MSc jalgpalli juhendamine ja analüüs

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Jalgpalli juhivad rohkem kui kunagi varem statistika ja analüüs. Alates mängija sobivusest kuni mängusiseste atribuutideni mängivad numbrid kaasaegses mängus suurt osa.

Asukoht: UCFB Etihadi ülikoolilinnak, UCFB Wembley

Ülevaade

Selles programmis võetakse teoreetilise ja praktilise juhendamise erialade kõrval põhjalikult arvesse numbrid, mis muudavad mängu linnukeseks. See võimaldab õpilastel arendada süstemaatilist ja põhjalikku teadmist teadmistest ning kriitilist teadlikkust praegustest probleemidest ja / või uusi teadmisi jalgpalli juhendamise ja analüüsi edasijõudnute uurimiseks.

See magistrikraad pakub kaasavat, praegust ja mitmekülgset õppekava, mis kajastab jalgpallitööstuse vajadusi kraadiõppuritele kas täistööajaga või osalise tööajaga. Kursuse eesmärk on toetada jalgpallitreenerite ja jalgpallis või sellega lähedases valdkonnas töötavate inimeste jätkuvat professionaalset arengut.

Õpilased kasutavad oma edasijõudnute teadmisi ja teadmisi jalgpalli juhendamisest, et aidata neil süstemaatiliselt ja loovalt lahendada keerulisi probleeme, probleeme ning edastada oma järeldused selgelt.

Selle kraadi omandamise kohad on järgmised:

UCFB Etihadi ülikoolilinnak

 • Etihadi staadion
 • Manchesteri spordiküla, Belle Vue
 • UCFB @ Piccadilly koht
 • Curzon Ashton FC

UCFB Wembley

 • Wembley staadion
 • Taru, London

„Lisaks õpetamiskohtadele kasutame kogu õppeaasta vältel ka spetsialiseeritud ruume ning vajadusel ka lisavõimalusi.

Minu lemmik aspekt spordis töötamisel on see, et iga päev on erinev. Inimesed, kellega kohtute, mängijad, kellega kohtute, ja mõju, mis teil nende reisidele avaldub, on minu jaoks tõesti väärtuslik teada, et saate tagasi vaadata ja mõelda, et mõjutasite neid. "

Jemma Entwistle, UCFB ja naissoost arenguametnik Manchester Unitedi fondis

Moodulid

Meie MSc jalgpalli juhendamise ja analüüsi moodulid on välja töötatud selleks, et anda teile parim ettevalmistus jalgpallitööstuse juhtivkarjääriks.

Poolaasta

 • Jalgpalli juhendamise protsess
 • Coaching: filosoofiast praktikani
 • Rakendusliku jalgpallimatši analüüs
 • Jalgpalli nõustamisprojekt

Kaks semestrit

 • Jalgpalli statistika ja andmete analüüs
 • Jalgpalli nõustamisprojekt
 • Jalgpalli treeneripraktika analüüs
 • Dissertation and Research Methods

Riiki sisenemise nõuded

Taotlejatel on harilikult 2: 1 klassifikatsioon sportlikul tasemel. Taotlejad, kellel on spordiga seotud kraadide klassifikatsioon 2: 2 või alla selle või mitte spordiga seotud kraad või märkimisväärne töökogemus, vaadeldakse iga üksikjuhtumi puhul eraldi ja võidakse nõuda sportlase tõendite kogumi esitamist juhendamise ja / või spordi juhtimise kogemus.

Kõik taotlejad küsitletakse. Varasemate õpingute tunnustamiseks võib lugeda eelnevalt õppivate üliõpilaste tunnustamist asjakohase varasema kraadiõppe või ulatusliku kogemusega õppetööga.

Sisseastumisprotseduurid Võimalikud üliõpilased võivad kursuse kohta lisateabe saamiseks kursuse kohta ja kursuse sobilikkuse kohta juhendamiseks pöörduda kursuse juhi poole. Veebipõhised ja postitaotlused võetakse vastu ning seejärel kutsutakse vestlusele kandidaadid, kellel on sobiv akadeemiline ja kogemuslik profiil.

Mõnel kandidaadil võidakse nõuda juhendamis- või juhtimisportfelli esitamist ja / või lühikese ülesande täitmist vastaval õppealal, et näidata sobivat akadeemilist kirjutamist.

Taotlejatelt, kes ei räägi enamus inglise keelt kõnelevatest riikidest, palutakse inglise keele kvalifikatsiooni, mis testib rääkimist, kuulamist, lugemist ja kirjutamist ning IELTS-i tulemus on 6,0 (igas jaotises vähemalt 5,5) või tunnustatud samaväärne.

Kursus oleks ideaalne üliõpilastele, kes on lõpetanud BA (Hons) jalgpalli juhendamise ja juhtimise ning BA (Hons) spordiettevõtluse ja juhendamise eriala.

Rahvusvahelised üliõpilased

UCFB ei saa praegu toetada väljaspool ELi UCFB üliõpilaste viisasid.

Suurbritannias õppimiseks pole teil viisat vaja, kui:

 • Olete Suurbritannia kodanik
 • Olete Euroopa Majanduspiirkonna (EMP) liikmesriigi või Šveitsi kodanik
 • Teil on viisa Ühendkuningriigis viibimiseks muul eesmärgil, mis võimaldab teil õppida

Kui te pole endiselt kindel, kas vajate Suurbritannias õppimiseks viisa või lisateabe saamiseks pöörduge vastavuskontrolli @ UCFB .com poole. Võite õppida ka ühte meie Online kraadiõppe kraadi.

Sissepääs / valikukriteeriumid

 • Tugevad teadmised sporditreeneri või spordikorralduse alal, mis sobivad magistritaseme akadeemiliseks tööks
 • Tõendid kutse- ja akadeemilise kirjanduse kaasamise kohta CPD-dega seotud publikatsioonide kohta
 • Võimalus juhtida iseõppimist ja ametikohustusi vajaduse korral
 • Hoidke FA 2. taseme treeneritunnistust
 • Tõendid võime kohta töötada iseseisvalt
 • Tõestatud kogemus keerukate ja multidistsiplinaarsete probleemide lahendamisel, mis on seotud nende valitud valdkonnaga

Kuidas kandideerida

Selle programmi taotlemiseks täitke palun taotlusvorm, tagastage siis täidetud vorm ja asjakohased dokumendid vastavalt juhistele mastersenquiries @ UCFB .com .

Karjääri väljavaated

Karjäärivõimalused hõlmavad väga nõutud karjääri professionaalses ja poolprofessionaalses jalgpallimeeskonnas, näiteks treeneri-, mängu- ja tulemusanalüütik või multidistsiplinaarsete meeskondade operatsioonide juht.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

UCFB's Global Institute of Sport (GIS) is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in ... Loe edasi

UCFB's Global Institute of Sport (GIS) is a world first in sports education, offering university degrees in the football and sports industry. We provide an exceptional environment to live and learn in, with state-of-the-art facilities in two inspirational campuses in London and Manchester, which have the iconic Wembley and Etihad stadiums at their heart. Näita vähem
Manchester , Wembley , London , Burnley + 3 Rohkem Vähem