MSc jalgpalli äri

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Jalgpall on ülemaailmne, mitme miljardi naela suurune äri, mis ei näita märke aeglustumisest. Põrkeraua TV tehingud ja suured ülekandetasud tähendavad rohkem raha kui kunagi varem, mis mängib läbi mängu, tagades, et on oluline, et on olemas personal, kes on valmis hüppama otse ja kujundama oma tulevikku.

Ülevaade

See põhjalik programm on mõeldud neile, kes soovivad arendada jalgpallitööstuse praegust maastikku kujundavaid võtmevaldkondi. Programm pakub võimalusi tegeleda jalgpalliettevõtte erinevate aspektidega, sealhulgas sellistes valdkondades nagu juhtimine ja reguleerimine, tarbijate kaasamine, operatiivjuhtimine ja ettevõtluse arendamine. Alates teletehingutest kuni mängijate ülekanneteni on jalgpall nüüdseks ülemaailmne, mitme miljardi naela suurune tööstus, mis vajab rohkem tööstusharuspetsiifilisi kvalifitseeritud isikuid.

Jalgpallitööstus on üks paljudest võimalustest noorte professionaalide jaoks ning kujutab endast ka mitmeid väljakutseid isiklikul ja äri tasandil. Sellised sündmused nagu alandamine võivad klubi kaotada miljonite naela üleöö, mistõttu on oluline, et sellised võimalused oleksid võimelised teadmisi ja kogemusi saama. See programm võimaldab õpilastel olla teadlik erinevatest ja sageli unikaalsetest olukordadest, mis mõjutavad jalgpalliettevõtlust, ning tunnustada parimaid tavasid ja eetilisi valikuid.

 • Kestus: üks või kaks aastat
 • Õpperežiim: täistööajaga (üks aasta) või osalise tööajaga (kaks aastat)
 • Tasud: Suurbritannia ja ELi õpilased - 9 950 naela
  • Rahvusvahelised üliõpilased - £ 14,950

Moodulid

Üks semester: oktoober - jaanuar

 • Juhtimine ja jalgpalli reguleerimine
 • Jalgpallitarbija kaasamine

2. semester: veebruar - aprill

 • Jalgpallioperatsioonide juhtimine
 • Äriareng jalgpalli tööstuses

3. semester: mai - september

 • Dissertation and Research Methods

Nõuded

Taotlejad peaksid omama 2: 1 kiitusega diplomit või tunnustatud ülemere ekvivalenti. Taotlejaid võidakse aktsepteerida 2: 2 kiitusega (või samaväärse), tingimusel et nad võivad muidu näidata oma väitekirja moodulis 50% või rohkem.

Kutsekogemust ja tööstuse kvalifikatsiooni saab hinnata taotlejatele, kellel ei ole standardseid sisenemisnõudeid.

Kõigile taotlejatele antakse võimalus hinnata ja arutada akadeemilise meeskonnaga programmi sobivust. Kõikidele taotlejatele antakse ka teavet üliõpilasteenuste kohta, kellega nad saavad ühendust võtta, kui nad vajavad täiendavat toetust või nõu, samuti asjakohaste stipendiumide ja fondidega seotud teavet.

Enamiku inglise keelt kõnelevate riikide taotlejatelt nõutakse inglise keele kvalifikatsiooni, mis katsetab kõnelemist, kuulamist, lugemist ja kirjutamist ning palutakse saavutada IELTS 6,5 üldine.

Kui te ei ole kindel, kas Te täidate selle programmi sisenemiskriteeriume või kas teil on vaja UCFB tulemusi, saatke UCFB Mastersenquiries @ UCFB Com. Tugeva CV-ga kandidaadid võivad saada akadeemilise taotluse toetuseks täiendava vastuvõtuintervjuu.

Taotlused

Selle programmi taotlemiseks laadige alla ja täitke taotlusvorm, seejärel tagastage täidetud vorm ja asjakohased dokumendid vastavalt juhendile @ UCFB .

ELi, Ühendkuningriigi ja rahvusvaheliste taotluste asjakohased dokumendid:

 • Täidetud ja allkirjastatud avalduse vorm;
 • Isikliku avalduse;
 • Kõrgeima kvalifikatsiooniga transkriptide ja ingliskeelsete tõlgete koopia (vajaduse korral);
 • Üks akadeemiline ja üks kutsealane viide ja ingliskeelne tõlge (kui see on kohaldatav);
 • Inglise keele taseme tõendite koopia, nt IELTS (vajaduse korral).

Karjääri väljavaated

Programm on välja töötatud neile, kes soovivad jalgpallitööstuse peamiste funktsionaalsete osakondade juhtivatel ametikohtadel töötada, hõlmates jalgpalli finants- ja raamatupidamisülesandeid või tööülesandeid, sealhulgas võimet juhtida kõrgemate juhtide rolli seoses juhtimisega. kraad.

Selle kraadi laialdased rakendatavad elemendid annavad üliõpilastele oskusi ja kogemusi, et areneda ja töötada nii riigisiseselt kui välismaal mitme miljardi naela suuruses globaalses tööstuses. UCFB võime pakkuda täiendavat tööhõivet

Õppemaksud

 • Suurbritannia ja ELi õppemaksu suurus 2019. Aastal on 9 950 naelsterlingit aastas.
 • Rahvusvahelised õppemaksud 2019. aasta sisseastumiseks on 14 950 naelsterlingit aastas.

Osalise tööajaga kursuste puhul jagatakse õppemaksu vastavalt aasta kohta ehk 50% 1. aastal ja 50% 2. aastal (kaheaastase programmi puhul).

Õppelaenu rahastamine

Kuni kraadiõppe tasu saate aidata kuni 10 609,00 naela, kui õppite magistrikursust.

Viimati uuendatud Mai 2019

Teave kooli kohta

A World First in Higher Education, UCFB offers university degrees in the football business and wider sport and leisure industries.

A World First in Higher Education, UCFB offers university degrees in the football business and wider sport and leisure industries. Näita vähem
London , Manchester , Burnley , Wembley + 3 Rohkem Vähem