid magistriõppeid Suurbritannias, mida tunnustatakse liitunud ülikooliga Chartered Financial Analyst (CFA) Instituudi ülikoolide liitumisprogrammi (UAP) raames. See tunnistab, et kursus hõlmab vähemalt 70 protsenti CFA programmi kandidaadi teadmiste kogumist (CBOK) ja pannakse rõhku CFA Instituudi eetikakoodeksile ja tegevuspõhimõtetele. Loomulikult on õpilastel hea meel omandada Chartered Financial Analyst nimetus, mis on muutunud kõige kinni ja tunnustatud investeeringute mandaat kogu maailmas.

Meie investeerimisanalüüsi õpilased on edukalt võistlesid maineka CFA Instituudi teadusuuringute väljakutsega, võites ühe viimase üheteistkümne aasta jooksul Ühendkuningriigi finaalis. Võistlust peetakse üliõpilaste jaoks "investeerimisolümpiaks" ja see nõuab osalejatelt investeerimisanalüütikute rolli võtmist ja aruande avalikult kaubeldava ettevõtte kohta, kus on soovitusi osta, hoida või müüa. Võimalus olla meie CFA Instituudi teadlaste uurimismeeskonna üksus annab teile ainulaadse võimaluse testida oma teadmisi "reaalse maailma" stsenaariumis.

Sellel magistrikursusel saate:

 • uurima kvalitatiivsete ja kvantitatiivsete meetodite kasutamist investeeringute väärtuse hindamiseks
 • arendada ja hinnata portfellihalduse strateegiaid
 • kasvatada võime saada olulist teavet finantsaruannetest
 • mõista riskijuhtimisvahendeid
 • hinnata makromajanduslikke ja turusuundumusi
 • analüüsida investeeringutega seotud finantsandmeid
 • õppida investeerimisväärtuste hindamiseks kasutatavatest meetoditest ning investeerimisportfellide arendamiseks ja hindamiseks
 • analüüsida investeerimiseeskirju ja eetikat

Kursuse õppekava on selgelt rahvusvaheline. See peegeldab finantsturgude globaliseeruvat olemust ja investeeringute haldamise eriala. Selle kursuse õpilased on pärit paljudest haridus- ja erialastest taustadest ja kultuuridest, pakkudes ainulaadset võimalust ülemaailmsete kontaktide arendamiseks.

Suurendada kauplemiste boot Camp

Loomulikult sisaldab ka meie partner Amplify Trading juhitav innovaatiline nädala pikkune ülemaailmne finantskaubandus ja koolituskäivituslaager. Laadimislaager võitis CFA Instituudi haridusalase uuendusliku hariduse andmise (IDEA) auhinna 2015. aastal. Te saate futuurlepinguid Chicago Mercantile Exchange'iga (CME). Kuna reaalajas on võimalik kaubelda, kuid virtuaalse raha abil, läheb boot laagri lõhe finantsturgude akadeemilise arusaama ja praktilise tegevuse vahel.

Tudengite juhitav investeerimisfond

Meie üliõpilased on loonud õpilaspõhise juhtimise investeerimisfondi (SMIF), mille toetuseks on meie raamatukogu- ja rahandusosakonna õppejõud. See võimaldab teil omandada praktilisi kogemusi investeeringute haldamisel reaalsete vahenditega. Üliõpilase juhitud projekt aitab teil oma tööalast konkurentsivõimet paremaks muuta, pakkudes teile erakordset praktilist arusaamist investeeringute hindamise teoreetilistest aspektidest.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Kursus hõlmab enamikku Chartered Financial Analyst (CFA) programmi, mis aitab teil edu saavutamiseks CFA Charterholder staatuse

# 2 Saate praktilisi kogemusi kaubeldavate turgude kohta nädalapikkuses meistriklassis, mida juhib Amplify Trading

# 3 Me oleme Šotimaal 3. raamatupidamis- ja rahandusministeeriumis (Times ja Sunday Times Good University Guide 2017) ning kolmandal Šotimaal majanduse jaoks (The Complete University Guide 2018)

Kursuse eesmärgid

Tuleviku äriringkondade ettevalmistamine

University of Stirling magistrikraadiga magistriõpe ulatub kaugemale õpikodadest ja õppekeskustest, keskendume ka teie isiklikule ja professionaalsele arengule.

Meie ainulaadne Flying Start Leadership programm pakub teile teadmisi, teadmisi ja tehnikaid, mis on vajalikud edukaks karjääriks. Need ulatuvad praktilistest oskustest, nagu efektiivsest avalikus esinemisest, keerulistes olukordades surve all töötamiseks ja konfliktide lahendamiseks.

Lisateavet Flying Starti kohta.

Reaalse maailma kogemuse arendamine

Osana meie keskendumisest oma tööalase konkurentsivõime tõstmisele pakume intensiivset kauplemislaadimist. Ülikoolilinnakule tarnitud koostöös Amplify Trading tööstusharu spetsialistide koolitusega aitab see kursus ületada lõhe finantsturgude akadeemiliste teooriate ja reaalse maailma vahel.

Vaadake lisateavet meie kauplemislaagri kohta.

Osale CFA instituudi teadustöö väljakutset

MSc Investeerimisanalüüsil valitud konkurentsivõimelise viie õpilase meeskond võitis 2016. aastal prestiižse ülemaailmse CFA (Chartered Financial Analyst) Instituudi teadustöö väljakutse Ühendkuningriigi finaali ja 2017. aasta meeskond järgis seda teise koha võrra. Ülikoolide õpilastele mõeldud investeerimisolümpiamängud on investeerimisanalüüsi kursuse tulemusel saanud üheksa viimase kümne aasta jooksul Ühendkuningriigi finaali jõudmist, mis pole saavutatud ühegi teise programmi partner ülikooliga.

Kas olete õppinud Ühendkuningriigis?

Eduka ettevalmistus on interaktiivne veebiõppevahend rahvusvahelistele üliõpilastele, kes tulevad Ühendkuningriiki õppima. Vaadake veebisaidi "Valmistuda eduks", et saada rohkem teavet.

Walter Scott Global Investment Management Auhind

Kursuse üliõpilasele antakse auhind 1250 krooniga.

Professionaalsed akrediteeringud

MSc Investeerimisanalüüs on CFA Instituudi ülikoolide liitumisprogrammi (UAP) liige, mis on antud akadeemilistele institutsioonidele, kes on oma õppekavaga kaasanud märkimisväärse osa CFA® programmi kandidaate teadmiste kogust (CBOK). Oleme üks väheseid affiliate partnerinstitutsioone Ühendkuningriigis ja üks valitud grupist kogu maailmas.

CFA Instituut on maailma suurim investeerimisspetsialistide ühendus. CFA programmi edukas lõpuleviimine toob kaasa Chartered Financial Analyst (CFA) mandaadi, mis on kõige rohkem kinnitatud ja tunnustatud investeeringute juhtimise tähistus ülemaailmselt.

Et saada CFA haruomanikuks, peate õppima ettenähtud õppekava ja võtma eksameid CFA tasemetel I, II ja III. Vähemalt 70% kõigist CFA õppekavade õpiväljunditest on hõlmatud MSc investeeringute analüüsiga. See muudab muidugi ideaalse marsruudi neile, kes soovivad saavutada CFA kvalifikatsiooni.

Kursuse üksikasjad

MSc investeeringute analüüs on üheaastane täistööajaga kursus. Teil on kümme õpetatavat moodulit üle kahe viieteistkümne nädala semestri, millele järgneb juhendatud väitekiri. Väitekiri annab teile võimaluse rakendada oma teadmisi, viies läbi uuringuid valdkondades, mis vastavad teie huvidele ja karjääri eesmärkidele. Võite valida konkreetse ettevõtte investeerimisanalüüsi juhtumiuuringu või investeeringutega seotud akadeemilise teema empiirilise analüüsi.

Õpetamine

Õpetamine toimub loengute, seminaride, probleemide lahendamise loengute, arvutiõpetajate ja praktiliste juhtumiuuringute seansside kaudu.

Külalisloengud

Magistriõpe investeerimisanalüüsi õpilasena on teil võimalus minna regulaarselt külaliskõnele. Neid korraldatakse tavaliselt kolmapäeva pärastlõunal ning neid annavad juhtivate finantsinstitutsioonide, mõttekodade, regulatiivsete ja kutseorganisatsioonide juhid. Aastatel 2016 ja 2017 olid meie kõnelejad järgmised:

 • Russell Napier - ERICi (Electronic Research Interchange) asutaja
 • Nick Bartlett - Suurbritannia CFA Seltsi haridusjuhataja
 • Ross Lorrimer - klienditeeninduse abiline riigi tänaval
 • Maxim Skorniakov - Walter Scott Global Investment Managementi investeeringute haldur
 • Richard Dunbar - Aberdeen Asset Management majandustegevuse ja temaatiliste teadusuuringute juht
 • Kweku Adoboli - endine kaupleja UBSis
 • John Goodwin - Lego tegevdirektor ja tegevdirektor
 • Colin McLean - tegevjuht SVM Asset Management

Hindamine

Meie magistrikraad antakse rahuldava lõpetamise väitekirjaga, pärast diplomi eksamid. Doktoritöö teemad ulatuvad kõigisse investeerimisanalüüsi puudutavatesse valdkondadesse ja võimaldavad lõpetada juhtumianalüüsi või uurimistöö teema väitekirja.

Kursuse direktor

Dr Kevin Campbell

44 (0) 1786 467455

MScInvAnalysis@stir.ac.uk

Tasud - 2018/2019

 • Kodu / EL: £ 7,900
 • Ülemeremaad: 15 250 £
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 kuud
Päevane õpe
Price
7,900 GBP
Kodu / EL: £ 7,900 - ülemere: £ 15,250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi