MSc jätkusuutlikkuse juhtimise alal

Üldine

Programmi kirjeldus

Selles uues programmis saate põhjalikke teadmisi nii valitsemistava (sotsiaalteaduste) kui ka loodusteaduste kohta. Õpid, kuidas neid vaatenurki integreerida, et arendada ja parandada juhtimislahenduste kvaliteeti sellistele jätkusuutlikkuse väljakutsetele nagu kliimamuutused, bioloogilise mitmekesisuse vähenemine ja üleminek ringmajandusele . Lisaks õpid mitmesuguseid oskusi, mis on vajalikud õelte jätkusuutlikkusprobleemidega toimetulemiseks ja enda kujunemiseks valitsemiskonteksti tulevasteks muutuste vahendajaks.

Esimest aastat kasutatakse nn jagatud keele loomiseks ja õpilaste erinevate distsiplinaarse taustaga seotud erinevuste ületamiseks. Selle saavutamiseks julgustatakse teid oma spetsiifilisi teadmisi oma kaaslastega jagama ja neid ära kasutama, eriti klassirühmas (väljaspool ja väljaspool).

Teisel aastal kutsume teid üles looma seoseid ja tegelema põhjalikumalt keerukama reaalse olukorraga, kasutades omandatud teadmisi ja interdistsiplinaarseid oskusi. Kogu programmi vältel töötate rühmaülesannetega, mis põhinevad reaalse elu juhtumitel. Sellised juhud muudavad teadmised ja oskused praktilisteks ülesanneteks, mis sarnanevad sellega, millega võiksite oma tulevases töökeskkonnas kokku puutuda. Lisaks annavad need rühmatööd teile palju võimalusi selliste oskuste harjutamiseks nagu kriitiline mõtlemine, sünteesimine, kajastamine, vaidlemine, arutelu, koostöö ja kultuuridevaheliste oskuste harjutamine.

Miks õppida Leiden University säästvuse juhtimist?

  • Te kavandate ja teostate integreeruvaid uurimisprojekte, mis ühendavad nii juhtimise kui ka loodusteaduste kontseptsioone, teooriaid ja uurimismeetodeid.
  • Te seisate silmitsi reaalsete jätkusuutlikkuse väljakutsetega, et teha mehhanismide ja nende juhtimise vahel asjakohased seosed.
  • Meie õpetuse eesmärk on luua transdistsiplinaarne keskkond, kus teil on pidevalt väljakutseid ühendada perspektiivid, mõtiskleda nende üle ja võtta oma õppeprotsessi omaks.
  • Olge inspireeritud kahe juhtiva instituudi kaasõpetajast, kes on jätkusuutlikkuse ja avaliku halduse valdkonnas esirinnas.

Jätkusuutlikkuse juhtimine: õige magistriprogramm teile?

Kas soovite olla vahendajaks jätkusuutlikkuse valdkonnas tegutsevate teadusekspertide, poliitikakujundajate ja poliitikute vahel? Kas soovite lahendada jätkusuutlikkusprobleeme, ühendades oma teadused loodusteadustest ja oma arusaamise juhtimisest? Kas soovite anda oma panuse jätkusuutliku ühiskonna saavutamiseks vajalike juhtimislahenduste väljatöötamisse ja aidata kaasa nende lahenduste juurutamisele?

Siis on teie jaoks loodud jätkusuutlikkuse juhtimise programm.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national an ... Loe edasi

Are you curious, critical and involved in the world around you? At Leiden University, the oldest university in the Netherlands, you can make a valuable contribution to tackling the various national and international challenges facing modern society. Together with academics and fellow students from all over the world, you will actively address these challenges. We keep an open mind, do not shy away from difficult discussions and allow one another the space to disagree. We expect the same active, open-minded and critical attitude from you. We challenge you to look beyond your own boundaries. Leiden University welcomes anyone who wants to achieve their full potential. Our modest community size in the historical cities of Leiden and The Hague creates a highly personal and committed atmosphere. Together, we map out a learning path that suits you and your ambitions. You will also be encouraged to conduct research in cooperation with eminent and enthusiastic scholars. The knowledge and skills you develop here will benefit you for the rest of your life, regardless of the career path you choose! Näita vähem
Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Leiden , Haagis , Haagis , Haagis , Haagis + 9 Rohkem Vähem