MSc jätkusuutlikkuse juhtimises ja innovatsioonis

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kursuse kokkuvõte

Bioloogid väidavad, et elame liikide kuuendat massilist väljasuremist, samas kui kliimateadlased arvavad, et äärmise kuuma, põua, üleujutuse ja äärmise vaesuse riski vähendamiseks on vaja pisut rohkem kui kümme aastat. Jätkusuutlikkus on 21. sajandi kõige pakilisem probleem. Ettevõtted kogu maailmas on sunnitud kaaluma oma mõju inimestele ja planeedile, et saavutada ÜRO säästva arengu eesmärkide ja Pariisi kliimakokkuleppe tulemusi.

Ühendkuningriik oli esimene suurem riik, kes andis ametlikult tagasi lubaduse vähendada süsinikuheide 2050. aastaks praktiliselt nulli, millele järgneb peagi EL. Olles veetnud aastakümneid toimingute ja tarneahelate rahvusvahelistumise, peavad organisatsioonid nüüd vähendama oma süsiniku jalajälge, minimeerima kliima- ja keskkonnariske, suurendama vastupidavust ja integreerima oma tegevuses jätkusuutlikkust, kuid vähesed teavad, kuidas seda teha.

Meie põnev MSc vastab otseselt pakilisele nõudlusele uut tüüpi professionaali järele - need, kellel pole mitte ainult põhilisi ärijuhtimisoskusi, vaid mõistavad ka ettevõtte jätkusuutlikkust, tahavad midagi muuta ja mis veelgi tähtsam - neil on oskused, loovus ja uuendusmeelsus. viia positiivsed (ja kasumlikud) muutused.

Ettevõtte jätkusuutlikkuse juhtimine on ettevõtete pikaajalise elujõulisuse jaoks kriitilise tähtsusega, kuna paljud neist on murettekitava ühiskonna poolt üha enam kontrollimas ja laieneva regulatsiooni surve all. Nad vajavad inimesi, kes hindavad oma tegevuse ja sidusrühmadega laiemat konteksti - inimesi, kes on võimelised otsima ja probleeme lahendama, leidma praktilisi ja teostatavaid lahendusi ning seejärel muutusi läbi viima.

Kõigi selle ja enamaga tegeledes on meie MSc üles ehitatud kolmele teemale: jätkusuutlikkuse (nii sotsiaalsete kui ka keskkonnaalaste) probleemide analüüs, võimalike uuenduslike lahenduste (koostööl põhinevad, innovaatilised ärimudelid, projektid ja tooted) väljatöötamine ning juurutamine ja muutuste juhtimine.

Algusest peale on teie õppimine praktikapõhine. Te saate suhelda paljude partnerorganisatsioonidega elavate projektide ja teadusuuringute alal ning näete otsest, kuidas jätkusuutlikkust juhitakse konkreetses sotsiaal-majanduslikus ruumis. Ettevõtted, kellega me läbirääkimistel räägime, hõlmavad neid, kes on seotud ringlussevõtu ja ringlussevõtuga, ning ka mehi selles kasvavas professionaalses piirkonnas. Samuti saate väitekirja osana teha vabatahtliku praktika.

Tähtsündmuseks on meie rahvusvaheline väliekskursioon, mis jätkab selle kursuse praktilist külge. Igal aastal valime uurida mõnda ülemeremaade jätkusuutlikkuse väljakutset või probleemi, näiteks ringlussevõttu või ringmajandust.

Meie kursus oli kavandatud paljude tööstusespetsialistide ja ettevõtete panusega, kes tegutsevad praegu jätkusuutlikkuse ruumis või võidavad selle kutseala.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

 • See MSc on ideaalne hiljuti lõpetanutele ja neile, kellel on kirg panustada paremasse tulevikku jätkusuutlikkuse eksperdina - säästvate lahenduste edendamine, säästva tootearenduse juhtimine või jätkusuutlikkuse aruandluse, vastavuse ja muutuste juhtimine.
 • Jätkusuutlikkus on kasvav valdkond, kus keskkonnakaitse, sotsiaalse vastutuse ja ettevõtte kasumlikkuse valdkonnas on üha rohkem töövõimalusi.
 • Saage ettevõtlusvalmis intensiivsete praktiliste kogemuste ja keskendunud õppe kaudu.
 • Põnev õpetamine ja õppimine koos reaalajas juhtumianalüüside ja külalisesinejatega, kaasates juhte ja ettevõtjaid, kes on oma ettevõtte muutnud jätkusuutlikuks ettevõtteks.
 • Jätkusuutlikkus kliendiettevõttega nõustamisprojekti praktikas, kaasaegsete oskuste omandamine, näiteks teadmised süsiniku jalajälje kohta ja toote olelusringi analüüs.
 • Rahvusvaheline õppekäik jätkusuutlikkuse õppimiseks kohapeal - kõik kulud sisalduvad õppetasus.
 • Interaktiivne grupp „Trash Hack” - ettevõtlusharjutus tööstusjäätmete ringlussevõtuks.
 • Hindamismeetodite kaasamine, sealhulgas simulatsioonid, äriprobleemid, lühikokkuvõtete, rühmatööde ja videoesitluste uurimine.

Pooling Water

Kursuse ülesehitus

Kursus hõlmab interdistsiplinaarseid mooduleid mitmest ärivaldkonnast (näiteks strateegia, operatsioonide juhtimine, digitaalsed katkestused ja innovatsioon, turundus ja rahandus) koos keskkonnauuringutega (näiteks süsiniku jalajälje ja keskkonnamõju hindamine).

Te saate paremini mõista ettevõtte ja ühiskonna suhteid ning seda, kuidas tõhusamalt suhelda sidusrühmade kogukondadega. Õpid asjatundlikult hindama oma tööandja mõju - olgu see siis sotsiaalne, keskkonna- või majanduslik mõju. Lõpuks, hinnates väljakutseid, mida jätkusuutlikkus põhjustab strateegiliste otsuste tegemisel, arendate uuenduste tegemiseks vajalikke oskusi ja teadmisi, rakendades uusi protsesse, tooteid ja teenuseid ning leides võimalusi säästvate tavade integreerimiseks igapäevastesse päeva äri.

1. semester

Alustuseks uurime väljakutseid ja võimalusi, mida ühiskondlikud ja keskkonnaküsimused pakuvad organisatsioonidele, nagu näiteks ÜRO säästva arengu eesmärgid. Me arvestame jätkusuutliku juhtimisega kõigis selle mõõtmetes, keskendudes tegeliku elu probleemidele, näiteks energiaallikate vähendamine või muutmine või kuidas mõjutada tarnijate käitumist. Peame oluliseks rohelise turunduse olulisust - kuidas reklaamida tooteid või teenuseid nende keskkonnaalase kasulikkuse põhjal, olgu need näiteks toodetud säästvalt, kas need ei sisalda mürgiseid materjale ega osooni kahandavaid aineid või kui neil on minimaalne pakend . Saate sügavama ülevaate äriinnovatsioonist ja sellest, kuidas ettevõtted saavad jätkusuutlikkuse ümber pakutavaid võimalusi ära kasutada.

2. semester

Meie eesmärk on varustada teid oskustega ja teadmistega, et luua erinevat tüüpi organisatsioonides muutusteks valmisolekut ja seejärel muudatusi edukalt rakendada. Kaalume, kuidas parandada ettevõtete jätkusuutlikkuse aruandlust, vaadates süsinikuheite ning loodusvarade ja energia kasutamise jälgimise meetodeid ja raamistikke. Lisaks töötajate suhetele vaatame ka laiemat sidusrühmade kogukonda ja ettevõtete vajadust julgustada jätkusuutlikke tarneahelaid, rohelist logistikat ja hankeid. Lõpuks, valides kas teadusuuringute või tööpõhise projekti, uurite praeguse jätkusuutlikkuse juhtimise ja praktikaga seotud küsimusi ning saate neist aru.

Moodulid

Järgmised moodulid osutavad sellele, mida te selle kursusega uurite.

Põhimoodulid

 • Jätkusuutliku tuleviku strateegiad
 • Turundus säästva maailma jaoks
 • Digitaalsed häired ja jätkusuutlikud uuenduslikud ärimudelid
 • Juhtimine ja muutuste juhtimine keerulises maailmas
 • Koostöö, koostöö ja rohelised tarneahelad
 • Jätkusuutlikkus praktikas
 • Jätkusuutlikkuse analüüs ja aruandlus
 • CSR ja jätkusuutlikkus kontekstis

Sisenemise nõuded

 • Vähemalt madalama teise klassi autasud (2: 2).
 • Kui teie emakeel pole inglise, peaks teil olema IELTS 6.5, mille kirjalik tekst on vähemalt 6.0.
 • Taotlejad peavad esitama ühe viite.

132578_pexels-photo-1311518.jpeg

Karjäär

Jätkusuutlikkus on üks tänapäeval kõige kiiremini arenevaid majandusharusid ja nõudlus jätkusuutlikkusega toimetulekuks vajalike erialateadmistega mitme kvalifikatsiooniga ärijuhtide järele on tohutu. Organisatsioonid kogu maailmas vajavad inimesi, kellel on arusaam jätkusuutlikkusest, isiklikust terviklikkusest, heade inimeste oskustest, tugevatest võrgustimisoskustest ja muutuste juhtimisoskusest.

Võite leida tööd ettevõttesisese või konsultandina, aidates ettevõtetel välja töötada keskkonnajuhtimisstrateegiaid, analüüsides toodete ja protsesside keskkonnamõju. Võite spetsialiseeruda jätkusuutlikkuse meetmete ja strateegiate projektijuhtimisele või aruandlus- ja vastavuskohustustele. Teise võimalusena, kui peate ennast väga loovaks, võiksite keskenduda jätkusuutlikumate toodete väljatöötamisele ja panuse andmisele toodete renoveerimisele ja ringlussevõtule.

Tööstuse lingid

Westminster Business School on üks Londoni juhtivaid ettevõtlusõppe keskusi. Õpetatud Londoni südames, paljude linna riiklike, rahvusvaheliste ja ülemaailmsete tööandjate ning selle poliitiliste, meediumi- ja finantsteenuste areenide läheduses, on meie rõhk oskustel, võimetel ja omadustel.

Rakendatud projektid ja valikuline praktika ei laienda mitte ainult teie ametialaseid võrgustikke, vaid suurendavad ka vahetult pärast kooli lõpetamist varasemate töövõimaluste väljavaateid.

Töö rollid

See kursus valmistab teid järgmisteks rollideks:

 • Keskkonnakonsultant
 • Toote jätkusuutlikkuse juht
 • Jätkusuutlikkuse konsultant
 • Jätkusuutlikkuse projektijuht (linnad ja piirkonnad)
 • Jätkusuutlikkuse aruandluse juht Lõpetavad tööandjad
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one i ... Loe edasi

The University of Westminster is a dynamic international education institution with a distinguished 175-year history. With three campuses in central London (Cavendish, Marylebone and Regent) and one in Harrow, it is home to over 20,000 students from over 150 nations. Näita vähem